Син президента Андрій Ющенко

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Коли я прочитав нарахунок машини синочка презіка я був в шоці хоча я і не голосував за нашого теперішнього президента але я не думав що так скоро нечнеться гангрена влади.Даю ссилку на батьківські коменттарі... http://www.pravda.com.ua/ru/news/2005/7/25/6674.htm
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Я радий за себе що став повноцінним учасником форуму і позбувся бірки новачок яка мене весь час нервувала.На продовження теми http://www.pravda.com.ua/ru/news/2005/7/26/6693.htm подивіться на кількісь підписів.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Так махіна в нього не хіла. Не кожен таку собі може позволити й змешканців іншої держави. Навіть мобільний телефочик в нього який зроблений під замовлення, за такі гроші в нашому міті можна купити 3-ри кімнатну квартиру з навороченою сантехнікою, меблями апаратурою і т.п. Якщо я не помиляюсь відносно вартості такого телефона в ціну 38000 евриків. Де правда в нашій державі?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Реакція президента мене теж дуже здивувала. Він був дуже схожий на Кучму. Хто його знає, можливо був створений спецом такий чесний образ теперішнього президента, але в будь-якому випадку відбувся лише перерозподіл влади і зараз ця влада робить закони під себе і шукає нові шляхи наповнення бюджету шляхом збільшення податкового тиску і підвищення митних ставок. Мене вже дуже давно турбує доля нашої держави і давно чекаю на якісь позитивні зміни, після виборів зявилась надія, яка потрохи згасає. Ющенко взяв на себе дуже велику відповідальність і той весь Майдан разом з Сходом може піти проти нього у разі невиконання обіцянок. Почекають ще трохи і якщо нічого не зміниться в країні, то може бути ще одна, можливо й кривава революція. Мені багато людей з оточення Ющенка не подобається, напевно він пообіцяв їм під час революції певні посади і після цього зробив роздачу шапок. А з Кучмою просто була домовленість, щоб врегулювати ситуацію, яка тоді склалася.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Реакція була суто кучмівською що і здивувало плюс до того явна неприкрита агресія відносно журналістів все це явно девальвує всі здобутки революціонерів.Нарахунок оточення то це люди які розраховували відірвати кусок України і таки відірвали причому прикриваючись оранжовими гаслами.Одним словом за що боролиль на те і напоролись ...,а це дуже прикро хоч я і скептик в цьому питанні ,але дуже хочеться бачити нашу країну багатою і заможною.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

ГАНЕКДОТ ФТЕМУ

Объявление
СРОЧНО продам BMW M6 (с чешскими номерами)!!!
Андрей.
P.S. В подарок к машине - телефон, часы и бутылка шампанского Crystal
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Ага віднисно Мексики ти дав жару, так воно і є.
Нехуйову тачку (Мерседес CLS 500) синок презіка підігнав своїй дівчині http://www.pravda.com.ua/news/2005/7/22/6431.htm
Не хіло він живе. Да всі вони там так живуть. А йому тільки 19 років. Ото розбещене дитя. Цікаво що б з ним було коли в один прекрасний момент все що він має стало не його, а народа який стояв на майдані. Судячі з його втират тільки за один вечір, взяти десь загальну сумму його витрат збити до купи та кинути в пенсійний фонд на радість пенсіонерам. Економіка в нас галіма. Малий бюджет кажуть , а чому він малий? а тому що дозволяють красти та ухилятися від податків алігархам та багатьом іншим, при цьому всьому мають від того не малу частину брудних грошей прикриваючи це все.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Скандал «Андрій Ющенко. Син Бога?» набирає обертів.
Тут є цікаве відео: http://novy.tv/reporter/ukraine/2005/07/261732.html
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Як на мене мені пофіг на чому там їздить син Ющенка, яка в нього мобілка, яке вино він пє, і кого трахає чи якому багатому таємничому другу смокче.

Це все типічний скандал розрахований на сіру масу. Щоб викликати незадоволення і заздрість.

Але мене більше турбує реакція Юща старшого. Він би міг професійніше і з гідністю вийти з такої ситуації. Мене більше цікавить дійсно дії президента а не його малолєтнього підора-мажора. Ющенко старший як був тряпкою так і ним лишається. ПОРА ВЖЕ ПРЕЗИДЕНТУ ПРОЯВИТИ СВОЮ ВОЛЮ І ХАРАКТЕР.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Був в шокє від того як веде себе синок Ющенка. Можна було і по скромніше. Якесь таке враження складається, що в цій історії дуже багато брехні з друзями та покровителями. А особливо з коментарями офіційних особ (як самого Ющенка так і прес секретаря Ірини Геращенко). Особливо скільки хто заробляє, в кого що в оренді і хто де працює.

Напевно закони писані для нас з вами, а вони каста недоторканих.
Одне радує, що "УП" так прсто цього не залишить і ще довго вони будуть виправдовуватись за свою поведінку.

P.S. А нєхуй було по дєрєвьям лазить.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

На мою думку це все вигадка про таємничого друга і все інше, хто там кого спонсорує. Звичайно я дуже радий, що він так заробляє в 19 років (при цьому ще й навчається на стаціонарі!), але зробіть такі робочі місця для всіх і я не зверну жодної уваги на подібну публікацію. Це трохи звичайно не дуже гарно з боку журналістів, але така вже їхня робота порпатися в чужій білизні. Реакція президента шокує. Інформація звідки машина постійно змінюється, то на машині чеські номери, то їх взагалі немає. Я скажу одне, що ЗАКОНИ ПОВИННІ БУТИ ОДНІ ДЛЯ ВСІХ!!! А не одні можуть перевищувати швидкість, паркуватись, де не можна, не здавати екзамени в ВУЗі, не платити податки, мати там ще якісь привелеї і т.д., а іншим це недозволено. Не повинно бути різниці в цьому плані чи ти син президента чи син звичайного громадянина. Але так не є. Хоча президент обіцяв ліквідувати те кумівство, корупцію і т.д.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Всі ми пам"ятаємо заклики тоді ще майбутнього президента, що всі повинні бути рівними перед заоном. З кожним місяцем я розчаровуюсь в новій владі, в її методах управління економікою... і переконуюсь, що нова влада - це клон старої влади...
...журналістські розслідування майже довели, що машина для Андрія була куплена, а не взята в оренду... будемо чекати оприлюднення доходів сім"ї президента, в тому числі і Ющенка молодшого
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Політика це постіна брехня. Узаконений аферизм у гигантському астабі.
Син презіка проста надто робещений і не вихований. В такі роки так себе вести. Думає що від всемогутній (з допомогою батька та його грошей). Сам він не хто.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Зрозуміло, що ця історія про синочка президента роздута людьми, яким це вигідно. Це звичайна гра на людській (якщо хочете - українській) психології. Завжди політика була "театром" в якому суспільство відігравало роль глядачів за баталіями, які точились між "акторами" (політиками). Це чергова вистава. Але які вона буде мати наслідки?....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вистава виставою, а факт фактом. Міг би так не світитись.
Відповісти