Програми для виїзду за кордон

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Програми для виїзду за кордон

Повідомлення Black »

Які програми для виїзду за кордон для студентів та нестудентів ви знаєте?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

:lol: :D :D Програма вивозу дівчат в сексуальне рабство відомими способами .... :lol: :o :D
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Основні програми:
Au Pair - All world
Caregiver - CANADA
Work&Travel- USA
LEAPS (Language Education by Au Pair Stays)
Аватар користувача
ossa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: Сер 14 вересня 2005 р. 22:03
Звідки: Луцьк

Повідомлення ossa »

можу тобі порадити програму aupair зайди на сайт www.aupair-world.net хоча сайт на англійській мові,але там безкоштовна регестрація,якщо цікавить можу допомогти з анкетою :razom:
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

В інтернеті безліч таких сайтів,
а на тому сайті, що ти даєш справді безкоштовна реєстрація, але за доступ до контактної інформації сімей потрібно платити або ж чекати коли вони самі напишуть тобі
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я колись реєструвався безкоштовно на офіційному сайті аупейр і потім виявилось, що за контакти треба платити. А так ніхто і не написав, минуло вже кілька років. :P
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Саме тому краще звернутися до професійної агенції, яка займається такою діяльністю і має партнерські організації за кордоном, які не лише знайдуть сім"ю але й у випадку винекнення непорозуміння з нею чи інших казусів проконсультують та допоможуть
:wink:
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Ya dva razy izdyv po programmi ICCP vid Ukrainian Student Exchange Club. Bagato moih znayomyh takozh pobuvaly v US cherez ihni programy. Ya izdiv uzhe ne buduchi studentom. Mozhu porekomenduvaty, nadiyniy servis, duzhe horoshiy kerivnik Petro Stopykin, dorechi chasom vin buvaye v Zhovtni-Listopadi u Lutsku v VDU, provodyt spivbesidu z bazhayuchimy. Sayt clubu www.usec.org.ua .
Zaraz treba buty duzhe oberezhnim z riznimy kontoramy, bagato hto prosto robyt legki groshi, priymayut lyudey, berut kapustu i te vse zakinchuyetsya v konsulstvi, de dayut vidmovu i ne poyasnyuyut prichiny(pravo americanskih ambassad). Dali v tiy samiy kontori vam poyasnyuyut sho tak stalos cherez vashi personalni pytannya, i groshi vony vzyaly z vas legalno.
Sche girshiy variant koly vashi zaproshenya, vikliki, contracti i t.d., ne prohodyat cherez americanskiy immigration service, v aeroportu. Tobto konsulstvo vy proyshly,visa ye, priletily v US, a tut vam govoryat sho vas tut nihto ne zhde, i vidpravlyayut nazad. A ta sama kontora zarobyla na vas uzhe dekilka tysyach bucksoff.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

може хтось розкаже як, або через що можна поїхати в Англію? я б із задоволенням туди поїхав :)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

В Англію кажуть важко попасти. В них строгі правила. Багато моїх знайомих через програми працевлаштування туди поїхало. Багатьох - депортували за порушення візового режиму.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

знаю що важко, але робота в мене там буде і питання стоїть тільки про виїзд :oops:
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

searcher писав:
може хтось розкаже як, або через що можна поїхати в Англію? я б із задоволенням туди поїхав


Шо може бути ше простіше. куплєш дошку для серфінгу, гідрокостюмчик і невелику торбинку для сала і горілки. Потім їдеш до Чорного моря... і якщо повезе до за декілька тижнів догребеш до берегів туманного альбіону. А там зв"яжишся з нашими вони поможуть. :D
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

to sashka

читай уважніше, я написав про поїздку і вжив слова "поїхати, поїхав" а про заплив я там нічого не казав :P і ще одне, зважаючи на відстіні :shock: плисти треба не тижнями а мабуть місяцями :D ги ги ги
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Програми для виїзду за кордон

Повідомлення Black »

Польща й Україна домовилися про нові умови візового режиму між країнами з 1 грудня 2007 року.

Про це заявили в консульському департаменті й полонії Міністерства закордонних справ Польщі, повідомляють Українські новини.

У департаменті сказали, що 15-16 жовтня у Варшаві відбулися переговори, у результаті яких сторони узгодили текст протоколу до договору від 2003 року, який регулює поїздки громадян між країнами, що визначає нові правила візового режиму.

За даними представника департаменту, протокол після проходження внутрішніх державних процедур в Україні й Польщі має бути підписаний до кінця жовтня для того, щоб, відповідно до досягнутих домовленостей, новий режим почав діяти з 1 грудня: "Це воля обох сторін".

Співрозмовник повідомив, що з 1 грудня будуть видаватися безкоштовні й платні візи. Безкоштовні візи будуть видаватися тільки до 2008 року.

Плата в розмірі 35 євро буде стягуватися за видачу віз терміном дії й на 2008 рік.

Представник МЗС сказав, що до протоколу включено "спрощення", передбачені в підписаній в червні угоді між Україною і Європейським Союзом про спрощення візового режиму.

"До протоколу включено весь пакет спрощень, передбачений підписаним договором України з ЄС", - зазначив співрозмовник.

Він також зазначив, що спрощені умови діятимуть для українців навіть якщо згаданий договір не буде ратифікований до 2008 року.

Як відомо, Польща після переговорів з українською стороною 11-12 вересня погодилася почати перехідний період з підготовки країни до вступу в зону Шенген із грудня, а не листопада, як планувала раніше.

http://pravda.com.ua/news/2007/10/16/65473.htm
Відповісти