Україна і НАТО

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Україні потрібно вступати в НАТО?

так, давно пора!
17
74%
ні, навіщо нам це?
4
17%
а що це змінить?
2
9%
 
Всього голосів: 23

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Чи потрібно в Україні вступати в НАТО і чому?

Я власне думаю, що потрібно. Насамперед для надійного захисту держави, підвищення кваліфікації військ і меншого впливу Росії на Україну.
Ledifrog
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 43
З нами з: Вів 29 серпня 2006 р. 13:49

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Ledifrog »

звісно що вступати :respekt: .Хоча б для того щоб насолити москалям :razz: і Януковичу, разом взятих......
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення keepo »

Реально це все мало що поміняє, зато прийдеться переобладнати армію...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Re: Україна і НАТО

Повідомлення sashka »

ніхто нас туди не візьме... поперше це дуже дорого для учасника, по друге ми повинні відповідати їхнім стандартам озбронь... НАТО вигідно мати нейтральний прошарок у вигляді України між ними і Москалями... шоб не сильно загстрювати і так не дружні відносини воффкі путіна і його царства з НАТО... "НАТО і Україна" - це тема для спекуляцій різними політичними силами, коли не має чим зайнятись або треба відвернути увагу від реальних проблем.
Зображення
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Yurez »

на 100% згідний із sashka. Геополітична ситуація не та, щоб Україну в Нато прийняли.
Турцію в НАТО - більш закономірний крок.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Тих терористів в НАТО? Я б їх не приймав би і в Євроспільноту...
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Yurez »

Так отож, турки такі європейці, як я папа римський.
але вони можуть допомогти контролювати "вісь зла", заслон від іще більших терористів. Напевно, думають, якщо розмістити в Турції пару своїх аеродромів, то вдасться "наростити свою присутність на Сході".
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Cherry »

У нас є невирішені проблеми з лінією кордону, ще й іноземні війська на нашій території (російський флот). З такими проблемами нам про НАТО можна забути.
Особисто я до вступу в НАТО ставлюсь негативно, бо вважаю, що ця організація своє віджила. Європі пора започаткувати свій власний військовий блок, без присутності в ньому США. От за вступ у таку організацію я проголосую.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Natalia N. :-) »

Yurez писав: на 100% згідний із sashka. Геополітична ситуація не та, щоб Україну в Нато прийняли.
Турцію в НАТО - більш закономірний крок.




ja nadijus,ty poshudkuwaw :D .. Turky -w NATO? Wid nych Europa i tak wze ne znaje,jak widkaraskatys.Wydaly garnyj zakon w Germanii,wsi inozemci z krajin,jaki ne nalezat do Unii EU(ce widnosytsia i do do turkiw,a jich tam bilshe,niz treba)u 2008 roci,jakshcho ne budut maty robotu,z jakoji mozut zyty w Germanii,budut musyty pokynuty krainu,za wykliuchenniam tych,hto u shliubi z gromadianynom(-koju)cijeji krajiny.A tak jak turky tam pozawodyly simji z zinkamy tez z Turcii bilshist,i po 4-5 ditej,a to j bilshe,bo tam garno platiat,to jim tam i dobre-praciuwaty ne treba,i tak,jak "w Boga za pazuhoju".Ce z ti sami musulmany-terorysty,tilky menshogo kalibru,niz Irak. 8) Tak sho prosti liudy z zahodu,jakby mogly wybyraty-Ukraina chy Turcija,to wybraly b Ukrainu.Ale ce sprawa politykiw,zwychajno.Ja dumaju,Ukraina bude maty bilshi shansy nabagato,koly my z Janukowychom&co nawedemo poriadok :mad:
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Yurez »

Коротше кажучи, НАТО - це вже не ціль для України, вважаю. Посудіть самі - для вступу потрібно в Україні підняти рівень життя до їхнього рівня, піти на ряд поступок (наприклад, контроль за дотриманням права на інтелектуальну власність) і тоді МОЖЕ нас візмуть...
А що ж нам заважає підняти той рівень життя, і нікуди не вступати потім - нафіга, коли у нас і так буде добре? :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення keepo »

Скоріше навпаки - це стимул, мол так би ковбасились, а коли хочемо, щоб кудись взяли, то старатись будемо...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Я проти вступу турків в ЄС... Вони азіати, а не європейці.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Та ну їх з їхніми фуфельними товарами, підробками, базарами, на*обками. Неодноразово бачив передачі, в яких говорилось, що турки наламують туристів, обіцяють одне, а реально виходить інше. Теж саме казали і знайомі, і одні працювали з ними по контракту, то всім заплатили все одно менше, ніж мали, десь на 150 доларів. Коротше кажучи, це азіати і все. Ще одна з проблем - нерівність прав жінок і чоловіків.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Золушка »

Та ну, яка там нерівність. Тут жінки мають стільки ж прав що і у нас. Знаю що кажу, бо тут живу. Нарахунок того що наламують туристів - а де є їх не наламують? На то вони і туристи! Якщо порівняти де люди серйозніші: в Турції чи на Україні напевно одинаково, просто з Турками треба вміти домовлятись, в них всеж таки темперамент. А люди вони дуже хороші, мені подобаються. І є один великий плюс: не п"ють!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Україна і НАТО

Повідомлення Black »

Як наламуюють? Обіцяють 5-тизірковий готель, а селять в 3-зірковий, не надають всіх послуг, яких обіцяють, обіцяють харчування, а його немає і т.д. і тому подібне. І так само дістали їхні шмотки, шиті не зрозуміло на кого, на мене при зрості 182 см всі джинси задовгі, і ціни на них зараз 40-80$ на наших ринках, так як на відомі бренди. І крам того хламу ще куча підробок, які шиють десь в підвалах напевно. Їхня влада з ними бореться???
В березні цього року були протести жінок в Туреччині проти насилля. Статистика говорить, що в Туреччині кожна третя жінка стає жертвою торгівлею людьми - http://lastrada.kiev.ua/readnews.cgi?Id=781&lng=ru
Проблеми існують і вони серйозні, я думаю за таких умов їх в євроспільноту ніхто не візьме.
Відповісти