Україна і НАТО

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Україні потрібно вступати в НАТО?

так, давно пора!
17
74%
ні, навіщо нам це?
4
17%
а що це змінить?
2
9%
 
Всього голосів: 23

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Belamor »

Мадам я навіть Вас ше раком не ставив в Ви все задрав і задрав :o
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Упссс... Оце цілий ти...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Класний прикол вийшов... :) Тільки зявилась Золушка, відразу на наступний день зявився Беламор. :D
Обох дуже давно не було на форумі...

Я часто сам відволікаюсь від тем... шо поробиш...
Аватар користувача
PersonaL_JESUS
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 03 травня 2007 р. 23:52

Re: Україна і НАТО

Повідомлення PersonaL_JESUS »

я обома руками за!
Зображення
never let me down again
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

black писав: Класний прикол вийшов... :) Тільки зявилась Золушка, відразу на наступний день зявився Беламор. :D
Обох дуже давно не було на форумі...

Я часто сам відволікаюсь від тем... шо поробиш...



Може це любофф???
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Ще один камінь в город Туреччини: Турецкий секс-отдых русских детей
«Мама, я все время просила у Бога прощения за то, что попала в этот лагерь. Ни одной ночи мы не спали. Там шел ремонт, и постоянно шумели рабочие», - передает слова своей дочери Наталья Скворцова. По словам матери, турки могли прийти в номер к девочкам даже ночью - чинить розетку и что-то там ремонтировать. Кормили детей кашей и рисом с курицей, никакого шведского стола и фруктов не давали вплоть до последних трех дней, когда наконец-то один из корпусов был отремонтирован. Но, как выяснилось позже, рассказы о бытовых неудобствах детей - это были еще «цветочки».

Как выяснилось, в баре отеля всем детям беспрепятственно (в группе отдыхающих находились подростки от 10 до 16 лет - Страна.Ru) раздавали алкоголь. «Мне стало плохо, когда из уст своего ребенка я услышала следующую фразу: «Там все курили, пили, дрочили и занимались сексом», с содроганием рассказывала Наталья. - Прямо в номер, где жила Оля, приходили мальчики, и все это происходило у нее на глазах. Кругом были камеры и фотоаппараты. Потом Ольга сказала еще одну фразу, от которой у меня был просто шок: «Один раз мне очень повезло, они выбирали того, кто будет делать минет за 20 долларов, и выбрали не меня, а Машу - они сказали, что любят блондинок, а я брюнетка».
Золушка, все що я читаю про Турцію чи бачу по телебаченню в новинах - це негатив. Якісь теракти, протести жінок, розповіді про відпочинок в Турції, про секс-рабство, про вирізання органів для імплантації. І я бачу їхні товари тут - нічого доброго так само. Коротше це азіати, яким в Європу не можна.
anatolij
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 27 січня 2008 р. 17:37
Стать: чоловіча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення anatolij »

ШАНОВНЕ ПАНСТВО! Оскільки це стосується і питання про НАТО, я, аби не гаяти час попросту копіюю те, що я вже мовив щодо іншого питання:

anatolij від Нед 27 січня 2008 р. 17:37
"Чи необхідно зробити російську мову другою державною?"
-- УКРАЇНСЬКОЮ, до речі, - "чи ВАРТО?"

НІКОЛИ!!! Ніколи в нашім краї. Я з Харкова, і мені дуже прикро чути найчастіше московську мову тут у цьому місті - я вихований українською, - і з моїм онуком та онукою (мені вже 60 років) спілкуюся виключно українською (мене вони не знищили). Іншої вони від мене не почуюють ніколи. Так заповідав мені мій покійний батько, українець, а його батька - мого діда, якого я ніколи не бачив, тільки на фото,- знищили москалі на Уралі, на лісоповалі. Та й сам я ненавиджу московську владу та їхню щодо нас політику.

