Чорноморський флот Росії в Криму

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Російський флот має бути виведений?

Так і негайно
2
40%
Так, але після закінчення терміну перебування
3
60%
Ні
0
Немає голосів
Інша відповідь
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 5

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

Як Ви ставитеся до перебування іноземного флоту в Україні? Цікаво почути Ваші думки

http://ua.korrespondent.net/ukraine/475980
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Viktor »

Хотілося б проголосувати, звичайно, "так і негайно", але враховуючи здоровий глузд та норми права, проголосував "так, але після закінчення договору". Поясню чому.
Цей договір укладався ще до прийняття Конституції України в 1996 р., в якій зазначено, що на території України не допускається розміщення іноземних баз. Однак, згідно нашого законодавства закон не має зворотньої сили, а тому правомірно був укладений на початку 90-х років. Тому потрібно дочекатися закінчення строку дії даного договору і тоді вже відправити флот Росії додому.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

Але ж схоже Росія і не збирається його виводити. Принаймі майже всі посадвоці говорять, що їхній флот лишеться і далі в Криму. І шо робити?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Viktor »

Не захоче, то є міжнародний суд в Стокгольмі, здається, зобов'яже залишити. Якщо ми себе не зможемо захистити, то хто тоді?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Black »

Віктор, ти не забувай, що у нас договір на газ був дешевий, але ціну нам все одно підняли... Можна і їм ціну підняти в декілька разів за флот той... А для чого він взагалі тут в нас???
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

Думаю Росії наплювати на міжнародний суд. А оці сучасні перли з уст міністра оборони Росії і Лужкова - проба нервів і тест на гнилість України. Думаю ми матимемо страшні трабли з цим флотом в майбутньому.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Black »

Я думаю теж Росії наплювати... Які важелі впливу має цей суд на Росію? Якісь економічні??? Не думаю, Росія має чимало сировини в надрах, яку в неї купують в тій же Європі...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

black писав:Віктор, ти не забувай, що у нас договір на газ був дешевий, але ціну нам все одно підняли... Можна і їм ціну підняти в декілька разів за флот той... А для чого він взагалі тут в нас???
Ну ціна для нас все одно не є великою. Тре готуватися на значно більші ціни. Впроваджувати програми енергозбереження на національному рівні. Ато нам буде непереливки скоро. Думаю доларів по 300 тре бути готовим платити.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

black писав:Я думаю теж Росії наплювати... Які важелі впливу має цей суд на Росію? Якісь економічні??? Не думаю, Росія має чимало сировини в надрах, яку в неї купують в тій же Європі...
Думаю та ж Європа буде наїжати на Україну, щоб транзит газу був дешевший. Нас класно зажали в лещата.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Viktor »

Бєламор і Блек, якщо Ви вважаєте, що ні сама Україна, ні будь-які міжнародні структури не допоможуть нам у вирішенні питання щодо чорноморського флоту Росії, тоді, найпростіше всього, взяти автомати і самі знаєте, що робити... Бо з Ваших думок - це якраз і випливає! Але я автомат брати не збираюся!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

Viktor писав: Бо з Ваших думок - це якраз і випливає! Але я автомат брати не збираюся!
Ну якраз до чого я й веду. Автомат і я не збираюся брати. Мягко кажучи немає в нас людей які б пішли за Крим воювати. Може це і на краще. Тому швидше всього флот таки залишиться в Криму. Це знає і Росія - саме тому так і йде висловлювання на найвищому рівні.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Viktor »

В таких справах Україні потрібно зайняти дуже жорстку позицію: є договір, він закінчується в певному році, в договорі має бути, як на мене, механізм виводу військ. Зрозуміло, що в останній день строку дії договору всі війська вивести не можливо, тому необхідно ставити питання про виведення перед Росією до закінчення дії договору. А механізм виводу, повинен бути в цьому договорі, і конкретні етапи теж повинні бути прописані. На жаль, сам договір я не бачив, тому припускаю це.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

В договорі наскільки я знаю вказано, що після закінчення дії договору не повинно лишитися жодного солдата. По плану вивід військ вже мав починатися. Схоже Росія не рипається. Цікаво чим це закінчиться. Може форум блека доживе до 17 року.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Viktor »

Особисто мене перебування москалів в Криму не дуже турбує. А якщо нас приймуть в НАТО і у нас почнуть з"являтися бази натівські? То що тоді будемо робити? Конституція цього ж не дозволяє? Чи зміни будемо вносити?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Чорноморський флот Росії в Криму

Повідомлення Belamor »

Якраз мене це і турбує. Мене не цікавлять жодні бази іноземних військ на території України. Ні НАТО ні Росії. НАТО тоже не панацея. Кстаті під виглядом голосування про вступ в НАТО має ще пралельно проводитися голосування про зміну конституції. Я вважаю, що Україна здатна мати свою армію і сама себе захистити. Навіть при вступі в НАТО - необхідності мати тут бази іноземних військ немає. Не вірю я, що америкос нас захистить. Нафіг ми нікому не нада. Так прослойка між Заходом і Росією. Якщо Україна не може сама себе захистити - значить така країна нездатна існувати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти