Тимошенко у Луцьку

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Як казав Лесь Подеревянський, коли його перед президентськими виборами запитали, що він думає про вибори, він сказав: "Перед виборами все лайно з дна повспивало наверх". Я теж так думаю, всі лише думають виключно про свої інтереси, а говорять, що хочуть покращити життя на Україні. В результаті нічого не змінюється на краще, а лише в їхніх кишенях стає більше грошей. Особливо цікаво, коли Партія Регіонів і Комуністи, яких зараз більшість в Парламенті хочуть це зробити. Будували СРСР 70 років, Україну вже більше десятка, ніхера не зробили і ще лізуть... Скільки можна до того корита рватись...
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Блек, ти глянь як ті судимості зняті. Вже шукають людей, які ті папірці підписували. Зокрема одній секретарці на момент підписання було 7 років. Це свідчить про те, що документи робилися "заднім числом".
Про шмотки. Вона не казала, що бідна. Могла б мати набагато більше. Що мала - Кучма вже забрав. Лишилося так собі, дріб'язок :-)
Юля - сильна особистість. Ющенко на президента не тяне. Він толковий економіст. Пішов би на роль керівника Світового банку чи чогось подібного. Але він не Президент. Литвин зробив ряд кроків, після чого моє ставлення до нього змінилося в гіршу сторону.
А те, що людина вміє оперувати фактами так, як їй це вигідно - це великий плюс. Вона інколи наводить реальні дані. Інші навіть цього не роблять. Виказує свою точку зору. Її можна сприймати, можна не сприймати. У нас же самих є голова на плечах. Послухай одних, інших, зроби свої висновки. Склади свої враження про ситуацію, а тоді приймай рішення.
Для мене зараз альтернативи нема. Я не бачу людини, за яку б проголосував. Тому поки - Юля. Будуть інші варіанти - буду думати.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну то хай сидить собі в Верховній Раді або займається приватним бізнесом. Всі вони там чесні... Саме через Юлю Україну в СОТ не взяли ше до цих пір і не визанавали країною з ринковою економікою. Тоді як вона намагалась регулювати ціни на нафту. Так не можна. Якщо є світова ціна і нам пропонують не дорожче зп неї, то чого примушувати продавати дешевше. Вільний ринок має бути. Продаю хоть за мільярд літр - не хоч не бери, добувай свою нафту, купляй в інших, а не забороняй. Оце явно не прояв того, що ти написав, Саня.
helen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 24 січня 2006 р. 14:32

Повідомлення helen »

Ой, black - буду спорити!

Практично всі коливання цін в Україні робляться штучно, і навіть можна спрогнозувати, якшо слідкувати за подіями країни. Наприклад, підвищення цін на цукор "турбувало" Порошенка ще за два місяці до самої події.
Хто за чим стоїть - там і відповідь.
ПоROSHENко (до речі назва бренду зроблена з прізвища, замітьте) - цукор
Еремєєв - нафта
... і т.д. і .т.п.

Коли пішла вгору ціна на цукор, Юлька дала карт-бланш на завіз цукру, до речі привезли двома коряблями - і РОшенко всрався, і скинув ціна на паро копійок, втративши лишній мільон.

Хелен
Аватар користувача
butmax
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 109
З нами з: Пон 28 лютого 2005 р. 16:20
Стать: чоловіча
Звідки: Луцк

Повідомлення butmax »

Тимошенко сделала много для Украины, но и с :censored: ла дофига. Каждый должен сам решать, за кого голосовать
Мафию нельзя победить, её можно только возглавить
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Голосуй не голосуй все равно получиш ... шайбу!!!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ложь – это деятельность, бурно осуществляемая перед выборами, во время
войны и после охоты.
Отто фон Бисмарк
Відповісти