До речі: днями у "Комсомольской Правде" (цебто московській брехні - адже відомо, що російський інтелігент закінчується там, де розпочинається т.з "українське питання" - тут вони одноголосні, та, власне, як і ми проти них. Дехто тут на форумі москалями зове тих, хто спілкується російською. Я не згоден. Адже багато російськомовних тут на Сході України є нашими щирими українцями та росіянами, котрі відверто проти бандюковичів, кучмів, кушнарьових, дьобкіних - чи як їх там - та інших (хведє)педєралістів - та й колір у них педєралістичний (голубой - по-їхньому) - та г7олосують вони за ЮЛЯ, як і я. Я багато таких знаю. І поважаю їх дуже. Вони, українські росіяни - за нас, та й за себе теж. Адже лише сповнений люті до українства, до всього людяного, може голусувати за падлюковичів, за бандитське бидло, нав'язане нам московією та кєпєSS - будь вони прокляті, і таких я знаю багато тут -- Схід не є єдиним.

Щодо "КП". Був там форум щодо вступу України до НАТО. Я висловив свою думку - на фоні їхніх матюгів та зненависті до нас ("хохлів", як вони зовуть нас) - раз і другий. Один thread пройшов, найневинніший. Два інших заблокували. Перший був російською (адже інших мов вони не розуміють), другий - українською - звернений до вас, українці (куди я відношу і росіян, і багатьох інших, хто є проти московського свавілля, московського звіра). Оскільки вони мене там заблокували, і крім кагебёвських thread'ів - нічого іншого, - я вирішив хоч тут звернутися до небайдужих та висловити своє "фє" московській газетці.

Далі цитую те, що заблокували москалі:

