Заборона реклами тютюнових та алкогольних виробів

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Заборона реклами тютюнових та алкогольних виробів

Повідомлення Саня »

І практика свідчить, що такі методи працюють. Трохи жорстко, але дієво.
В багатьох випадках можна й без штрафів обійтися. Покарання всякі бувають. Головне щоб людина усвідомлювала, що кара всерівно її настигне, тоді й порушень не буде.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Заборона реклами тютюнових та алкогольних виробів

Повідомлення Black »

vladek писав:
Саня писав: З тютюнопалінням при бажання можна навести порядок, але ніхто цим толком займатися не хоче. В куми на фірмі за куріння штраф 100 грн. От і кинула :-)


А мені відома фірма, де за появу в нетверезому стані штраф 300 грн - на перший раз, а якщо зловлять другий - аревідерчі!!! %)


По-моєму такі штрафи незаконні.
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Заборона реклами тютюнових та алкогольних виробів

Повідомлення Basil »

black писав:
vladek писав:
Саня писав: З тютюнопалінням при бажання можна навести порядок, але ніхто цим толком займатися не хоче. В куми на фірмі за куріння штраф 100 грн. От і кинула :-)


А мені відома фірма, де за появу в нетверезому стані штраф 300 грн - на перший раз, а якщо зловлять другий - аревідерчі!!! %)


По-моєму такі штрафи незаконні.

Зато дієві.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Заборона реклами тютюнових та алкогольних виробів

Повідомлення Саня »

В нас є й законні штафи за тютюнопаління в громадських місцях, але тим ніхто не займається. А власники фірм - приділяють цьому увагу. І мають позитивні результати. При бажанні це можна оформити в трудовому договорі чи контракті. Все можна зробити законно.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Заборона реклами тютюнових та алкогольних виробів

Повідомлення Black »

Штраф напевно вони не мають права стягувати, хіба що премію якусь... Але в нас неофіційні зарплати, можуть дати і так як по документам і працівник нічого нікому не доведе.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Заборона реклами тютюнових та алкогольних виробів

Повідомлення Саня »

Механізм стягнень суттєвої ролі не відіграє. Головне що це працює. Мене, наприклад, премії фіг позбавиш. Я її всерівно не отримую :-)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Заборона реклами тютюнових та алкогольних виробів

Повідомлення Belamor »

black писав:
vladek писав:
Саня писав: З тютюнопалінням при бажання можна навести порядок, але ніхто цим толком займатися не хоче. В куми на фірмі за куріння штраф 100 грн. От і кинула :-)


А мені відома фірма, де за появу в нетверезому стані штраф 300 грн - на перший раз, а якщо зловлять другий - аревідерчі!!! %)


По-моєму такі штрафи незаконні.



Чого це незаконні? Принаймі в осатнньому моєму робочому контракті було чітко написано - не зявлятися на роботу в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння. Мало того бути свіжим і відпочившим.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Заборона реклами тютюнових та алкогольних виробів

Повідомлення Black »

Служба Gallup провела опитування серед повнолітніх жителів декількох десятків держав на всіх континентах і з’ясувала, у яких країнах світу курять найбільше.

Під час дослідження респонденти відповідали на запитання: Чи курили Ви протягом останнього тижня? Виявилося, що найбільше число курців проживає на Кубі - 40% кубинців курили на момент проведення даного дослідження.

У Росії, Білорусії, Кувейті, Чилі та Бангладеш курять 37% населення. В Естонії, Латвії, Азербайджані й Індонезії курців трохи менше - 36%. У Казахстані їх налічується 35%, у Литві - 34%, в Аргентині і Китаї - по 33%, в Україні та В’єтнамі - по 32%.

Експерти зазначають, що до числа країн, де курять найбільше, також належать Кіпр, Мавританія та Словаччина (по 31%), ПАР і Бурунді (по 30%).

А от у США курять лише 24% американців - це рекордно низький рівень. Також низькі показники й у Нігерії - курять лише 6% опитаних. Серед держав, більшість жителів яких не мають цієї шкідливої звички також Сальвадор і Гана (по 8% курців) і Афганістан з Ефіопією (по 9%).

Фахівці повідомляють, що в країнах, де палять найбільше, розміри валового внутрішнього продукту (ВВП) на душу населення коливаються від $700 до $23 100 на рік, тобто залежності між рівнем достатку і схильністю до паління не відзначається. Хоча, з іншого боку, абсолютно всі країни з найменшим числом курців належать до числа найбідніших держав.

На регіональному рівні найбільше курців знаходиться у країнах колишнього СРСР і в Центральній Європі - 29% дорослого населення. Ненабагато відстає Європейський Союз - 28%. Некурцями можна визнати Центральну Америку та Південну Азію, де нараховується 12% курців.

Згідно з даними Всесвітньої Організації Охорони здоров’я, паління посідає друге місце у списку причин передчасної смерті людей - щорічно воно вбиває близько 5 млн. осіб.

На даний момент у світі налічується близько 1.3 млрд. курців, причому якщо в індустріально розвинених державах кількість курців поступово зменшується, то в бідних країнах вона стрімко зростає.

http://ua.korrespondent.net/main/81674/
Відповісти