Ющенко еврей?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Як думаєте - Ющенко єврей?

Так, натуральний єврей
3
38%
ТО ВСЕ ФОТОМОНТАЖ, СТАТТЯ ЗАКАЗУХА - НАШ ПЕРЗІДЕНТ САМИЙ НАТУРАЛЬНИЙ УКРАЇНЕЦЬ
0
Немає голосів
А хєр його знає. В прямому розумінні цього слова - тре роздіти і позирити на ...
1
13%
А мені пофіг його національність
4
50%
 
Всього голосів: 8

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

Ну так наведи будь-ласка тоді свої висновки. Вкажи - що кіпу вдівають всі, входячи в ервейську мечеть. І тому подібне.
А то тіко затрагують евереїв - бач все провокація і злі наклепи.

А ПО МОЄМУ ЦЕ ПРОВОКАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ ОТАКЕ ВИЧВОРЯТИ. Чи то просто тре бабкі Жванії і Коломойського відробляти?
Останній взагалі говорив, що українського народу після виборів не буде - буде горстка людей, які танцюватимуть навколо евреїв.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Золушка »

Да, почитала я вас... І де в вас таке береться?

Спочатку напишу: до Ющенка відношусь нейтрально. Але хвала йому, що він повів себе саме так, порадувало дуже!
Зрада.... Яка зрада? Він що, відказався від православної церкви?
Гарний приклад для багатьох, поважати інші релігії і традиції, не цуратись, якби всі так робили, то і лиха на землі менше було б.
Можливо не зовсім по темі, але розповім один випадок.
Коли загинув мій братик, і я не встигала на похорони з Бейруту прилетіти, знайшли ми в Бейруті Православну церкву, щоб відслужили якраз в той самий час як на Україні... І з нами поїхали всі друзі і співробітники, були там сім"я жидів, протестанти, невіруючі, католики і навіть один мусульман... Нікому нічого не заважало, і хреститись старались по-нашому, і з батюшкою після всього годину сиділи розмовляли, дуже гарна бесіда була.... Ніколи не забуду...

А ще в Бейруті є одне місце, Гаріса, де кажуть що сходяться дороги всіх релігій, там все-все можна побачити, різних людей, атмосфера там вам не передати.... І є там католицький костел, так як це місто на католицькій частині міста, і всі туда заходять, різні, але є в них одне спільне: жити в мирі і поважати, бо ті що не поважають інших, в такі місця не ходять...
Схаменіться люди...
А Ющенкові плюс, і за шапочку ще один:)))
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

Ніхто не говорить, що треба цуратися. Де тут була хоч одна фраза про те, що треба цуратися?
Я тут говорю, що треба ПОВАЖАТИ. Не можна бездумно робити речі, особливо, якщо вони повязані з релігією. Це дуже делікатна тема.
Як би Вам сподобалося, якби еврей в храмі тримав вверх ногами хреста (бо не знав як правильно)? Не здається, що перед тим як щось зробити - треба подумати а чи варт.
Тут він напялив кіпу і тут же бється в стіну плача. Це несумісні речі. Це прояв неповаги і незнання до обох релігій. Оце страшно - саме НЕЗНАННЯ.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

keepo писав:ІМНО, висновки в статті зроблені відразу з прицілом на провокацію...
Ти ба ...

http://www.jewish.ru/tradition/classics ... 167153.php

Ось та сама стаття про кіпу. датована 2002 роком. Коли Ющом і не пахло. І це не висновки статті саме про Юща. А відповідь коли носять кіпу.

Джерело
ГЛОБАЛЬНЫЙ ЕВРЕЙСКИЙ ON–LINE ЦЕНТР
А також ще про кіпу.

http://jhistory.nfurman.com/teacher/15_343.htm
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Золушка »

Якби єврей тримав вверх ногами хреста, тому що просто незнає як правильно, я б йому підійшла і пояснила як правильно, от і все, просто.
Те, що Ющенко щось там зробив не так, не знаю, спорити в тому не буду, ваша реакція: ЗРАДА!!!! Смішно. Ну помилився він (в чому не зовсім впевнена, що він зробив не так? ), щось страшне сталось? Нічого, для нормальних людей, які розуміють що помилитись може кожний, абсолютно нічого не сталось. :)
А ви зразу провокація... Такі вже "чувствітєльні" :D
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Золушка »