А ПОЧЕМУ, СОБСТВЕННО, МЕНЯ "КеПе" НЕ ВЫВЕСИЛО? ИЛИ FOUL LANGUAGE (то-бишь, "мат", по-вашему) имеется –- вроде нет. ТОГДА что, в России уже нет свободы слова? ОПЯТЬ ГЛАВЛИТ УЧРЕДИЛИ, или он у вас и не пропадал? --- Проверю. И пожалуюсь в ООН, на всю Рассею.
ПОВТОРЯЮ:
Перечитал новое... (Больше не зайду сюда - российские СМИ мне не интересны, никогда с 1991 года, когда вы, в угоду вашей мрази, лигачевым, какая-то тварь еще была в «советской россии» (газетенка настолько паскудная, если таким дерьмом питалась, что с большой буквы рука не подымается), и пр., поливали нас и наш РЕФЕРЕНДУМ грязью, с экранов, по радио. С тех пор я презираю ваши СМИ и ваш язык через них. И НИЧЕГО, НИКОГДА по-русски кроме радио "СВОБОДА" - доложите об этом в ваше кегебё. Кто-то, где-то там вякнул, что украинские девушки будут ложиться под америкосов (или, как вы их там зовете - "врагов ваших извечных"). Да уж лучше, и далеко не плохо под них (думаю, украинские девушки со мной согласятся), чем под п'яное, хамовитое российское быдло. А его я хорошо знаю, даже по Харькову. Украинский город превратился в обитель русского хама и п'яницы, в украинских манкуртов, забывших, чьи сыны они есть... Носящихся здесь за "десятку гривен" с бело-синими тряпками - символом врагов наших, прохвессоров, на "зоне" получивших образование. Как-то по "Свободе" - единственному СМИ - по-вашему, которому я доверяю, и которое я слушаю года так с 1953, мой тёзка (и украинец) Анатолий Стреляный говорил, что, мягко говоря, неприлично определять в толпе (по внешнему виду, языку) иноплеменника (еврея, о которых тогда была речь, русского и т.п.). А что делать мне, если я их вижу и слышу, и определяю безошибочно, всегда. Русского хама никогда невозможно перепутать с украинцем или евреем, поляком и т.д. - да и речь, ведь, русская. Ваш мат я слышу по-русски, и НИКОГДА по-украински. Что прикажете мне думать?... Сказки о "великом и могучем" - это не для меня, не для моих детей и моих внуков. (Не для нас украинцев – какая-то девушка из России нас очень не любит – и такие-мы, и сякие, и не любим их русских в России (свои уже не совсем русские). А за что любить – за 350 лет оккупации? В каких зверей мы через вас превратились? Да и глубже (братья-славяне – вы любите талдычить). А кто сжег Киев и вырезал его жителей, и деток тоже, как не брат-славянин придурковатый ваш Андрей Боголюбский, неудавшийся сынок вашего Долгорукого, предателя единства Руси. Андрей еще и святой вашей православной церкви российской. А у нас другие святые и герои: Мазепа, который у нас на деньгах, Шевченко, Петлюра, Бандера, Григоренко, Дзюба, Черновол Вячеслав, Стецько (отейц и дочь) – и много нас врагов вашей проклятой империи. Насчет цитаты из Достоевского - не согласен, - устарело. Оглянитесь, век другой. А российской империи уже не восстать, НИКОГДА,- перестраивайтесь, друзья, как учил вас самый последний из ваших "самых генеральных" (жив ли он еще?), да и не волнует меня это уже - он повинен во многих наших и ваших теперешних бедах. Я пережил многих сволочей - начиная со Сталина (мне было 5 лет тогда, когда он подох). Мой дедушка тогда сказал - собаке собачья смерть. А я запомнил - тогда в 5 лет, когда вся Москва рыдала над трупом ката (по-русски, дай бог памяти, - а и не вспомню, да вспомнил - "палача". И с тех пор я ни одну российскую гадину в ЦК известной вам проклятой партии не принимал в расчет. Для меня они всегда были врагами и гадами (читайте Восленского, Авторханова, хотя бы). Чтобы у вас не было тоски дремучей по проклятому прошлому. Радуйтесь, русские, что вы избавились от нас, а мы радуемся, что от вас. Вас постигла участь любой империи - вы единственные, кто сожалеет о ее распаде. И ни о чем это вам не говорит. Да и не учит. Каким тварям вы поклоняетесь. Они нас и вас душили, вешали, убивали, распинали - и вы же их выбираете. Я горд за свой народ, который встает с колен, и если бы не манкурты и не ваша пятая колонна в Украине - мы были бы едины, а не как сейчас – всему свое время. К сведению: Буквально вчера в интернете нашел диаграмму роста/снижения населения Украины. Да, снижение наблюдается. И значительное. Но ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО за счет оттока из Украины русского населения. Разве так уж неуютно им здесь? Украинская же нация множится, евреи, поляки, венгры и др. - на прежнем уровне. Так что прогноз для нас утешительный. Нас становится больше, хотя в абсолютном выражении, вроде, меньше. И не волнуйтесь за нас - выживем. И вам пожелаю в этом году не ошибиться в очередной раз на ваших выборах.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Слава Україні! Дуже, аж занадто, не хочеться спілкуватися з москалями їхньою мовою, до речі - я її поважаю, як мову, - мову Пушкіна (хоч до нас українців він і не був вельми толерантним у своїй “Полтаві”, та й великий наш гетьман Мазепа – останній, хто хотів нас зберегти від них, які продали нас, зганьбили нашу свободу, - був для нього московита ворогом, мову Достоєвського, Толстого, Чехова (цей останній, до речі: це для вас українці – вважав себе, як і Гоголь, українцем. Як і наше Українське Православ’я, навіть скандінавську самоназву “руські”, наших минулих – багато таких, які разом з німцями творили їхні університети - (коли вони ще на деревах московії лазили) та сучасних наших видатних вчених (як приклад – Корольов, творець совєцької ракетної техніки, все життя в анкетах писав, що він українець, а перед смерттю все ж змусили його записатись росіянином, коли засували його в кєпєSS, і він помер, не стерпів, - прибрали до рук і цих двох видатних українців – нашу гордість. Ми, на відміну від них, є толерантними – вони ж аж слиною бризкають, коли чують нашу мову – нашу матінку – бодай, єдине, що нас єднає, що нас зберігає як націю, як нарід. Слава Богу, москалям не вдалося нас знищити остаточно – ми великий нарід, хтось із них там патякав про меншину – нас маючи на увазі, а нас майже 50 мільонів – це третина їх, а якщо не брати до уваги татар, ненців, башкирів, чукчів – то скільки їх залишиться. Русіфікація, навііть така шалена та жорстока, про яку писав Іван Дзюба, читайте браття, хто молодший – в інтернеті є, - як нас погані душили (у Харкові зі 151 школи лише 2 були частково українськими – решта по-москальські, а в районах ще гірше – 100% русіфікаціі. Раніше (до Брежнёвського періоду, який нам завдав найгіршої шкоди) відношення було зовсім інше – десь 1:10 на нашу користь. Нам тут робити нічого, хай виють та біснуються, їм не поясниш. Вагомо, аби ми були разом. Слава Україні, панове українці, браття мої!
anatolij
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 27 січня 2008 р. 17:37
Стать: чоловіча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення anatolij »

