Каблювка Аверс

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Каблювка Аверс

Повідомлення Black »

Хотів підняти цю тему на форумі, але все забував. І планував нарити e-mail того Аверсу, щоб написати їм листа. Сьогодні на боард.луцьк
.уа читав таку ж тему і це вона виявилась досить таки важливою для жителів міста. Нещодавно на кабельному зникли такі канали, як Ентер і РТР. Замість них зявились Бєларусь і Стайл, які я мяко кажучи дивитись не можу. А Ентер в мене цілодобово працював і це мене задєло, що його перестали ретранслювати. А ще колись був Діскавері... Наразі я дивлюсь 5-ий і Євроньюз. На боард.луцьк.уа написали звернення до керівництва Аверсу з проханням повернути телеканали. Цікава також ваша думка з цього приводу.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Також цікавить питання - чому жодний канал не йде в стерео. Принаймі М1 знаю точно, що трансюється в стерео-режимі.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Одне слово - монополіст. Що тут вирішувати, всеодно ніхто не від"єднається, бо нема конкурентів, он з нетом як всіх трясуть, постійно ціни падають, а Аверсу нащо розвиватись і так всі сидять і будуть сидіти
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Згідний бля понавпихали всілякого дранття а не каналів дивитись немає чого,хотів підключитись до третього пакету то сказали що наш будинок ще необладнано для цього :shock: і це я дзвонив ще рік назад. :evil:
Patria o Muerte
kayot
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Вів 10 січня 2006 р. 16:37

Повідомлення kayot »

Я вообще расстроился! У меня на квартире нет кабельного, пришел к отцу в гости, завалился на диванчик, взял вино, пульт ДУ, ну думаю - энтерочек гляну.... :evil: не тут то было, каких-то невест показуют.
Я в холоде, платишь за одно, а выдают другое. Я считаю, что при оплате Аверса, надо договор писать с перечнем всех каналов, а потом притензии можно выставить, хотя я очень сомневаюсь, что это чеи-то хорошим закончится.
С уважением, МАКС!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Згоден. Був би хоча б ще один оператор кабельний, почали б тоді сракою ворушити. Інет колись обіцяли по кабельному - до цих пір все стоїть на місці. Зараз в Києві Воля інет дає - і швидкість і ціна нормальна. Коли ж прогрес дойде в наше село?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

kayot писав: Я вообще расстроился! У меня на квартире нет кабельного, пришел к отцу в гости, завалился на диванчик, взял вино, пульт ДУ, ну думаю - энтерочек гляну.... :evil: не тут то было, каких-то невест показуют.
Я в холоде, платишь за одно, а выдают другое. Я считаю, что при оплате Аверса, надо договор писать с перечнем всех каналов, а потом притензии можно выставить, хотя я очень сомневаюсь, что это чеи-то хорошим закончится.
С уважением, МАКС!


Точно так я і написав на board.lutsk.ua. Має бути укладений договір з переліком каналів. А то підключався було одне, а потім зовсім інше - обман клієнта!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Хочу назад Дискавері що за фігня. Крутять лажу всяку ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Belamor писав: Хочу назад Дискавері що за фігня. Крутять лажу всяку ...


Ага, History порівняно з ним - повна лажа... Я навіть його не дивлюсь ніколи.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

На рахунок нета по кабелю то Інком їм придлагав це дело замутити на вигідних умовах навідь пробували передавати фільм зодного кінця міста в інше і кіно шло без ривків і це на дешевому пробному обладнані .І що ви думаєте всі довольні швидка окупаємость техніка в кредит тіко роби Аверсовці подумали і сказали нафіга багато мороки тай дорого :shock: Тоді предложили що самі щим займемось і будем платити за оренду кабельного хазяйства і тут хрінвам :( .Монополістам завжди було все побоку от і зараз транслюють дешеві нікому непотрібні канали.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Poison писав: На рахунок нета по кабелю то Інком їм придлагав це дело замутити на вигідних умовах навідь пробували передавати фільм зодного кінця міста в інше і кіно шло без ривків і це на дешевому пробному обладнані .І що ви думаєте всі довольні швидка окупаємость техніка в кредит тіко роби Аверсовці подумали і сказали нафіга багато мороки тай дорого :shock: Тоді предложили що самі щим займемось і будем платити за оренду кабельного хазяйства і тут хрінвам :( .Монополістам завжди було все побоку от і зараз транслюють дешеві нікому непотрібні канали.


Рекламу памятаю з півроку крутили по Аверсу... Роки 3-4 тому...
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

Добавлю своїх 5 копійок. Хоча може не по темі тому, що я не з Луцька, але мова йде про кабельне телебачення. В нас в місті (Житомир) є теж один оператор кабельного телебачення. Каналів в нас приблизно 43 штуки. Ентер і РТР транслюють також. Сьогодні подивлюсь і напишу чи ще є. Абонплата в нас 12 грн. Інетом і не пахне.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну в нас вони пропали десь більше тижня тому... з невідомих причин... Каналів взагалі 40 ретранслюють. Не знаю скільки абонтплата зараз, але була 8 грн місяць тому.
Аватар користувача
butmax
V.I.P.
V.I.P.
Повідомлень: 109
З нами з: Пон 28 лютого 2005 р. 16:20
Стать: чоловіча
Звідки: Луцк

Повідомлення butmax »

8 грн - 21 канал, 16 грн. - 40 каналов (расширеный пакет)
Мафию нельзя победить, её можно только возглавить
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Колись підключався до кабелю, бо там був Діскавері, тепер взагалі інтерес пропав до того ящика, так, іноді гляну одним оком... Просто обідно за наше місто, ніби назло нам роблять, треба їх трохи "прижучити". Або хоч якось "просигналізувати" їм, чим більше сигналів, тим краще...
Відповісти