Belamor писав: А мене це ображає, що представник моєї релігії НАГЛО зраджує її.
Ого :shock:

МОЄЇ релігії... От тут все і є: це МОЯ, а це ВАШЕ, от це і розділяє людей. Сумно...
:cry: А може це все НАШЕ? Хіба так не простіше?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

Я навіть цього не буду коментувати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Poison »

Народ ви путаєте тепле з мягким ...ненада.Якщо я належу до однієї віри і повністю з нею себе ототожнюю то я небуду виконувати релігійні обряди іншої віри ,і поклонятись іншим святиням крім своєї в яку я вірю.Разом з цим ніщо не мішає мені прийти до стіни плачу і помилуватись архетектурною памяткою,замітьте це незабовязує мене вдівати мантулку і лупитися лобом в стіну плачу. А що зробив ющ? вдів мантулку став перед стіною плачу і почав хреститися ,це пісец :evil: ,на що ж ти дурню хрестишся :?
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Black »

Poison, а що означає хреститись?
А що ти скажеш, якщо бога не існує і всі релігії - це фуфло? тоді твої заяви втрачають будь-який глузд...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Belamor »

Я бачу Блека на фылософію потягнуло.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Золушка »

Poison писав:Народ ви путаєте тепле з мягким ...ненада.Якщо я належу до однієї віри і повністю з нею себе ототожнюю то я небуду виконувати релігійні обряди іншої віри ,і поклонятись іншим святиням крім своєї в яку я вірю.Разом з цим ніщо не мішає мені прийти до стіни плачу і помилуватись архетектурною памяткою,замітьте це незабовязує мене вдівати мантулку і лупитися лобом в стіну плачу. А що зробив ющ? вдів мантулку став перед стіною плачу і почав хреститися ,це пісец :evil: ,на що ж ти дурню хрестишся :?

Так? А я буду. Коли заходжу тут в мечеть, я знімаю туфлі, в Сірії треба було і вдіти такий плащ довгий з капюшоном жінкам, і тільки босяком... Коли треба було, то і платок на голову зав"язала, з поваги, тепер що, скажете мені що я зрадила?
Ющенко був в них, на їх землі, і повів себе дуже правильно.

Будьте добріші, це його право, він також людина і має свої погляди. Не вам судити.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Black »

Золушка, підтримую.

З своїм уставом в чужий монастир не ходять... Якщо ти в чужій країні ти підкоряєшся ж їхнім законам, так само і в чужій церкві ти маєш робити так як вони це роблять. Ти просто "почитаеш" їхню віру і їхнього Бога. Зрада тут не причому.
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення sashka »

Хрэн його знає чи Ющ жид, але шо мудак - це факт...
Невїбенний демократ та герой- мрійник в очах заходу, і повний дибілко для нас...
Тих репортажів не бачив... але по ходу справ зрозумів шо палестинське сонце добре йому головку напекло...
Йому розумний вигляд зовсім не пасує.... Всеодно иглядає як дурник.
Та і зовсім не переконливий коли починає когось виховувати чи вчити жити. Що ДАІ як їм працювати, що дітей в школі - як їм жити. Може хтось не помітив але , Ющ останнім часом почав з інспекцію по відомствах і міністерствах тинятися... Тіпа порядкі наводити.. А потім на брифінгах розказувати де в кого пробзділо і шо кому робити... Самопіар або входження в образ голови застойного колгоспу такого собі святого самодура? Ненавиджу таких...
Україні не потрібні герої- мрійники -- їхнє місце на кладовищі в центральній алеї...
Нам портібні інші.
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Poison »

Саня ти як маленькій ти що забув що наступного року вибори призидента ,ось цей голий король і пробує набирати собі бали :lol: ,то ментам всипе тіпа казли то ще комусь ,піарщікі знають на що давити треба. Ну і фотка в тему...
Вкладення
pics17tp9.jpg
Patria o Muerte
Dovgo
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Пон 09 березня 2009 р. 16:09
Стать: чоловіча

Re: Ющенко еврей?

Повідомлення Dovgo »

Дуже хотілося б вірити, що Ющенко правдою служить народові, але, зробивши елементарний аналіз ситуації, розумієш, що він є просто чиєюсь маріонеткою, поставником.
Прочитайте роботу Матвія Шестопала і прогляньте фільм "Дух Времени" ("Zeitgeist") - і ви прозрієте.
Відповісти