Відкритий лист волинського фермера-патріота до Президента Ук

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Відкритий лист волинського фермера-патріота до Президента Ук

Повідомлення Basil »

Шановний пане Президенте, визначтеся!

Відкритий лист волинського фермера-патріота до Президента України Віктора Ющенка

Шановний пане Президенте України, я мушу Вам сказати правду, бо вже далі терпіти не можу і не маю сили. Але правду не таку, як Ви і ті, що коло Вас, розумієте, а таку, яку бачу я – Дмитро Себій із низу, із самого низу, де я є. Той самий малий українець. Проте хочу одразу ж Вам заперечити – я ніколи не був і не є малим українцем. Можу ще додати – був і є щирим та великим, таким, яким мене зростила щира і велика Україна.

То Ви, Вікторе Андрійовичу, зробили мене малим українцем. Напевне, для того, щоб самому разом із «любими друзями» стати великим. І так ми почали один від одного віддалятися, між нами – не тільки відстань, а й ціле провалля.

Ви сказали, буцімто те провалля здолаєте. Навіть програму про це написали, та й ще на Всеукраїнському Віче оголосили: «Десять кроків назустріч людям». Ви багато про що говорили, але далі «говорильні» те усе не пішло. А чого варті слова, коли вони не виконуються? То є неправда. Правда та, що все треба доводити до кінця, яких би зусиль воно не вартувало.

Запам’ятайте: українські повстанці, як заприсяглися служити Україні, то ніколи не зрадили тій клятві, навіть тоді, коли за це треба було покласти своє життя. Вони розуміли – саме з такої самопожертви і складається вічне життя України. Ви таким ніколи не були і не будете. Напевно, причина тому – у Вас просто немає Волі. А все можна зробити і досягнути, лише коли є Воля.

Ви, мабуть, перш за все були торгашем (чи то економістом), а вже потім – політиком і українцем. Не вірите? То я Вам дещо нагадаю з Вашого життя. Пам’ятаєте, коли ми, українці, усвідомили, що Кучма – то є велике зло, для якого народ – біомаса, то повстали і заявили: «Волимо жити без Кучми!». А Ви були прем’єром, і перед Вами постав момент вибору: з ним чи з народом України?

Кучма не дурень, він Вас добре вивчив і пізнав. І пішов із Вами на торги, а Ви згодилися на них. Він Вам пообіцяв прем’єрство й надалі, щоправда, за умови, що зрікаєтеся народу України та визнаєте його правоту. І Ви купилися на те. А що опісля? Кілька місяців прем’єрства. Дорогою ціною обійшлися вони Вам – честю. За це навіть жебрак не віддав би своєї порожньої жебрацької торби надокучливим собакам. А Ви віддали усе. На догоду Кучмі назвали його батьком, а українців – фашистами. І зробили це разом із п’яним Плющем. Та Плющ – то є Плющ, його доля тільки стелитися. А Ви чому згодилися на те?

Потім уже все йшло, як мало йти, – Ви всього позбулися, всього відреклися, все здали. Та й зрештою: хто Ви такий? А ніхто. І Вас, як те велике ніхто, викинули. А це був пік розкрадання України. Йшов той процес, коли являвся на світ Божий, як Ви визначили, малий українець. Та Вам стало шкода не того малого українця, не тої України, яку батували серед білого дня, Ви жалкували за тим майном, яке злодіячили, Вас не допускаючи.

І таких, як Ви, назбиралося: Порошенко, Жванія, Третьяков, Мартиненко, Червоненко, Єхануров, коротше – компанія «любих друзів», які самі себе об’явили патріотами України, а Ви, з легкої руки Юхновського, стали національним лідером, який мав урятувати Україну. Хтось же мусив вести людей. І Ви нібито повели. Народ повстав. Але не Ви вели його, а він – Вас. Ви ніколи зі своїми «любими друзями» не розділили долі народу України. Народ не дрімав, не стуляв очей, Ви ж ніжились у теплих ліжках.

