Росія-Грузія! Що діється?

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

fanatik писав: Black, не все так просто. Грузія подала офіційну заявку до НАТО. Росія категорично проти того, щоб у них під носом були натовські війська.

1. В НАТО не можуть бути країни з невирішеними гострими територіальними суперечками.
2. НАТО так сюсюкає і заігрує з РФ, що далі нікуди.

PS На сайті www.nato.int можеш на халяву замовити матеріали НАТО. Прийдуть десь через 2 місяці.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Як на мене сама організація НАТО не є актуальною. Основною проблемою НАТО є те, що в блок входить США. Для Евросоюзу тре аналог блоку створити. А НАТО розпустити. І США нафіг викинути звідти. Ми всі не бачимо, як Україну просто розігрують дві наддержави США і Росія  (хоча наддержава це засильно сказано для Росії). Метою США є розміщення навколо кордонів Росії недружніх країн, з метою розміщення своїх баз. Того Росія і пригє проти цього.
Мені б не хотілося, щоб нас просто використовували - ні москалі - ні тупі гамерикоси. Раз прагнемо до  Европи - то принаймі в блок Европейської Спільної Оборони.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну от нехай і продають свою нафту-газ, що їм ще треба блін...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Black »

Щойно в новинах по російському TVCI сказали, що результати виборів в Грузії фальсифіковано, щоб були каруселі, і показали пару грузинів, як це саме підтвердили. Як завжди...

"Можно ли всерьез дружить с страной, граждане которой проголосовали за вступление в НАТО?"... - так закінчився сюжет. Шо вони так бояться того НАТО, себе б краще боялись :lol:
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Yurez »

Цікаво, що саме розуміє під словом "дружба" така країна як Росія? :)В нас під боком росте ще один "миротворець".
ЗІ:до речі, (давно телевізор не дивився) як там в Грузії вибори пройшли, хто переміг?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Black »

Саакашвілі з перевагою в півмільйона голосів. Другого туру не буде.
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення TUpolev95 »

Наблюдатели от США выступили с заявлением, где указывают на прямые нарушения при подсчёте голосов в Грузии, на обнаруженные фальсификации и т.д.

Саакашвили не стоило бы так откровенно целовать жэ Бушу и всей Америке. Ющенко на его фоне смотрится намного лучше. А после прихода к власти у нас пани Ю, я возлюбил Ющенко всем сердцем!
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Belamor »

Ну як вам все те що відбувається? Мда... Попався Сака в пастку - яку для нього раша виставила. Це ж треба було так лаханутися ... Не розумію дій Грузії. Ума градами по Цхинвалу лупнути найшлося а підрвати Рохський тунель по якому підійшла 58 армія - не хватило. Тепер раша перетворить Сака на політичного трупіка. І США і Європа тупо дивилася як бють саку. Вот вам і допомога ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Kima »

Ну чому ж коли всі розуміють цей расклад - на нього ведуться. Як взагалі можна вірити в те, що говорить Мєдвєдєв, при чому ще й так нагло, як міг би дозволяти собі ще в совєтскі часи. І його слухають, і з ним домовляються. Якщо їм простити те, що вони ввели свої війська в чужу країну і не виправдуються, а заявляють, що мають на це право, то чому ж вони не продовжуватимуть це робити? По любому зроблять ще якийсь двіж в Севастополі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Black »

По усім каналам російським показують, що всі напади робила Грузія, а Росія займається миротворчими діями виключно...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Belamor »

Та ну його нафіг той Путінвізор. Це ужас просто як там людей зомбують. Верещать, що Цхинвал повністю розрушений - потім тут же показують кадри як відмивають місто. В моєму розумінні знищене місто - це знищене місто. А не вибиті шибки і деякі дири в стінах. Немає віри до російського ТВ. Взагалі.

Але це не переменшує дурості Саака. Зря він поліз до Осетії таким чином.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Belamor »

крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Belamor »

От як з тими сраними москалями можна вести політику га?
http://www.youtube.com/watch?v=NL-5QXPExIA

Яке нафіг маркування на зброї українською мовою? Вони що українську від сербської не можуть відрізнити. Срані москальські шовіністи. :evil:

Отак в "братській" Росії йде пропаганда проти нас. :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Володя
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: П'ят 05 вересня 2008 р. 16:13
Стать: чоловіча

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення Володя »

в кожній державі важлива стабільність, тому мема чого тим кацапам лізти до хачиків
kasparoff
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Вів 13 лютого 2007 р. 15:59
Стать: чоловіча

Re: Росія-Грузія! Що діється?

Повідомлення kasparoff »

На Заходi Росiю сприймають як монстра.Росiя хоче зайняти позицiю яку мав СРСР.
Провтикали Балтiйське море,то тепер треба заграбать Чорне море.Звiдси аппетит до чорноморського берегу Грузii та Криму :oops:
Відповісти