А турки, між іншим, не менш европейці, а ніж росіяни, яким ближче Нєвський (котрий запросив татаро-монголів на Русь, аби не допустити Европу). А потім стенати про якесь там "татаро-монгольське іго" - де совість у них, у їхнього "святого" Нєвського? -- вороги вони наші одвічні. А Крим - хай забирають - тільки не москалі, а татари. З ними ми поладимо. А московських кагебёвських пенсіонерів, з яких, власне, Крим і складається --- до московії - геть падлюк. А Крим наш --- наші козаки задовго до москалів били там турків-татарів.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

black писав:Ще один камінь в город Туреччини: Турецкий секс-отдых русских детей
«Мама, я все время просила у Бога прощения за то, что попала в этот лагерь. Ни одной ночи мы не спали. Там шел ремонт, и постоянно шумели рабочие», - передает слова своей дочери Наталья Скворцова. По словам матери, турки могли прийти в номер к девочкам даже ночью - чинить розетку и что-то там ремонтировать. Кормили детей кашей и рисом с курицей, никакого шведского стола и фруктов не давали вплоть до последних трех дней, когда наконец-то один из корпусов был отремонтирован. Но, как выяснилось позже, рассказы о бытовых неудобствах детей - это были еще «цветочки».

Как выяснилось, в баре отеля всем детям беспрепятственно (в группе отдыхающих находились подростки от 10 до 16 лет - Страна.Ru) раздавали алкоголь. «Мне стало плохо, когда из уст своего ребенка я услышала следующую фразу: «Там все курили, пили, дрочили и занимались сексом», с содроганием рассказывала Наталья. - Прямо в номер, где жила Оля, приходили мальчики, и все это происходило у нее на глазах. Кругом были камеры и фотоаппараты. Потом Ольга сказала еще одну фразу, от которой у меня был просто шок: «Один раз мне очень повезло, они выбирали того, кто будет делать минет за 20 долларов, и выбрали не меня, а Машу - они сказали, что любят блондинок, а я брюнетка».
Золушка, все що я читаю про Турцію чи бачу по телебаченню в новинах - це негатив. Якісь теракти, протести жінок, розповіді про відпочинок в Турції, про секс-рабство, про вирізання органів для імплантації. І я бачу їхні товари тут - нічого доброго так само. Коротше це азіати, яким в Європу не можна.

Тільки помітила це повідомлення.... Брєд.
А якщо десь щось і сталось, то може знайдемо цікаві історії, як в нас дітей продають на органи, або в проституцію, як діти клей нюхають, коляться? Що робиться літом в таборах, або в гуртожитках? Скільки в нас хворих СПІДом в порівнянні з іншими країнами?
Почитав би ти , що в Європі про нас пишуть, то ось ця стаття це ще квіточки:))
Ну але якщо ти вже так рішив, що азіатам в Європу не можна, то значить так і буде, як інакше? :D

Спочатку треба побачити на власні очі , а потім вже зробити висновки, а не читати жовту пресу.
Востаннє редагувалось Пон 28 січня 2008 р. 19:20 користувачем Золушка, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
СоцКультПобут
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Сер 16 січня 2008 р. 13:28
Стать: чоловіча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення СоцКультПобут »

Згадайте Хмельницького: Чи то з турками дружити проти Поляків, чи з Москалями.. а той з Поляками.. Головне щоб проти когось.. Напевно через це ми завжди опинялись в дупі..
anatolij
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: Нед 27 січня 2008 р. 17:37
Стать: чоловіча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення anatolij »

RE: СоцКультПобут від Пон 28 січня 2008 р. 17:34
> Згадайте Хмельницького: Чи то з турками дружити проти...

