Євген Кушнарьов отримав поранення під час полювання

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Євген Кушнарьов отримав поранення під час полювання

Повідомлення Belamor »

Один з лідерів Партії регіонів Євген Кушнарьов отримав вогнепальне поранення під час полювання.

За словами члена фракції Партії регіонів Ганни Герман, на даний час Кушнарьов знаходиться в реанімації, у нього прострелена печінка.

http://www.pravda.com.ua/news/2007/1/16/53292.htm

Нефіг з себе князьків строїти. Тоже мені царске полювання ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

А нэфіг по кущах лазити і вдавати з себе кабанця... От на хрюкання і шмальнули...
Зображення
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Міністр охорони здоров'я Юрій Поляченко заявляє, що у Євгена Кушнарьова травма, що несумісна з життям...

http://pravda.com.ua/news/2007/1/17/53311.htm
Зараз лікарі збираються провести ще один консиліум, щоб надати німецьким медикам, прибуття яких очікується найближчим часом, повну інформацію про стан здоров'я пораненого.

Але от цікаво, чи нам, так би мовити, простим смертним, так допомогали? Тут лікарі консиліуми збирають, бо то ж Кушнарьов...
А якби мав інше прізвище, то б ніхто і пальцем би не поворухнув, щоб врятувати.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Cherry,
Але от цікаво, чи нам, так би мовити, простим смертним, так допомогали? Тут лікарі консиліуми збирають, бо то ж Кушнарьов...
А якби мав інше прізвище, то б ніхто і пальцем би не поворухнув, щоб врятувати.

все правильно... вибірковий сервіс...
а вообщє хай на своїй власній шкурі спробує що таке вітчизняна (мєсна) медицина... А то бля привикли за державний кошт лікуватися в Австрії, Німеччині, Швейцарії, США.
гумор але чорний:
дивіз медиків : - шоб бідні ніколи не хворіли, а багаті ніколи не виздоровлювали..
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

мля верняк ж набухалися фраєра і по буху вальнули, а роздують чуть не як замах бля
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

sashka писав: КУШНАРЬОВ ПОМЕР

І чомусь жодних емоцій... співчуття...
Чи то я така жорстока стаю?
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Кушнарьов з товаришами полювали на кабана, але, уже знаходячись у машині, вони побачили вовка, вискочили з автомобіля і стали стріляти.

князьки... вони їхали полювати на кабана. Хоча сезон уже закрито.
Може хтось кримінальну справу за браконьєрство порушить?
Кушнарьова поранив один з його друзів - заступник директора харківського заводу "Точприбор" Дмитро Завальний.

У всякому разі, йому належить карабін "Сайга", з якого була випущена куля. За іншою версією, яку висловив депутат Дмитро Шенцев, у Кушнарьова могла потрапити не одна, а кілька куль, хоча лікарі цього не підтверджують. На питання про те, скільки саме було пострілів, Шенцев сказав: "Важко сказати, але не один". Сам він знаходився на полюванні разом з Кушнарьовим, але безпосередньо інциденту не бачив, тому що знаходився на деякій відстані. "Я не бачив, як це відбулося, але те, що Завальний стріляв випадково, це точно. Постріл не був навмисним. Думаю, він просто не зорієнтувався. Що це було? Рикошет, напевно, або подумали, що звір побіг... Не знаю", - сказав Шенцев.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Кушнарьова поранив один з його друзів - заступник директора харківського заводу "Точприбор" Дмитро Завальний.


:D Класне прізвище. Якраз в тему. Завальний завалив Кушнарьова.  :D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Усьо, откушнарьовився...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

Ну, про померлих або нічого,  або добре говорити. На жаль, доброго нічого особисто я сказати не можу. Досвідчена і сильна людина, не в тому таборі, звичайно... Існує думка, що прибрали свої ж, бо круто взявся за владу - щоб, бува, не переплюнув якуновича з компанією. Конкурент.  Ще б якого запросити пілота з бородою у відрядження, " Аллах акбар!", хай би політав де з тими бандюками.... Поплакали б трохи , та й може вже й порядок якийсь був...  Правда, нема з ким той порядок наводити. :o
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

VictorZ! писав: Ще б якого запросити пілота з бородою у відрядження, " Аллах акбар!", хай би політав де з тими бандюками.... Поплакали б трохи , та й може вже й порядок якийсь був...  

Що ти мав на увазі? Щось я не догнав ...  :oops:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

Аватар користувача
VictorZ!
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 223
З нами з: П'ят 22 вересня 2006 р. 20:18
Стать: чоловіча
Звідки: Volyn reg.

Повідомлення VictorZ! »

Belamor, та що я мав на увазі.....   Так би ту всю банду з почестями та трауром поховати. Один є...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

VictorZ!, ти темою не помилився?
В купэ их было семеро. Семеро Россиян. Из России. Поезд подъезжал ко Львову. Позади остались многие километры пути. Всё осталось в памяти. И российская граница... Пограничники жали им руки, обнимали. "Рисковые вы, шебутные!" - говорили они. И вздыхали: не знаете, на что идёте.
Украинский "нэзалэжный кордон"... Злобные враждебные взгляды. Обыск. Конфискуют пистолеты и портреты Путина. Но прикладами не бьют - боятся: русские-то пограничники - рядом, чуть что - вступятся.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти