2-га річниця Помаранчевої революції

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Відповісти

Віктор Андрійович Ющенко:

Помаранчевий, народний президент
0
Немає голосів
Ставленик Америки
0
Немає голосів
Ставленик Росії
0
Немає голосів
Несмілива людина, "тюхтій"
9
82%
Запроданець
2
18%
 
Всього голосів: 11

Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

2-га річниця Помаранчевої революції

Повідомлення vladek »

Які думки форумчан з даного приводу?? Хто "обложався", хто "піднявся" на революційній хвилі, хто кому вірив і хто в кому зневірився?..
Прошу до обговорення.
Alive forever... (phoenix)
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

Все так і мало бути, бо до влади прийшли любі ліберали, які самі собі вирили могилу.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Прищавий просрав всю ідею і за все за що боролись люди на майдані ,слабка людина схильна до внушенія то туди рипався то сюди незнав чию сраку лизнути першою щоб його непогнали під три чорти. Я радий тим що занього не голосував тому, що зразу побачив що сильного лідера з нього не буде тряпка мужик стопудов. Мені одне шкода що розвалилась із-за такого засранця така хвиля національногог піднесення і зараз люди знову нікому невірять. :(
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

По суті при псевдовладі зараз він один. І толку... Для чого було виступати, зразу би все здав. Ждем імпічменту.  :D
Аватар користувача
Єство
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 250
З нами з: Пон 07 серпня 2006 р. 16:35

Повідомлення Єство »

а де пункт "пасічник" ? ... президент мля..
поки хтось з автоматами туди не зайде і не положить усіх - ніфіга не вийде. Бо у всіх ніс в пушку і всіх можна прижати, щоб робили те що треба
....в лікарні почув - "Самый дорогой трансфер этого года не переход Шевы в Челси а переход Мороза"
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вчора прозрів, включив ТВ - бачу Шуфрич, потім напис міністр МНС. А...л. Всі проти кого боролись зараз при владі, для чого була ця вся комедія???
Аватар користувача
водолаZ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: П'ят 15 грудня 2006 р. 00:54
Звідки: з озера....

Повідомлення водолаZ »

Мене особливо здивувала ситуація приблизно двотижневої давності відносно голодомору.... я розумію - тяжке питання, я розумію - дуже трагічна сторінка нашої історії, але коли президент під час розпалу політичної кризи починає надавати цьому питанню першочерговості, невідкладності, ризикуючи знову піти на конфлікт з Росією, при цьому вкотре посваритись з урядом і парламентом..... в мене це викликає сумнів у профпридатності глави нашої держави....
а щодо Шуфрича - цій людині треба спершу пройти конкурс у київську адміністрацію, там за новими правилами від Черновецького без довідки від психіатра на посаду не пройдеш :P
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

To all: що ж, думки аж надто цікаві і майже одностайні.
Єство, цитата про трансфер - то із "Вечірнього кварталу".
black, водолаZ, щодо Шуфрича - він на пару з Януковичем особисто в мене викликає позиви "йогуртування"...  :bad:
Alive forever... (phoenix)
fanatik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Пон 18 грудня 2006 р. 22:55
Звідки: Стрий-Львів

Повідомлення fanatik »

Революція, має завжди періоди підйому і спаду. Як правило цілі, які ставились під час революції досягаються за кілька десятиліть. Не все відразу. Потрібно набратись терпіння, засукати рукави і вперто боротись за ідеали Майдану (оскільки як розумію всі хто тут зібрався йшов на Майдан не через Юшенка). Починати треба з малого, З СЕБЕ, тому що ми повинні зрозуміти, що саме ми є владою, яка для зручності в керуванні делегувала її депутатам. Хоча для порядку не завадило б замочити парочку Азарових, та Ахмєтових, щоб боялись і не насміхались. Своя ETA чи IRA.
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

fanatik писав: Своя ETA чи IRA.

Або ОУН зразка 30-х років :D
Відповісти