А згадайте історію тієї ж Польші. Після Хмельницького. Як тільки вона домовилася з московією по раз перший - невдовзі стався її занепад та її розчленували. Згадайте 20 рік минулого століття, коли вони москалів побили, - знов домовленість з московією щодо розподілу України, а затим рік 1939, коли москалі домовилися з Гітлером щодо розподілу Польщі (фактично знищення її як держави). Ніколи сварки між Україною та Польщею не були на користь обом нашим державам (лише нашим ворогам-сусідам). Ледве-ледве зараз починаємо те розуміти, не ми - ми те знали завжди -, а ті, хто при владі.

Всім рекомендую документ "sprava-228 - Е.Ляхович, Украинский вопрос - " (на жаль, в *.jpg форматі, який кєгєбє ніколи нам не показувало) - на сайті СБУ України за адресою:
http://ssu.kmu.gov.ua/sbu/control/uk/do ... _stind=161

Вийшов на цей документ через якогось москаля, який десь там щось побачив проти нас, які ми "хохли" погані та підступні. Рекомендую переглянути.

Стосовно якогось мого попереднього thread'у. КП (себто "Комсомольская правда") продовжує мене банити. Мабуть, не лише в кремлі гебешники, а й в їхній редакції теж. Я, досить невинно, висловився на смерть відомого ссср'івського актора Дмітрієва, що помер цими днями. Нижче є те, що москалі заблокували (російською, перепрошую):

“Очень жаль. Жаль хорошего человека и великого актера.

А КП могла бы быть и поточнее (издевательство - иначе не скажу): "Гражданская панихида состоится 29 марта [NO COMMENT] в 11 часов в театре...".

Как измельчала эта газета - судите по заголовкам (сплошной блатняк и пошлятина - при советах были тоже пошлыми, но по-иному): "Гламур не проканает...", "...мочить [или вслед за вашим президентом остановиться не можете никак - чеченцев мочите уже второе десятилетие - дай Бог им выдержки] и колбасить", "... жизнь в завязке" --- и т.д. - на какой зоне воспитывают ваших журналистов?»

anatolij з українського Харкова
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Україна і НАТО

Повідомлення TUpolev95 »

Ну так я вот тут не понимаю смысла вступление в НАТО. Лично я живу в России всю свою сознательную жизнь, хочу переехать в ближайшие годы на Волынь. Да дело не в этом. Тут идёт обсуждение темы про то, нужно ли Украине вступать в НАТО, или про то, какие москали плохие?

Да не москали плохие... Я сам украинец, живу в РФ, пока что. Если трезво оцениить ситуацию, то могу вас смело заверить, что ненавистное отношение русских к Украине - это результат успешной промывки мозгов дядей Пу и его приспешниками. Поэтому не надо строго судить, лично я счиатю, что Система в РФ продержится не долго, потому что в последние годы всё больше и больше людей выступают против Пу и всех его преемников. У нас есть даже один канал из добрых трёх десятков, который показывает правду. Проблема в том, что он не центральный, и плохо распиаренный, поэтому мало кто смотрит новости по нему. Но я смотрю, и много чего узнаю интересного. Там показывают жизнь такой, какая она есть. Говорят о реальной инфляции, даже о проблемах и о неудачах власти, которых гораздо больше, чем побед. Ну а на остальных каналах, мы прямо живём в стране Эльдорадо - прогресс во всех сферах жизни россиян. Новые больницы, школы, дороги - появляются как грибы после дождя. Только что-то в своём Саратове я не видел ни одного нормального аппарата в больнице, дороги очень посредственные, аварийного жилья тьма, короче, всё как положено. Я в последнее время не рискую ходить в больницы вообще. В общем промывают мозги по полной программе. А пипл хавает. Ну а уж после Оранжевой Революции, Украина стала главным внешним врагом России, или одним из главных. В телевизор хочется плеваться, когда говорят про Украину. Да телик жалко. Оставлю его хотя бы ради того самого правильного канала :)

Да и самый большой косяк - это то, что в РФ нет оппозиции. Масон Богданов, за которого проголосовало менее 1%, или вечно плачущие СПС и Яблоко. Кроме соплей и криков, "Нас обижает Единая Россия" от них никакой пользы. Есть полезные партии, типа "Другая Россия" и т.п. которые хоть что-то делают.

