Що нам дала ця влада?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Natalia N. :-) »

:lol: Kak ni piechalno,no fakt :mad:
Carum,quod rarum.
Аватар користувача
Natalia N. :-)
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Нед 04 лютого 2007 р. 20:52
Стать: жіноча
Звідки: schweiz

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Natalia N. :-) »

nu,ja nadijus,sho Rossii po borodi poteche,a krashche obhliapaje,a w rot ne popade :razz: I todi Ukraina bude swoji prawyla dyktuwaty(i pro gas w tomu chysli) 8)
Carum,quod rarum.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Viktor »

Піскун - новий генеральний прокурор

Піскун призначений генпрокурором

Кореспондент.net
26 Квітня 2007, 13:36

Народний депутат України від Партії регіонів, колишній генеральний прокурор Святослав Піскун призначений Генеральним прокурором України, повідомив заступник голови відомства Ренат Кузьмін.

Нагадаємо, 20 квітня на прес-конференції в Києві Президент України Віктор Ющенко розкритикував генеральну прокуратуру України за нездатність забезпечити верховенство закону.

На питання про можливе звільнення генпрокурора Олександра Медведька, Ющенко сказав: "Я зараз не відповідаю, я хочу просто підняти це як проблему. Усе необхідно робити правовим, діючим способом, щоб країна, нація, будь-яка політична сила почали звикати жити за законом".

Того ж дня опозиційні політичні сили й учасники мітингу опозиції Заколоту - ні! Виборам - так! закликали Президента негайно відправити у відставку генпрокурора Медведька і міністра внутрішніх справ Василя Цушка. :shock:

Старі кадри знову повертаються. Не розумію: для чого говорити, що людина не справляється зі своїми функціональними обов'язками, про системні недопрацювання в органах прокуратури, звільняти її, а через деякий час знову поновляти на посаді. :?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Black »

Ха-ха-ха :lol:

Оце дебіли... То знімають, то ставлять тих самих людей, на яких всі жаліються.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Viktor »

Viktor писав: Піскун - новий генеральний прокурор

Піскун призначений генпрокурором

Кореспондент.net
26 Квітня 2007, 13:36

Народний депутат України від Партії регіонів, колишній генеральний прокурор Святослав Піскун призначений Генеральним прокурором України, повідомив заступник голови відомства Ренат Кузьмін.

Нагадаємо, 20 квітня на прес-конференції в Києві Президент України Віктор Ющенко розкритикував генеральну прокуратуру України за нездатність забезпечити верховенство закону.

На питання про можливе звільнення генпрокурора Олександра Медведька, Ющенко сказав: "Я зараз не відповідаю, я хочу просто підняти це як проблему. Усе необхідно робити правовим, діючим способом, щоб країна, нація, будь-яка політична сила почали звикати жити за законом".

Того ж дня опозиційні політичні сили й учасники мітингу опозиції Заколоту - ні! Виборам - так! закликали Президента негайно відправити у відставку генпрокурора Медведька і міністра внутрішніх справ Василя Цушка. :shock:

Старі кадри знову повертаються. Не розумію: для чого говорити, що людина не справляється зі своїми функціональними обов'язками, про системні недопрацювання в органах прокуратури, звільняти її, а через деякий час знову поновляти на посаді. :?


Найцікавіше у цій справі те, що у той час, коли Президент України представляв особовому складові Генеральної прокуратури України знову призначеного генпрокурора Святослава Піскуна, той примудрився проголосувати у Верховній Раді за постанову про визнання указу Віктора Ющенко незаконною. :? http://ua.korrespondent.net/main/72391/
Пригадується анекдот:
Біжить по коридору чоловік і ненароком штовхає іншого.
- Ой, вибачте, я випадково Вас штовхнув.
- Нічого-нічого, я вже Вам у спину плюнув.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Black »

