Страта Садама Хусейна

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Belamor писав: Zed, дик якшо послати на урановий руднік - це повільна страта. Так нафіг, щоб мучився - пулю в лоб - і все. Більш гуманно, ніж щоб від променевої хвороби конав місяцями.

Певна річ америкоси варвари - живих людей жарити на електростільці.  :shock:

Ото читаю і думаю... якщо таких, як сказав Блек, треба в дитинстві топити... то звідки раптом гуманність до того, як саме їх стратити?
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Cherry, мені здається пуля в лоб гуманніше ніж жарити на стільці або заставляти уран руками брати.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Cherry, мені здається пуля в лоб гуманніше ніж жарити на стільці або заставляти уран руками брати.

А мені здається, що страта - це вже негуманно.
Востаннє редагувалось П'ят 05 січня 2007 р. 17:59 користувачем Cherry, всього редагувалось 1 раз.
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Прочитала статті на тему страти Хусейна.

Буш: Страта Саддама не пройшла належним чином
http://ua.korrespondent.net/main/63723/

Дівчинка повісилася через солідарність з Хусейном
http://ua.korrespondent.net/main/63721/
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Око за око, зуб за зуб... отак то любі малята... ніщо безневино не проходить... є завжди дія і протидія.. причина і наслідок... Страта Садама цілком логічна подія і не треба робити з криміналу і геноциду політики. Я в загалі дивуюся як за вбивство можна давати пений строк ув"язнення. А як же рівність у правах , відносинах і також адекватність в покараннях за  скоєні злочини!?
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Cherry,
А мені здається, що страта - це вже негуманно.

А вбивство по політичним мотивам це нормально?
Зображення
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

А хіба я виправдовую вбивство по політичним мотивам?
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

Belamor писав: Zed, дик якшо послати на урановий руднік - це повільна страта. Так нафіг, щоб мучився - пулю в лоб - і все. Більш гуманно, ніж щоб від променевої хвороби конав місяцями.

А компутеры питать надо чем-то, телек посмотреть любим и еще много всяких благ электрификации... а кто расплачиваться будет? мож ты пойдешь руду в шахте добывать?
Это есть очень отличная мотивация не совершать жестокие преступления тянущие за собой такое наказание.

Как превентивная мера профилактики тяжких преступлений...
а просто так убивать/жарить/топить/отравлять за содеянное слишком гуманное наказание, ибо смерть для таких - почти всегда конец к которому они готовы.
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

хм... не доганяю я цих ігор в гуманність... не розумію навіщо тримати людей в тюрмах і витрачати на це гроші, бо ніхто ніколи не перевиховається.
Я вважаю, що єдиний нормальний варіант - відразу до стінки і без варіантів. Це кардинально вирішило б проблему зі злочинністю. Але ж ні - требя цяцькатись з тим бидлом. Історичний факт - вирішив же Гітлер колись так проблему безбілетного проїзду в трамваях. Є одна міра покарання - і кожен, хто йде на злочин, знає що його чекає і не надіється, що навіть якщо зловлять, то відмажеться і отримає умовний термін.
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Ладно там страта людини на електричному стільці (хоча в Америці на електричний стілець вже не садять, там дають укол і всьо, швидко і не больно) чи розстріл, чи ще щось, а от привселюдне повішання вважається найпринизливішим у всьогму світі. Це дуже жорстоко! Хоча це теж не больно. Людина помирає не від того, що їй нема чим дихати, то тільки в фільмах так показують.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

nity, в США в тих штатах де є смертна кара - свій спосіб. В одних газова камера, в одних укол ядом, в інших електростілець.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Belamor, але ж більшість тепер використовує укол...

...я то за смертну кару, але є багато способів, якими можна довести людину до божевілля... так як в Україні скасована смертна кара, то в тюрмах треба використовувати саме це...
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

http://video.google.com/videoplay?docid ... tion&hl=en   повне відео страти.
Patria o Muerte
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я проти скасуванн смертної кари в Україні. Розумію, що тема трохи не про це, але все-таки...
На даному етапі це недоцільно і навіть шкідливо. Безнаказанність - зло. Треба щоб кожен знав, що відповідальність неминуча і сувора. Тоді злочинів буде менше. А так - в нас завжди можна відкупитися.
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

...мені здається, той хто зняв це відео, теж буде покараний....
Відповісти