Что касается НАТО. Лично я был уверен, что вступи Украина в НАТО, так сразу и уровень армии повысится, и зарплаты будут достойные у военных, мордобоя, разрухи станет меньше. Но уж никак не думал, что вступив в НАТО, мы обособимся от России, будем защищены НАТОвским щитом от неё и т.д. От кого, блин, защищаемся? От военной агрессии чтоль? Глупости. А теперь я вообще не думаю, что стоит вступать в НАТО, вешать на себя ярлыки сомнительного достоинства. Вот ЕС - другое дело. Да и то, мне привычнее видеть Украину "Вильной, Незалежной и Самостийной". Так что, я против.

а вот ещё полезные сайты, показывающие, что и в России ещё не всё потеряно :)

http://www.protiv-putina.ru/
http://www.ntspb.r1a.ru/
http://www.oborona.org/
http://www.preemniku.net/
http://compromat.ru/

и ещё несколько независимых источников информации:

http://www.echo.msk.ru/
http://www.novayagazeta.ru/
http://www.sobkorr.ru/
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

І від російської агресії теж треба захиститись, а то вже занадто багато інтересу до нас проявлять і постійно тикають свого носа в наші справи. Хотілося б щоб рівень життя в нас виріс, нас взяли до СОТ, Євросоюзу, Шенгенської зони, а їм зробили шенгенські візи і тоді може вони почнуть думати, що ми вже не чатсина Росії і давно вже не є республікою СРСР, а процвітаюча європейська держава.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Belamor »

До сраки то все. Україну просто розігрують на світовій арені. Ми всього лиш пішак на фоні стратегічної гри США і Росії. Саме куца політика Росії пхає Україну в НАТО. Нездалість і непрофесійність дипломатії Росії на бувшому пост-Радянському просторі дає фору США. Вершина дипломатії Росії - це погроза газовий кран перекрити. Перепрошую - це не дипломатія. Саме це відштовхує бувші республіки. А те, що Европі потрібна система колективної оборони - факт. Питання чи необхідна там участь США і Росії. Бо НАТО викоритсовується не як колективний захист, а як червона тряпка для Росії.СРСР і так в стратегічній ЖОПІ був. Так Росія зараз взагалі невідомо де з точки зору геополітичної стратегії. Добавилися дружні Грузія, Україна, Литва.

А до чого прагнути? Ясно що до Європи. Я маю змогу порівняти. В Європі люди живуть в своїй більшості добре. Що не скажеш про Росію.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Генеральна рада СОТ схвалила вступ України до світової організації торгівлі.

Генеральна рада Світової організації торгівлі у вівторок на своєму засіданні у Женеві схвалила вступ України до СОТ.

Зокрема, головуючий на засіданні Генеральної ради посол Республіки Чилі Маріо Матус, який піклується у СОТ українським питанням, поставив на голосування рішення щодо схвалення звіту робочої групи та проекту протоколу про вступ України до СОТ.

Генеральна рада СОТ підтримала ці рішення, після чого Матус привітав з цим присутнього на засіданні президента Віктора Ющенка.

Посол нагадав, що урочиста церемонія підписання протоколу відбудеться о 17:15 за київським часом, а також зазначив, що повноправним членом СОТ Україна стане через 30 днів після ратифікації документа у Верховній Раді.

Керівник робочої групи по Україні нагадав, що процес приєднання України до Світової організації розпочався в 1993 році і лише в 2005 році цей процес був прискорений.

Він подякував Ющенку за прискорення цього процесу.

Матус також сказав, що Україна є прикладом для інших країн як країна, яка йде шляхом лібералізації економіки, зокрема в сільськогосподарській сфері.

Крім того, керівник Матус повідомив, що в звіті робочої групи, крім протоколу про вступ України до СОТ, є графік поступок та умов щодо приєднання до ринку товарів, а також графік специфічних умов приєднання до ринку послуг.

http://www2.pravda.com.ua/news/2008/2/5/71028.htm
Відповісти