Я вже втратив інтерес взагалі до політики, про неї говорять, що це брудна справа, але для нашої політики в українські мові немає такого слова, щоб охарактеризувати наскільки це брудна справа. На вибори в парламент не ходив і не піду. Піду хіба що на референдум про зняття недоторканості або якихось пільг депутатам, якщо такі будуть :mad:
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Azazello »

Як на вашу думку, скілки часу має ще пройти, щоб ситуація в нашій країні стала хоч трохи кращою?
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення keepo »

black, а я ходжу на всі референдуми і ставлю "не підтримую жодного кандидата", чим власне і висловлюю свою думку...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Black »

Viktor писав:Піскун - новий генеральний прокурор

Піскун призначений генпрокурором

Кореспондент.net
26 Квітня 2007, 13:36

Народний депутат України від Партії регіонів, колишній генеральний прокурор Святослав Піскун призначений Генеральним прокурором України, повідомив заступник голови відомства Ренат Кузьмін.

Нагадаємо, 20 квітня на прес-конференції в Києві Президент України Віктор Ющенко розкритикував генеральну прокуратуру України за нездатність забезпечити верховенство закону.

На питання про можливе звільнення генпрокурора Олександра Медведька, Ющенко сказав: "Я зараз не відповідаю, я хочу просто підняти це як проблему. Усе необхідно робити правовим, діючим способом, щоб країна, нація, будь-яка політична сила почали звикати жити за законом".

Того ж дня опозиційні політичні сили й учасники мітингу опозиції Заколоту - ні! Виборам - так! закликали Президента негайно відправити у відставку генпрокурора Медведька і міністра внутрішніх справ Василя Цушка. :shock:

Старі кадри знову повертаються. Не розумію: для чого говорити, що людина не справляється зі своїми функціональними обов'язками, про системні недопрацювання в органах прокуратури, звільняти її, а через деякий час знову поновляти на посаді. :?


Президент Віктор Ющенко звільнив з займаної посади генерального прокурора Святослава Піскуна.

:lol: Відповідний наказ зачитав секретар РНБО Іван Плющ на колегії генпрокуратури у четвер.

За його словами, указ є обов’язковим до виконання.

Виконуючим обов’язки генпрокурора призначено прокурора Криму Віктора Шемчука.

Плющ, зачитавши указ, одразу ж попросив Шемчука зайняти місце в колегії і продовжити засідання.

Станом на 13:00 секретар РНБО, голова управління Держохорони Валерій Гелетей і Піскун зачинилися на 4-му поверсі генпрокуратури, вхід до якого охороняють представники державної служби охорони, не пускаючи туди журналістів. Вони мотивують це наказом Гелетея.

Станом на 13:07 зібрання залишив Плющ. На питання про мотивацію відповідного указу, він сказав, що Піскуна звільнено через суміщення державної посади зі статусом народного депутата.

"Мотивація указу полягає в дотриманні норм Конституції відносно суміщення посад із депутатським мандатом", - заявив він.

http://pravda.com.ua/news/2007/5/24/59213.htm
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Viktor »

black писав:
Viktor писав:Піскун - новий генеральний прокурор

Піскун призначений генпрокурором

Кореспондент.net
26 Квітня 2007, 13:36

Народний депутат України від Партії регіонів, колишній генеральний прокурор Святослав Піскун призначений Генеральним прокурором України, повідомив заступник голови відомства Ренат Кузьмін.

Нагадаємо, 20 квітня на прес-конференції в Києві Президент України Віктор Ющенко розкритикував генеральну прокуратуру України за нездатність забезпечити верховенство закону.

На питання про можливе звільнення генпрокурора Олександра Медведька, Ющенко сказав: "Я зараз не відповідаю, я хочу просто підняти це як проблему. Усе необхідно робити правовим, діючим способом, щоб країна, нація, будь-яка політична сила почали звикати жити за законом".

Того ж дня опозиційні політичні сили й учасники мітингу опозиції Заколоту - ні! Виборам - так! закликали Президента негайно відправити у відставку генпрокурора Медведька і міністра внутрішніх справ Василя Цушка. :shock:

Старі кадри знову повертаються. Не розумію: для чого говорити, що людина не справляється зі своїми функціональними обов'язками, про системні недопрацювання в органах прокуратури, звільняти її, а через деякий час знову поновляти на посаді. :?


