Україна і НАТО

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Україні потрібно вступати в НАТО?

так, давно пора!
17
74%
ні, навіщо нам це?
4
17%
а що це змінить?
2
9%
 
Всього голосів: 23

Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Незнаю нарахунок готелів, де наламують, самі декілька разів за сезон їздимо недалеко Анталії , неможемо нахвалитись, сервіс на уровні, доречі дуже багато там українців. Можливо якщо по путівці через наше турбюро, то можуть щось намутити, щоб кожному в карман щось було. Блек, я не хочу доказувати що Турки кращі від Українців, вони інші, але не гірші. Ця стаття говорить сама за себе: хто їздить займатись проституцією - українки, бо дома не можуть знайти нормальну роботу. Хто їх продає - наші пацанчегі, які не хочуть працювати а хочуть добре жити. Те що деякі попадають в рабство, таке є і в Німеччині, і у нас. Можливо вони по-іншому відносяться до жінки, але наприклад для Європи і на Україні багато дикого. Я думаю Україна і Туреччина мають одинакові права вступити в ЄС.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення keepo »

Блек, зараз в Туреччині робити підробки не вигідно - все перебрав на себе Китай ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Китай робить взагалі дешевий копійчаний фуфел, на якому націнки ставляться в 10-ки разів. А Туреччина робить трохи краще, але порушуються наші права - немає зазначено країни виробника і зрозумілою мовою нічого не вказується, навіть розмір і все інше. Хоча останнім часом деякі турецькі виробники почали вже писати російською. Але коли вєтровка від турецького Motor (який типу зареєстрований турками в Німеччинні як бренд, якщо не помиляюсь) коштує 400-500 грн, то це явно ненормально. За такі гроші можна взяти Levi's, Americanos, Columbia чи ще якийсь відомий бренд. А з фірмовим одягом в нас проблема. Якщо він і є, то коштує взагалі дорого. Хоча спортивний одяг - Nike, Adidas, Puma, Caterpillar, наразі придбати не проблема по нормальній ціні. Ціна десь починаючи від 40-60 доларів. В той же час, коли я був 4 роки тому в Хмельницькому китайська підробка Reebok коштувала 160-200 грн. Взагалі, якість товарів в них недостатня, як і в одязі, так і електротехніка і сантехніка. Бо їхні розетки, подовжувачі типу "причина пожара", де вказуються в 2 рази завищені параметри, відомі усім. Які і замки і ручки, які через піроку, рік ламаються. Краще вже взяти щось польське як правило.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Ну от і купляйте Польське, ніхто нікого незаставляє купляти Турецьке, тим більше хто це все привозить на Україну? Турки??? Ні, наші, і ціну наші роблять, то ж які притензії? Хай українці самі краще зроблять і нетреба буде привозити з інших країн.
Незнаю про що ми тут говоримо, Блек, ти був в Турції, розмовляв з людьми, бачив рівень життя???? Да, є тут забиті села, знайдуться куточки де немає цивілізації.Туреччина дуже велика Але хіба в нас ні? В нас це нормальне явище: село без водопроводу з туалетом на вулиці, в Європі такого вже нема. То може варто на себе подивитись, а не критикувати наприклад товар Турції, якщо свого взагалі немає?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Я там не був, але Туреччину часто показують по ТБ і як правило це якісь негативні повідомлення. Щось десь зірвалось, жінки виступають, то показують як можна "відпочити" в Туреччині. Мій висновок - азіати, яким нема що робити в Європі.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Ти б побачив що показують в чешському ТБ за Україну!!!! А причому тут азіати? В НАТО що тільки європейці чи що? Чи ми будемо думати що ми кращі тому що ми білі а вони темніші? Будемо гратись в расизм? Що це в вас тут за манія така? Клуб гордих Українців чи що? Зараз ще Бєламор приєднається... М-даааа. Буду я краще про любов писати...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Belamor »

Народ по-моєму Ви не знаєте про шо Ви говорите. Тему знов засрали.

1. Турція давно є членом блоку НАТО. http://www.tripadvisor.ru/content/index ... 0%A2%D0%9E
Турция - вступила в 1952 году

2. Ми говоримо про Україну.

Пертися в НАТО Україні варто тільки за однієї причини - НАСРАТИ МОСКАЛЯМ В КАШУ.

Іншої причини не бачу. Тут багато хто говорив про стандарти НАТО. Фігня то все. Ми після розвалу СРСР мали наймогутнішу армію в Європі. Багато яких стандартів НАТО недотягують до стандартів СРСР. І не путайте США і НАТО.

В Європі пора давно свій блок створити. Без США. В НАТО чуть не стався розкол, коли Германія агресивно виступила проти наміру США вступити в Ірак.
Нефіг чого розколювати Україну міфічним вступом в НАТО. Там нас ніхто не чекає. В статуті НАТО сказано, що держава з невирішеними проблемами кордону не має права вступати в цю організацію. А ми мінімум маємо проблеми з Росією і Румунією. будь-які спроби розмов про вступ до НАТО - політичний популізм.
З партій з східної України - проти США, Західна Україна проти Москальні.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Нормальненько так: Міняти історію України щоб комусь назло зробити.... А може спробуємо подумати по-іншому? Можливо людям краще жити буде?
Ну і причини я вам скажу....
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Belamor »

Золушка якщо вже повернулися то П..ть в тему хоч :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Ага, добренько! Дякую за попередження, о мій вчителю!!!(тут я низько кланяюсь!)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Belamor »

Золушка тут ткма про НАТО а не ЄС. :evil: Нефіг всім путати :evil: Це не одне й те ж :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Та не нервуйся ти, не я почала про ЄС писати! Просто прочитала, писали за Туреччину, от і сказала свою думку, бо люди помиляються відносно цієї країни. З Блеком ми так гарно розмовляли, а ти весь кайф спортив, бяка!
:mad:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Belamor »

Золушка от шо заважає створити тему про Турцію і балакати там? Не обовязково тре засрати тему Україна і НАТО. :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Belamor »

А блек між тим найперший засирач тем. :evil: В темах бардак ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Блін, задрав, не я почала балакати за Турцію, і не балакала сама з собою. Ти ще в Блека запитай чому він не написав тему про Турцію. Слухай, я розумію що ти на мене алергійний, не придирайся ж так до всього що напишу, а то аж смішно. Разслабся. :D
Відповісти