Чи варто їхати з України?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

bogdan4ik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Суб 04 квітня 2009 р. 16:13
Стать: чоловіча

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення bogdan4ik »

Я б залюбки виїхав звідси. Бо це жах. Прийшов вчора в "Родовід", а вони мені не видають депозит. Я в шоці :evil:
Мені ці гроші зараз дуже потрібні
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Таємнича »

Я думала їхати звідси ще рік тому. В ту ж Німеччину... потім якось в останній момент передумала... Цікаво, а якби воно було, якби я все ж поїхала? :roll:
Але, думаю, це тепер просто питання часу. Бо іноді розчаровуєшся так сильно... Потім думаєш: "Добре там, де нас нема", але в той же час краще щось змінювати, аніж просто жалітися.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Black »

Оформить загранпаспорт стало дороже в среднем на 150 гривен. Если учесть, что обычный несрочный паспорт обходился в 190 гривен, то рост практически в два раза!
"Увеличенную сумму человек платит, согласно распоряжению Кабмина, которое предусматривает 25% надбавки на бланк паспорта. В итоге, чтобы оформить документ, например за три дня, клиенту нужно будет заплатить около 900 грн. (раньше - 750 грн.). Если человек хочет оформить паспорт за 10 и 30 дней, то это обойдется ему в 750 (600 грн.) и около 400 грн. (было до 250 грн.) соответственно", - рассказал начальник Центра выдачи загранпаспортов Александр Кльоц.

Взагалі вже обнагліли і так було недешево.
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Таємнича »

Rich писав:Оформить загранпаспорт стало дороже в среднем на 150 гривен. Если учесть, что обычный несрочный паспорт обходился в 190 гривен, то рост практически в два раза!
"Увеличенную сумму человек платит, согласно распоряжению Кабмина, которое предусматривает 25% надбавки на бланк паспорта. В итоге, чтобы оформить документ, например за три дня, клиенту нужно будет заплатить около 900 грн. (раньше - 750 грн.). Если человек хочет оформить паспорт за 10 и 30 дней, то это обойдется ему в 750 (600 грн.) и около 400 грн. (было до 250 грн.) соответственно", - рассказал начальник Центра выдачи загранпаспортов Александр Кльоц.

Взагалі вже обнагліли і так було недешево.

Тікати треба і якможна швидше, бо ще ціни на паспорти піднімуть :D.
Аватар користувача
username
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 35
З нами з: Сер 22 квітня 2009 р. 11:32
Стать: чоловіча

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення username »

Краще зробити тут соцопитування - "виїжати чи ні".

Наприклад, я за націоналізм:)
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Таємнича »

username писав:Краще зробити тут соцопитування - "виїжати чи ні".

Наприклад, я за націоналізм:)
Націоналізм в якому сенсі? А то можна по-різному зрозуміти (а потім звідси проблеми з'являються).
Аватар користувача
Таємнича
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 37
З нами з: Чет 23 квітня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча
Звідки: Київ

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Таємнича »

Якщо гарно працювати, то заробляти добре можна і внас. Проблема в тому, що відібрати в нас це можуть без проблем. І взагалі рівень життя просто ніякий. Ось, згідно з цим документом. вище рівня країн третього світу ми не підіймалимь ніколи http://www.niss.gov.ua/book/Vlasyuk_mon/06-3.pdf Хочя сьогодні, наприклад арківські вчені створили сенсацію, вперше в світі сфотографувавши атом. Ми просто крейзі з таким потенціалом в такій дупі.
Аватар користувача
worm
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: П'ят 18 вересня 2009 р. 17:08
Стать: жіноча

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення worm »

Я - патріот своєї держави.
Я мала можливість пожити в Америці й провела там 4 місяці. Потім у мене була ще одна можливість поїхати туди на 2 роки, але я відмовилася. Не сподобалося мені там, зовсім люди не ті, цінності не ті, стосунки на такі, все якось не так, як повинно бути. Я залишилась в Україні, і можливо в Америці мені було б значно легше фінансово, але це не найважливіше.
А на запитання "коли у нас буде добре жити" відповім так: ніколи, поки народ не повстане й не повикидає всіх тих кровожерливих політиків геть, всіх до одного. А ще було б добре не залежати так сильно від інших (самі здогадуєтеся яких) держав.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Black »

Правильно. Сильного не потрібно вибирати, він сам має захопити владу. Але в нас таких немає...
Shiver2005
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: Вів 22 вересня 2009 р. 11:16
Стать: чоловіча

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Shiver2005 »

Туди з’їздити, сюди з’їздити, в принципі особливої різниці нема. Дещо здається іншим, але потім розумієш, що все так само, у тій же самій Європі, США чи Росії.
Аватар користувача
Nazgul
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 70
З нами з: Сер 24 грудня 2008 р. 00:57
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Nazgul »

Патріоти? :lol: Та 80%-кам населення країни покажи Сковороду на банкноті то вони тобі за неї очі видеруть. Час прийшов не той що колись, коли люди дорожили сверенітетом, прогнули до нього, лягали життям за державу, за націю. А тепер що, мораль не та в людей стала. От зимою прийде Вітьок до влади от і побачим чи є в країні націоналісти та патріоти. А з України драпанув би вже, не через те що я її(як держави), людей не терплю, а через те що ці всі товстопузі так народ обдирають, що вже набридло дивитись, на цих брехунів.
Зображення
anisimov
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: П'ят 11 березня 2011 р. 12:45
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення anisimov »

Якщо ви думаєте що вас там (за кордоном) чекають то ви дуже помиляєтесь.
Будете там свиней годувати і моркву смикати на фермі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Black »

Але там за це платять гроші. А в нас взагалі за роботу платити не хочуть.
Starckad
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 31 січня 2017 р. 15:32
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Starckad »

Я вважаю, що треба самим будувать успішну державу. Щоб там хтось не казав, але дуже великий відсоток людей у нас в Україні, щось роблять, будують, створюють нові проекти. І молодь у нас хороша, головне щоб рухались у конструктивному напрямку. Надія на малий та середній бізнес. Ці люди розуміють, що треба дома реалізовувати себе. Наприклад, IT індустрія, будівництво та туристичні послуги, ці галузі можуть стати локомотивом розвитку держави.
Марічка88
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Пон 06 лютого 2017 р. 16:07
Стать: жіноча

Re: Чи варто їхати з України?

Повідомлення Марічка88 »

Starckad писав:Я вважаю, що треба самим будувать успішну державу. Щоб там хтось не казав, але дуже великий відсоток людей у нас в Україні, щось роблять, будують, створюють нові проекти. І молодь у нас хороша, головне щоб рухались у конструктивному напрямку. Надія на малий та середній бізнес. Ці люди розуміють, що треба дома реалізовувати себе. Наприклад, IT індустрія, будівництво та туристичні послуги, ці галузі можуть стати локомотивом розвитку держави.
Приєднуюсь) В розвинених державах вже все зробили за нас, і ми можемо їм тільки допомагати підтримувати це. А в нас є що творити з початку)
Відповісти