Колись – давно то було! – потерпало від спраги військо великого полководця. А для нього добули-таки води і принесли повний шолом. Полководець узяв його до рук, обвів поглядом змучених спрагою воїнів і вилив воду, не вмочивши пересохлих вуст.

Ви цього не зробили і ніколи не зробите. Будете казати, що також натерпілися, але ми Вас не посилали на дачу Стецюка. І знову – чому до сьогодні в тому немає істини? Може, Вас це не мучить, бо то є суто Ваше. А як із смертю Гонгадзе? Так і зависла брехня в Україні? А з Вашою честю як, пане Президенте?

А далі все пішло, мов по писаному, адже Вас уже вивчили і знали, як чинити. Вам підсунули політичну реформу – і Ви пристали на неї (піднесли все те, як геніальне, бо плескали всі в долоні після голосування). У результаті маємо політичний колапс. А вони знали, що роблять, усе прорахували.

Потім Вам підсунули Універсал. Одягнули його у свитку об’єднання України (просто, як усе геніальне). Пройшло декілька місяців. То де та об’єднана Україна, пане Президенте?

Перед тим Ви довгу думу думали. Хоча ж, узявши палицю влади, могли розігнати тих злодіїв і бандитів, мов шолудивих псів! Ви цього не зробили. Роблять вони й уже сьогодні – Вас та Ваших міністрів гонять як коростявих котів із хати. І хоч скільки їх втиснеться в собачу буду – для Вас там місця не знайдеться.

Ви є главою держави і зоставили за собою право звернутися до народу – не знаю, до народу чи до населення України. До нього вже давно звертаються Савік Шустер, Кравчук, Янукович. Чи до народу України як до української нації? Але те звернення, напевно, тоді буде, коли вже народу України не буде, коли він не потребуватиме цього – він повністю у Вас зневіриться, як в такому.

Правим був Кучма, сказавши: тисніть його до кінця, він піддасться, я його знаю… Так і вийшло.

А тепер дещо про новий порядок, який має наводити той, кого Ви, Вікторе Андрійовичу, допровадили до влади.

Хто тільки на тій нещасній Україні не наводив ладу! Робив його Петро І разом із Меньшиковим, та так, щоб ми довго пам’ятали. Тіла українців, розіп’яті на хрестах, пливли рікою безперервним потоком аж у Чорне море. Щоб врізалося в пам’ять, щоб прийдешні покоління знали, як себе поводити зі старшим братом. Опісля робив Ленін, за ним – Сталін. Після його трудів ми не дорахувалися аж десяти мільйонів українців. Потому був Гітлер, тоді – знову Сталін. Тепер порядок робитиме Ваш ставленик. Як – не відаю. Але точно знаю – так, як не повинно бути.

Чи вийдете ви обидва на всеукраїнську арену і скажете, як усі разом обікрали Україну? Як уже в новий спосіб умертвляєте українське село: надійно, ґрунтовно, так, щоб воно вже ніколи не підвелося? (Бо саме у ньому – джерела українського життя. І ви це добре знаєте).

Чи розповісте, як так сталося, що одні справляють віденські бали і для них шиють дорогі костюми, а інші, обкрадені Вами, не мають чого до рота покласти? Чи повідомите українцям – хворим та ще здоровим, – чому на Феофанію, де лікуєтеся Ви і Вам подібні, виділено грошей утричі більше, ніж на всі лікарні та шпиталі держави разом узяті?

То такий буде порядок? Нас знову пробують загнати у стійло страху, щоби паралізувати раз і назавжди? Щоб усе було в порядку – тихо як на цвинтарі. Історія України знає достатньо малих і великих зрадників. Якщо те все, що Ви робите, Вікторе Андрійовичу, виявиться зрадою, то Україну ще ніхто так довго, підло, бридко і витончено не зраджував. Тоді не тягніть. Як казав Ісус до Юди: «Маєш те робити, то роби його швидко…»

Визначайтеся, Вікторе Андрійовичу, щоб ми також могли визначитися. І пам’ятайте: слабкість прирівнюється до зради.

