Тимошенко у Луцьку

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

helen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 24 січня 2006 р. 14:32

Тимошенко у Луцьку

Повідомлення helen »

Всім привіт
Була на майдані, змерзла.
Шось вона всьо про газ і про газ, аж скучно...
Вже така заїзджена тема....

До речі - їй хтось квіти виніс, білі троянди.
Шо за тіп їх дарив?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Мдя ну вот сомнітельная лічность вот ета Тімошенко. Не пре вона. Стерва. Таким не місце в політиці.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Маска в неї така нормальна. Ніколи вона мені не подобалась... Скользкая лічность...
helen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 24 січня 2006 р. 14:32

Повідомлення helen »

Ну, я не знаю - вона канєшно не ангєл, і лічность очєнь стєрвозная, але те як вона обігрує всіх - мені подобаєця... Я як дєвушка тонкая, тоже б так хотіла крутити світом.

ЇЇ бояця - а цього не заперечиш, і то вже файно - а то обнагліли вже зовсім нєкоторі наглі рижі морди...

Але то таке, вона приїхала і уїхала, а ми в Луцьку осталися. І нам тут жити.
Зараз будемо вибирати владу - а то вже цікаво!

Які там новості в палітічєской жизні в Луцьку, народ?
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Стаю а-політичним. От проголосую проти всіх. Нема достойних. Ющенко встрався зі своєю командою. Стільки часу профукали. кашмар. Но дебіла Янека тем более пускати неможна.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Треба тут діктатуру пролітаріата на рік, всіх винуватих в тюрму. А потім робити демократію. Але тут теж проблема аби війна громадянська не почалась... А то фігня получається, чуваки в розшуком і прослизають через кордон з Росією як привиди. Хіба це не дивно?
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Я як Belamor, буду проти всіх голосувати, набридли ті кнопкодави. :x
Зображення
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Прити всіх незя жалко грошей які тратить держава на ці блядські вибори ,але голосувати за когось з фаворитів так званих теж небуду всі ГАНДОНИ ,аж бридко дивитись на цей дишевий популізм .Про Юлю окрема мова це така чувіха як з анегдота насцить в морду і всі будуть думати що то божа роса ,вона работає на два фронта і вашим і нашим тіко вспівай гузлом вертіти не дарма євроньюс казали що дуже цікавим є той факт що якраз перед виборами з неї в кацапляньдії зняли всі обвинувачення? Тамже казали що путін тепер зробив ставку на двох на Юлю і на Яника так ,що панове тепер є великий вибір.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Так прикол в тому якшо голосувати не за фаворитів то якшо проголосувати за клони то ті шо не попадуть в 3 процентний запас гавтоматично на користь чужих. Тому вважаю проголосувати проти всіх чесніше з собою та й по статистиці також. А гроші - та матюкатися хочеться. Показуха і гра.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

A yaksho vsi progolosuyut proty vsih,todi sho poluchayetsya?Ostanetsya ta sama vlada?V nas blina kogo ne vybyresh,zavzhdy tak samo bulo abo shche girshe.Skilki narod merz v Kyivi?Yulya razom z Vitkom buly,a teper ne v shokoladi.Moji druzi z Donetska kazhut krashche za Yaneka.Tam tozhe fignya vyjde.Ranishe odyn buv seryoznyj kandydat-Chornovil,ale ne na riku todishnij vladi,koly my budem zhyty v dostatku i normalno???A po teliku nash prezydent kazhe:nas znaje sviy,Evropa,ale z chogo znaye?Z orange revolution i bardaka v kraini,pizdezhy,koruptsii,oligarhii,itp.Tak hochetsya zhyty na rivni,a ne buty 3 sortnym narodom.
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Я теж буду проти всіх. Ця сволота, що при владі прихватизовала все найкраще і тепер живуть з цього досить не кисло, а народ як був в лайні так в ньому і залишиться дармовою рабсилою.
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Я збираюся голосувати за Юлю. Мені подобається як вона обгрунтовує свої думки, тези, підкріплює їх фактами. Саме завдяки Юлі Ющенко став президентом. Без неї цього не було б. Вона пожертвувала своїми амбіціями заради В.А.
Вважаю, що в нашій політиці таку жанку потрібно. Хай стерва, але тих мужиків треба трохи прижати. Нема чого розслаблятися. Її бояться і це добре.
З приводу звинувачань. На скільки знаю, то Росія їх не зняла, а те що говорять - фігня. В Україні звинувачання дійсно зняті. І не так, як в Януковича, якого я вважаю бандитом.
Ще подобається Мороз. Він міг би претендувати на місце глави держави, але має недостатньо підтримки серед виборців.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Судимості Януковича теж зняті в Україні... Шмоток на ній на таку суму, шо вона в рік стільки не заробляє офіційно... Не зря в нас прокльон такий є: "шоб ти жив на одну зарплату"... От в кого, аде в неї інтересів багато в Україні, газових зокрема...
helen
Новачок
Новачок
Повідомлень: 23
З нами з: Вів 24 січня 2006 р. 14:32

Повідомлення helen »

Якшо дивитися реально, то Юля сама найсильніша. Всі інші якісь слабенькі, Ющенко - взагалі сопляк і мямля, Литвин - нічого, але трохи простітут.
Янек - внє конкурєнції.
Але шо факт - шо вони всі разом дружно її бояться. Оце достіженіє, як не крути.
Заставила содрогнутися всіх,- тому маладца, хай бояться.
:evil:
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Саня перестань. В нас не один політик не оперує фактами. В нас політики оперують так як вигідно. Може й тре така оСОБИСТІСТЬ як Тимошенко в політиці. Чортеня воно і в африці чортеня. нажаль вона така сама як і решту. А я не вважаю що Ющенко виграв саме ізза Тимошенко. він виграв бо народу надоїло. Якшо чесно то там на Майдані було противно дивитися як Тимошенко заводила публіку дешевими словами впливу на толпу. В неї тоді в очах щось дявольське було. Мене тоді то коробило.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти