Молодіжки

Соціальна, економічна, податкова, облікова, фінансова, бюджетна політика України. Тут місце усім політичним баталіям.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Молодіжки

Повідомлення Філософ »

Які молодіжні організації ви знаєте? Які підтримуєте?
Що вам в них подобається, чи не подобається?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Всі ці організації спонсуруються з чийогось кармана. Отже і виконують завдання, які ставить той карман. Не підтримую жодну організацію. Підтримав би якусь радикальну, наприклад щось на кшталт "Організація по відстрілу олігархів" чи щось на зразок цього. А так, я бачу тільки, що всі тільки кричать, а толку ніякого... Зараз кричати можна про все...
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Ті з якими зтикався: Пласт, Українська молодь у Христі. Пора. Ще якась була, зараз не згадаю як називається. Раніше головою був хлопчина, що зараз депутатом облради став.
Не підтримую жодної.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

keepo писав: Ті з якими зтикався: Пласт, Українська молодь у Христі. Пора. Ще якась була, зараз не згадаю як називається. Раніше головою був хлопчина, що зараз депутатом облради став.
Не підтримую жодної.

Національний Альянс? Ігор Гузь? І яке ставлення?
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Філософ, Гузь, точно Гузь.
Я не сприймаю такі організації, тим паче напіввійськового характеру (хоча те чим вони займалися скоріше забавки ніж справжні військові тренування).
І крім того, якщо вже створюєш таку серйозну організацію з такими суворими правилами - треба їх дотримуватись, а там (як впринципі будь-де) верхівка сама порушувала своїж правила :)
Хоча не сумніваюсь, що є прошарок, якому це все цікаво і який піде за новими керманичами...
З українських організацій ВСІ з якими стикався давили на національне питання
по-типу: - говорити російською неможна;
кажу: - а англійською можна?;
- можна;
- а яка різниця?
- російська погана!
...ну і так далі
мені просто набридло спорити.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Правильно хай вчать мову. Прожили тут вже стільки років, а вивчити не хочуть і навіть не намагаються. Був в Польщі так само росіяни не хочуть навіть по-польськи говорити, а питають "Сколька ета стоіт?". Тут справа не в питанні, хто якою мовою говорить, але коли ти не знаєш мови, традицій і не хочеш знати, стоїш з російським прапором проти НАТО, то таких треба позбавляти громадянства і бортірувати в сусідню країну.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Я тільки за українську мову, але не такими методами. Чомусь ввести екзамен на знання мови при отриманні громадянства, або вступі на держ посаду ми соромимось, а потім ображаємось - чому вся країна па-расєйскі говорить. Якщо вже Яник вивчив, то думаю цк не така велика проблема.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Правильно, але в нас паспорт навіть на двох мовах. Це все планувалось ще на початку 90-х. В Прибалтиці так і було, екзамен здаєш - маєш громадянство, ні - чумадан, вакзал, масква. Але зважаючи на кумівство, знайомства, корупцію, то це можливо і не помогло. Хіба, що в комісію набрати затятих непідкупних націоналістів.  :D
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

.........мене на роботі попросили спілкуватись тільки російською.....  :o Як вам це? Я була в шоці!!! Мені пояснили це тим, що директор (українець по національності і все життя тут жив) не розуміє української мови. Це ж брєд!!!! Я в це не вірю і ніколи не повірю!!! :x
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

nity, Тебе ще не просили директору ... туфлі, там, почистити?
black закохав
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

nity писав: .........мене на роботі попросили спілкуватись тільки російською.....  :o Як вам це? Я була в шоці!!! Мені пояснили це тим, що директор (українець по національності і все життя тут жив) не розуміє української мови. Це ж брєд!!!! Я в це не вірю і ніколи не повірю!!! :x

http://laskavy.livejournal.com/61247.html цікава стаття
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Alexandoros писав: nity, Тебе ще не просили директору ... туфлі, там, почистити?

Поки що ні  :)  сподіваюсь такого і не попросять
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

В мене щось подібне було. Незважаючи на те що я можу вільно розмовляти російською, я всеодно думаю українською. Мені подобається наша рідна мова і я хочу нею спілкуватись не тільки вдома!
Відповісти