Наш розумний і світлий народ, сподіваюся, поведуть інші проводирі – національні. А вас усіх, разом із Януковичем, ми викинемо геть як великих непотребів, котрі, окрім себе, нікого не бачать, не чують, не визнають.

Проте якщо маєте звертатися до народу України, то робіть це негайно – він ще чекає Вашого звернення…

Дмитро СЕБІЙ

фермер

Володимир-Волинський район  

http://www.pravda.lutsk.ua/?p=647
+1
Хоча я й мало вірю. що це написав той самий фермер.
Але написано гарно і в саму "крапку".
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Маю передвиборчі ролікі Ющенка, зараз так смішно дивитись... (хто хоче можу дати переписати) Нафіга було лізти в президенти??? Все одно зараз при владі всі фальсифікатори виборів, Янукович - прем'єр і має більше повноважень за президента. А взагалі я "помаранчеву революцію" ніколи революцією не вважав. Ну вийшли, постояли, покричали, Ющенко домовився з Кучмою, розійшлися. А тепер я думаю ніхто не вийде. А от якраз напвено зараз і треба було б виходити ще раз в Києві на Майдан, але наразі не бачу жодного лідера, якому б повірили...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Як на мене писати такі відкриті листи просто глупо. Ніхто й так не прислухається. Та й нащо лицемірити і вдавати, що то фермер написав? Самі ж опускаємося до брехні.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Толку від того листа не буде ніякого... Це сто відсотків.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Лист написаний в стилі шкільного твору. Однозначно якась вчителька української мови чи літератури писала.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Марна трата здоров’я та нервів... :blackeye:
black, а дійсно, зараз майдан був би потрібніший, от тільки за яким лідером пішов би народ? ІМХО єдиний претендент - Юлька...
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

Фотку цього дядечка-фермера і статтю я, здається, бачив у "Вільній думці"
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Явно не дядько-фермер писав. Стиль на якусь статтю в газету або твір тягне...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

vladek писав: Марна трата здоров’я та нервів... :blackeye:
black, а дійсно, зараз майдан був би потрібніший, от тільки за яким лідером пішов би народ? ІМХО єдиний претендент - Юлька...


Та і вона шось не дуже принципово себе останнім часом веде і нічого в них не виходить в того БЮТ. До речі сьодня баннер нарив:
http://www.versii.com/flash/bann/adimag ... nttype=gif
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Повідомлення Cherry »

Взагалі складається враження, що на "політичному олімпі" немає явних лідерів.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Всы просто обсирають один одного, поливають багнюкою, а толку ныкому ныякого выд того нема і смислу теж. Якби ці люди хотіли справді щось зробити для України, то "зміни відчув би кожен", а так вони тільки цим прикриваються, але при владі чомусь одні мільйонери бля.
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

black, во-во сцуки, які на Феофанію виділяють 200 млн. грн., а на всю медицину по Україні лише 100 млн. Бля, і через газету "Факти" збирають гроші на гамма-ніж (дозволяє робити операції на мозок без хірургічного втручання). То не можуть декілька Ахметових-Суркісів-Пінчуків-Порошенків та подібних скинутись по пару лімончиків?? Збідніють, задрали вже...  :evil:
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

vladek, в Феофанії така нічогенька лікарня. Там за добу перебування в палаті (найпростішій палаті) - 400 грн.
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

nity, ну дик! Правителі країни лікуються, як не як!
ЗЫ. А ти там була?
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

nity, то ти на Схід каталась на зустріч з блатними ? В Феофанію :) гиги
а казала "товариш, товариш... молодий зовсім"...
Зірви павутиння зі свого обличчя
Зламай перешкоди до прагнень своїх
Ніколи не йди на розсуд суспільства
Стань вільним сьогодні та назавжди
Відповісти