Чи варто їхати з України?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

americansky, я один з тих небагатьох, хто вважає США, нормальною країною. Я взагалі не розділяю тих стереотипів, які створюють заздрісники і недоброзичливці. Якшо корейця пре собачатина, то це ще не привід його називати собакоїдом, якщо американці їдять гамбургери, то це їх справа, якшо в Україні можна багато чого добитись через родинні звязки, чи хабар, але це ж наш менталітет.
Взагалі кожна нація (країна) має шось прекрасне, достойне бути побаченим, відчутим, гиги.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Як у тому ганекдоті ....
Зато в нас пісні гарні. :lol:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ще декілька місяців, і кількість проживаючих в Україні буде 46 млн., при загальному коефіцієнті народжуваності 8,8 чоловік на 1 тис., а смертності – 18,2. З такими показниками, навіть при найбільш оптимістичних припущеннях держава втрачатиме до півмільйона щорічно. За 5 років – це 2,5 млн., тобто близько 8-9% від кількості працюючих на даний момент.

Кваліфікованих спеціалістів, та навіть просто людей, котрі здатні такими стати, з кожним роком все менше і менше, відносно до зростаючих потреб економіки. Проблема зараз – не в кількості робочої сили (чи, відповідно, робочих місць), а в якості. Причин цьому багато, перша з яких – це неадекватність системи підготовки кадрів потребам ринку. Тому зараз варто було б говорити про мільйони справжніх спеціалістів, а не мільйони робочих місць. Останнє було актуальне максимум п’ять років тому, коли ще залишався певний кадровий багаж з часів Союзу. До речі, причина тієї ж міграції частково полягає якраз у тому, що молоді люди, навіть затративши певні кошти та час на навчання, тим не менш часто їдуть працювати некваліфікованими працівниками на Захід, тому що їх освіта, навики та досвід не дають можливості заробляти в Україні достойну зарплатню.

Україна, поряд із Росією, втрачає населення найшвидшими у світі темпами. Ніяких ознак того, що у найближчі роки ця тенденція зникне, немає. Світовий досвід показує, що однією з причин спаду народжуваності є так званий консюмеризм, коли масова культура стимулює серед населення максимальне споживання матеріальних благ.

Масовий відтік найкращих синів та доньок – прямий наслідок антинародної політики антинародного режиму.

Ось так. Повна версія статті - П’ять мільйонів робочих місць – для кого?
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Так, дійсно цікаво. Вони б мабуть взялися з великими сьльзьми за сапки та подались на поле, колиб не було вже прибутку. Може так. Самі б себе з"їли.
Гість

Повідомлення Гість »

А мне вот в Украине жить хорошо. Тут я работаю и отдыхаю. Считаю что в Европу ехать нет смысла ибо зп там не лучше нашей. В америке вообще рабство - работа ради работы. Путешествовать по миру. Общаться с буржуями - это да. Продавать им свои продукты - да. Жить в среде буржуев ? нафиг. :)) Вообще не понимаю тех, кто там хает Украину. НУ бедная страна, ну мало денег по сравнению с той же америкой. В асболютных величинах. Но зато как шикарно можно жить. Летом в Крым, зимой в Карпаты. В америке ну будешь ты получать в супер лучшем случае 100 килобаксов в год. И че ? кредиты, долги, обязаловка. Акцент. Очень узкий круг общения. Время - деньги и прочая ахинея.
"Сто раз подумаю чтобы уйти в отпуск на один день". брр.
Меня уже тошнит от такой жизни. Уж лучше получать 10 килобаксов в год на Украине. Зато жить на них, поверьте, тут - просто офигенно.
А те кто сам себе злобный буратин так и будет тыняться по свету в поисках лучшей доли не видя ее под носом.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Гість рулить!!! :razom:
Гість

Повідомлення Гість »

К чему ето ты написал "Гость рулит"? Сам ты рулиш!
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Anonymous писав: К чему ето ты написал "Гость рулит"? Сам ты рулиш!


Розчехлись. Мені сподобався твій пост і я тебе підтримав.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Так дійсно в нас в Україні можна заробляти, тільки треба навчитись або подумати, тільки не кожному відразу приходить на думку як заробити чесно та простойну сумму грошей, хай не дуже велику а так щоб вистачало, і стабільно мати прибуток. Не кожному таке дано. Хтось дає роботу та платить по совісті заробтну плату, а хтось бере на роботу та пудрить голову. На кожен роботодавець є совістним. І в загалі я не можу навіть подумати чи є в загалі такі люди які не дивляться на твій матеріальний стан а дивляться як на людину. Та ще є ньюанс такий як, "гроші портять людину", одиниці людей почавши отримувати не поганий прибуток залишаються людьми. Може з часом народ більше буде цінувати людяність.
Гість

Повідомлення Гість »

Matviyuk: на самом деле Гостей тут гораздо больше чем один :))
И я, который написал первое сообщение - не писал второе.
И тот другой, которому ты написал "расчехлись" - написал второе и не писал первое. ;))))
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Anonymous писав: Matviyuk: на самом деле Гостей тут гораздо больше чем один :))
И я, который написал первое сообщение - не писал второе.
И тот другой, которому ты написал "расчехлись" - написал второе и не писал первое. ;))))


Зареєструйся, так буде зручніше (а Блеку приємніше).


Казанов, я думаю, ще більше псує людину відсутність грошей. І взагалі, настрій в мене сьогодін паршивий після вчорашніх клоунів з Динамо Київ. Перший гол, який пропустили - це взагалі шедевр серед автоголів. Вибачте, що не по темі - больно. Буряк ще раз довів, шо він відстійний тренер.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Гість який писав перше но не друге курив погану траву. Гість який писав друге але не писав перше курив хорошу траву. А я що курив? :?: :shock:
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

Matviyuk:
Я думаю що не набагото більше портить людей відсутність фінансів, хіба що тих протить ця проблема які не хочуть працювати, і думають як то їм отримати гроші не працюючі. І не кожній людині вистачає заробітної плати на прожиття. Тому треба підзаробляти, чесно. А легкі гроші приходить так і уходить. Треба працявати.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Згідний з попереднім постом
oks
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 84
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:00

Повідомлення oks »

Їхати ВАРТО!

Але лише для того щоб потім повернутися.
ПОки молодий потрібно їздити куди кочеш і куди зможеш :P

А їхати завжди ВАРТО
Відповісти