Президент Віктор Ющенко звільнив з займаної посади генерального прокурора Святослава Піскуна.

:lol: Відповідний наказ зачитав секретар РНБО Іван Плющ на колегії генпрокуратури у четвер.

За його словами, указ є обов’язковим до виконання.

Виконуючим обов’язки генпрокурора призначено прокурора Криму Віктора Шемчука.

Плющ, зачитавши указ, одразу ж попросив Шемчука зайняти місце в колегії і продовжити засідання.

Станом на 13:00 секретар РНБО, голова управління Держохорони Валерій Гелетей і Піскун зачинилися на 4-му поверсі генпрокуратури, вхід до якого охороняють представники державної служби охорони, не пускаючи туди журналістів. Вони мотивують це наказом Гелетея.

Станом на 13:07 зібрання залишив Плющ. На питання про мотивацію відповідного указу, він сказав, що Піскуна звільнено через суміщення державної посади зі статусом народного депутата.

"Мотивація указу полягає в дотриманні норм Конституції відносно суміщення посад із депутатським мандатом", - заявив він.

http://pravda.com.ua/news/2007/5/24/59213.htm
Наша політика - крутіше ніж маски-шоу. С кем вы, мастера прокуратуры? :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Black »

Я взагалі в шоці. Тотальне безправя в країні. Сміх та й годі. То звільняють, то поновлюють, то судяться, то скасовують рішення, то знов призначають. Це нормально??? Чи у владі вже не залишилось нормальних людей??? Мякотілий Ющенко розпустив Раду і не довів діло до кінця. На наступний день виставив би спецпідрозділи, щоб не пускали депутатів в вайтхауз і все. Призначив вибори, пішли голосувати і все. Звільнений депутат недоторканості немає, поки суд рішення не виніс, не скасував указ, депутатів можна повним ходом дубасити дубинками, якщо лізуть. Це так важко зробити??? Чи я щось не так розумію? Придурки, нахера цим людям влада, якщо вони навіть нею не можуть скористатись.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Belamor »

Стопудов. Якщо вже розігнав - треба бути більш активним. Ато ходять засідають як нічо і не було.
І не гратися в демократію. Його ніхто серйозно не сприймає. Хай хоч тисячу разів виступає по ТВ. Виглядає безвольним клоуном. Ніякої твердості в намірах. РОзігнав - ВСІ НА ВИБОРИ інакше - турма :evil:

Видав би закон - ДЕПУТАТИ, які були представлені в розігнаному парламенті - НЕ МАЮТЬ ПРАВА 2 раз вибиратися. Ато граються як дітки. Розігнали, не розігнали. Дурдом :evil:

Блядь йобнута країна. Уроди з Регіонів ведуть до двомовності. Дура Юлька розхитувла човен ше від виборів - ТАКИ РОЗХИТАЛА. НАША УКРАЇНА засранці безвольні, Соціалісти і комуняки - пердуни старі.
В цій країні немає за кого голосувати. одне одного гірше. Розривають країну на частинки. ЗАПРОДАНЦІ ВСІ.
В парламенті немає ні одної партії з чіткою програмою. Як криси один одного продають за наші ж гроші.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення keepo »

ІМНО, тут діяти тільки методами Путькіна - залякування олігархів. Інакше ніяк. Депутати верховної ради мають вже забагато влади. Причому мається на увазі не закон, а влада на місцях...
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Viktor »

15 листопада, на засіданні Центральної виборчої комісії, колишнього керівника комісії Сергія Ківалова нагородили почесною грамотою і ювілейною медаллю Центрвиборчкому. http://ua.korrespondent.net/main/88969/

БАНДИТИ СИДІТИМУТЬ В ТЮРМАХ! :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Що нам дала ця влада?

Повідомлення Black »

Клас. :D
Відповісти