Українські ціни

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Українські ціни

Повідомлення Black »

Часами дивуюсь від українських цін, то банани і апельсини в кілька раз дешевші від помідорів і огірків, то зростають ціни на мясо, цукор. Ціни на багато груп товарів (і продукти, і усіляку техніку) в нас дуже високі і деколи в декілька раз вищі за європейські. Дзвінки за кордон дорожчі, ніж сюди дзвонити з-за кордону. Ціни на турецький, китайський ширпотреб такі, як в Європі на фірмові речі. Невже в нас невигідно вже й навіть вирощувати буряки, огірки, помідори, вигодовувати свиней, корів і курей?
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Це все перебільшення. Є одна фігня - це співвідношення доходів населення до цін. А ціни в нас не вищі ніж в Європі. Пообідати в Луцьку можна за 5-8 гр, а теж саме десь в Німеччині отримаєш за 5-10 Євро. На китайські шмотки однакові ціни. На фірмові - там вищі. Розваги там взагалі в раз десять дорожчі. Проїзд в метро в районі 1 євро. Шлюхи там на багато дорожчі. Пиво дорожче і т.д
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Згоден транспорт там не з дешевих, але тебе не возять в набитому грузовому мерсі, з прорізаними вікнами і твердими напханими по максимуму стільцями, а в зручному транспорті. І там можна купити один місячний квиток на всі види транспорту, що дуже вигідно, особливо, коли ти студент і платиш за нього 50%. За 5 грн в Луцьку можна пообідати в столовці хіба що якійсь або зїсти 100-150 грн вареників з мінералкою. Добре похавати треба гривень з 30. Хоча там і справді недешево в кабаках (дорога нерухомість, комунальні послуги, оренда, робоча сила), але ти не будеш чекати на замовлення (і хвилин з 15 на офіціанта) більше години і тобі потім не дадуть відповідь на запитання, чому так довго, коли будеш виходити - "в нас банкет сьогодні. кухня не встигає" (був випадки такий і подібні). Сервіс не варто порівнювати, бо він там на найвищому рівні (конкуренція, боротьба за клієнта і таке інше). За якість потрібно платити. Але коли на рівному місці намагаються зрубити з тебе гроші, то це наглість. Бачив стоянку між Федорова і Соборності? Болото присипане камінням, обгорожене металевою сіткою з галімою будкою. Так от, стоянка там коштує 4 грн на добу, причому відповідальності за авто вони не несуть жодної. І таких прикладів тут можна знайти дуже багато, повір.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

Я повністю підтримаю Блека, ціни в нас неадекватні до заробітків населення і чомусь товари привезені з-за кордону дійсно дешевші ніж вітчизняні. Я побував у багатьох країнах Європи і не дивуюсь людям котрі туди виїжджають і не повертаються. Дивлячись на те що діється в країні сам доходжу висновку що доброго в нас нічого нема, крім землі на котрій ніхто не вміє працювати. Бо на приклад у тій самій Голландії (клімат якої аж ніяк не сприяє вирощуванню помідорів і полуниць) якось вміють зарадити тому що земля не родюча, і що сонця в них нема, і що клімат холодний. Просто в нас ментальність така і ніхто ніхрєна не хоче робити.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

(добавлю до слів Серчера)... а тільки піздить як все в нас хреново.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

black писав: Добре похавати треба гривень з 30.

За такі гроші можна і нормально поїсти і напитись
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Але тема ж не про гадюшник, не про лінтяюг, а про ціни
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

На скільки я знаю в нас найкращі ціни в Європі на лікеро-горілчані і тютюнові вироби. Правда ними не сильно наїсишся.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

2 MatviyuK:
Піздєть і обговорювати - це трохи різні речі. І стояло запитання, чи вигідно вирощувати щось і вигодувати в нас, якщо дешевше завозити.

А те, що ціни в нас дуже високі і дуже низькі зарплати, то це загальновідома річ. А зараз взагалі якась колізія з цінами на продукти і про це говорить вся Україна (кожен день згадують в новинах принаймі), а ти кажеш що в нас все дешево і гарно.

2 searcher:

Я за підняття цін на алкоголь і тютюн в Україні і проти реклами цих товарів по радіо і телебаченню і біг бордах.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ти об ото сказав шо робити і хто винен :D ? Про ціни і вартість праці я і сам знаю.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Вся проблема ,як на мене, то у відсутності потужного вітчизняного виробника на вітчизняній сировині. Так як нам все приходиться завозити, то від цього в нас такі охуйні ціни.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Взагалі-то питання ставив я. І самого цікавить, хто в тому винен. Мені здається неправильна політика держави в сфері економіки, зокрема оподаткування, права і неправильного регулювання економіки (взагалі-то є в Україні такі, кому це вигідно). Що робити? Не знаю.
Продукти в Україну не дають вільно завозити.
Тому і запустив тему.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

sashka писав: Вся проблема ,як на мене, то у відсутності потужного вітчизняного виробника на вітчизняній сировині. Так як нам все приходиться завозити, то від цього в нас такі охуйні ціни.


Звичайно тягатись з китайцями по електроніці безглуздо. Але шити одяг, взуття, виробляти якісні продукти харчування і при цьому конкурувати ми могли б легко. Але займатись виробництвом ніхто не хоче. Навіщо? Маючи владу, можна обанкротити завод, купити за безцінь і продати дорого іноземним інвесторам. Це простіший спосіб заробити гроші.
Аватар користувача
Irakez
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 23 серпня 2005 р. 18:55
Звідки: Al - Kut FOB Delta Iraq

Re: Українські ціни

Повідомлення Irakez »

black писав: Часами дивуюсь від українських цін, то банани і апельсини в кілька раз дешевші від помідорів і огірків, то зростають ціни на мясо, цукор. Ціни на багато груп товарів (і продукти, і усіляку техніку) в нас дуже високі і деколи в декілька раз вищі за європейські. Дзвінки за кордон дорожчі, ніж сюди дзвонити з-за кордону. Ціни на турецький, китайський ширпотреб такі, як в Європі на фірмові речі. Невже в нас невигідно вже й навіть вирощувати буряки, огірки, помідори, вигодовувати свиней, корів і курей?


Просто в нас керовніки гребуть тіки собі
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Кожен дбає про себе, про свою кишеню. За споживача ніхто не дбав і не збирається цього робити. Якщо платиш гроші, то хочеться отримати якісний товар. На жаль, у нас цього нема.
Та ж сама палена горілка що в бабульки на базарі, що в супермаркеті.
Відповісти