Ющенко еврей?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Як думаєте - Ющенко єврей?

Так, натуральний єврей
3
38%
ТО ВСЕ ФОТОМОНТАЖ, СТАТТЯ ЗАКАЗУХА - НАШ ПЕРЗІДЕНТ САМИЙ НАТУРАЛЬНИЙ УКРАЇНЕЦЬ
0
Немає голосів
А хєр його знає. В прямому розумінні цього слова - тре роздіти і позирити на ...
1
13%
А мені пофіг його національність
4
50%
 
Всього голосів: 8

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Poison »

Мудак він самий натуральний сука прогнувся перед жидами ,настоящий православний українець не буде лупити головою в стіну плача і сука хреститись це мене вбило. Якщо єврей то чо хрестишся ,якщо не єврей якого біса ту панамку мудак напялив і встіну головою лупишя? Знаєте невитримав смерділо дивитись по новинам як він цю фігню робив,як прастітутка куди скажуть туди дупу наставляє гидко. :evil:
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення keepo »

Мля, а де терпимість, православні ви мої???
приказку знаєте "в римі поводь себе як римлянин"? а якщо йому в грузії папаху подарять і він її надіне, то ви скажете, що він грузин?
я не сторонник ющака, але не люблю коли замісь критики політики починають переходити на особистості...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

папаха грузинська не є релігійним символом. І треба таки дотримувтися своїх релігійних символів. А мене це ображає, що представник моєї релігії НАГЛО зраджує її.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення keepo »

а якщо маску якогось племені надіне, або щось зі скіфських обрядових одіянь??? це все демагогія і популістські розмови.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

Це не демагогія і далеко не популізм. Це справжнє обличчя НАШОГО пРЕЗИДЕНТА. І хто нами керує. Чогось ЖОДНОГО еврейського чоловіка я в православній церкві з хрестом не бачив. До відома: в еврейських школах навіть знак + замінено на інший. І не нада ляля тут. Одне діло ПАПАХУ надіти чи взяти участь в якомусь народному гуляніі - інше діло надіти символ якй ТЕБЕ ОДНОЗНАЧНО ВІДНОСИТЬ до певної віри. Мусульманину чи тому ж ЄВРЕЮ не прийде в голову в православній церкві цілувати руку попу.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Poison »

згідний з Belamor на 100% ,немає чого путати зраду релігії з національними костюмами ;-) ,ні один єврей в україні по церквам не ходить ,а наш красавец мало того що вдівся не всвоє так лобом в стіну плача лупився і ще при цьому хрестився з мантулкою на голові.Блін так гидко було дивитись що капец. :evil:
Patria o Muerte
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення keepo »

ні один єврей в україні по церквам не ходить
ну це дуже спірне твердження...

ще раз повторюсь, ви не кращі християни, ніж він - не судіть і не судимі будете. Раз ви такі рьяні християни, то чому не дотримуєтесь основних канонів релігії?

Народ, хватить вестись на маніпуляції ЗМІ.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

ЗМІ тотожно рівно ЕВРЕЇ. ТОБТО згоден з keepo хватить слухати ЗМІ і піддаватися маніпулюванню.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Poison »

Я ніде і ніколи неказав що я ряний християнин ,на відміну від юща якій це говорить при кожній можливості .Якщо вже він каже що прихильник однієї релігії то хай її дотримується ,а то це все виглядає як зрада(чергова) українського народу.Тут я хочу сказати якщо вибрав шлях то дотримуйся його до кінця а не бігай між тими хто більше дасть,шкірячись їм і прогинаючись під них .Я розумію що так просто небуває тримати свою позицію ,але згадайте кучму той вспівав на всі боки і його ніхто ніде не палив на відео (мельниченко невщёт :D )що він там щось мутить.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Black »

Не розбираюсь в цих справах, нічого сказати не можу. Але якби я поїхав в Ізраїль на 1-2 дні і так само зайшов в мечеть, ви б мене теж євреєм вважали???
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення keepo »

black писав:Не розбираюсь в цих справах, нічого сказати не можу. Але якби я поїхав в Ізраїль на 1-2 дні і так само зайшов в мечеть, ви б мене теж євреєм вважали???
Ба, Блек, яка твереза думка
+1
якби зайшов, то незнаю, а от якби надів шапочку, то точно :D

ІМНО, поклонитись стіні плачу це вже щось типу ритуалу (в нерелігійному розумінні), як кинути монетку в озеро/фонтан для повернення. Нічого крім вияву поваги до єврейського народу зі сторони президента я в цьому не бачу.


ЗІ думаю топ треба перенести з політики в флейм...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

black писав:Не розбираюсь в цих справах, нічого сказати не можу. Але якби я поїхав в Ізраїль на 1-2 дні і так само зайшов в мечеть, ви б мене теж євреєм вважали???
Причому тут то? Одне діло пройтися по храмах і подивитися на історичні місця і події. А друге проявити повну зневагу як до своєї віри так і до еврейської.

Смысл этого обычая-правила - показать, что еврей осознает существование Вс-вышнего и Его мудрость, ценя это, даже выше головы, наиболее развитой и важной части человека.

Обычай использовать ермолку (кипу) в качестве головного убора и носить ее постоянно сформировался, ориентировочно, в раннее Средневековье и преследовал две цели. Первая (возможно, вопреки распространившемуся к тому времени христианскому мировоззрению): декларировать, публично выразить отношение евреев к служению Б-гу - оно не ограничивается присутствием в синагоге или духовным саном, каждый еврей контактирует с Ним в каждом своем поступке. Вторая цель, несет в себе идею «желтого магендовида», но с положительным оттенком - отличительный признак, чтоб узнать «своих».

Другими словами, надевая кипу, еврей декларирует свою принадлежность к еврейскому народу и еврейскому мировоззрению.

В наше время (в силу различных обстоятельств) ермолка стала не просто «еврейским обычаем», она играет роль лакмусовой бумаги. Сегодня ношение кипы означает приобщение к традиции нашего народа, а снятие ее - уход... Несмотря на то, что кипа не является однозначной «юридической обязанностью» еврея, как, например, законы кошера или соблюдения субботы, порой ее роль значительней.
Думаю, що мусльманин чи еврей прийшовши в православний храм - не буде чужу релігію коверкати. Просто постоїть, подивиться, повивчає.
То, що ющенко надів кіпу - те саме якби еврей поцілував хреста (що ніколи не буде - бо де ж там це для нього принизливо).
Цей факт, який засвідчує зневагу юща до еврейських традицій (якщо він не єврей). Бо це якби в нас сказали богохульство.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Black »

Пацани, я відразу написав не знаю. Що означає "надів шапочку" ? Я не знаю, чи її мають право надягати ті, хто прийняв віру, чи це обовязково для усіх, хто зайшов туди... Тут треба розібратись, робити висновки з фото і якоїсь статті нерозумно. Взагалі зараз будь-які статті журналістів треба читати обережно і задумуватись, бо як правило зараз це дуже потужна зброя, за допомогою якої нами маніпулюють. З цих фото я не можу зробити жодних висновків... добре це чи погано...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення keepo »

ІМНО, висновки в статті зроблені відразу з прицілом на провокацію...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Відповісти