Маршрутки

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Re: Маршрутки

Повідомлення SunSeth »

black писав:Я стараюсь коли їду в Львів їхати на Автолюксі а не на Еталоні. Бо той мерседес якому добрих 20 років комфортніший набагато, ніж оце гівно мєстного пошива.
В Автолюксі здається не Мерседеси, а Mitsubishi...

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

Їздив я таким Mitsubishi. Дійсно сподобалося. Комфортний салон, потужний двигун, гарна шумоізоляція, хороша плавність ходу... Приємно їхати.
Але варто розрізняти кількагодинну подорож і поїздку містом хвилин на 20. Техніка повинна бути різною.

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну по місту трошки менший треба автобус, але такого приблизно комфорту. І нехай за вищу ціну. Міська влада могла б дозволити пустити декілька класних автобусів, нехай навіть дорожче в кілька раз. Але попит би був. Є люди яким важливо приїхати на роботи в чистому взутті, одязі комфортно, без передавань грошей і вигукувань де зупинитись і вислуховування сварок.

TUpolev95
Учасник форуму
Учасник форуму
Контактна інформація:

Повідомлення TUpolev95 »

Почитал выборочно посты. Хочу сказать, что когда я приехал в Луцк первый раз пару лет назад, испытывал колоссальное удовлетворение от пользования этими "старыми маленькими мерседесами", как многие из вас говорят.

У нас вот ГАЗели, абсолютно ВСЕ. Бывает мест нет, встанешь раком и едешь, причём реально раком - другого слова у меня нет. Один раз кресло отвалилось вместе с пассажиром, на что водитель отжёг: "Ну вы же домкрат из под него выдернули! Что ж вы хотели-то??"

Так что луцкие маршрутки довольно комфортные, и в неплохом состоянии. Ездил я и на "Эталоне" из Луцка в Владимир Волынский, в принципе неплохо, ехать не напряжно, довольно быстро и комфортно. Минус один - водитель набрал стоячих (!!!), очень не понравилось, чувствовал себя как в тралике в час-пик, уж по межгороду это неприемлимо, на мой взгляд.

А ещё недавно в своём далёком Энгельсе начал обнаруживать маршрутные "Богданы", так что приятно, мэйд ин Луцьк :) В свою очередь в Луцке ездят троллейбусы ТРОЛЗА (ЗиУ), мэйд ин Энгельс :)

И отдельная заметка: проезд в Луцке стоит копейки. Не забывайте.
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

От і мене влаштовують оті старі Мерседеси, не кажучи вже про більш нові і комфортні Спринтери.
А Богдани, Еталони і т.п. повинні їздити строго по зупинках. Хватить вже з нас того маршрутного таксі. Можливо варто ввести кілька додаткових зупинок, але такого бардаку як зараз не повинно бути.

TUpolev95
Учасник форуму
Учасник форуму
Контактна інформація:

Повідомлення TUpolev95 »

Луцк сам по себе город маленький, в больших городах пройти километр другой куда-нибудь это норма. И не потому что маршруток нет, а потому что, если идти менее 30 минут - это "близко". И в больших городах рентабельно вводить автобусы большой вместительности. Здесь я могу идти куда-нибудь по 20-40 минут и нормально, а вот в Луцке жил неделю на пр. Видродження, мне реально было лениво пройти 50 метров до остановки, я останавливал маршрутку возле себя :) Наверное в Луцке атмосфера такая)

Поэтому в Луцке сила в маршрутных такси, а не в автобусах. Сомневаюсь, что я бы ждал автобус, вместо того чтобы проехать на маршрутке, в принципе, с комфортом и быстро...
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Згідно з розпорядженням міського голови з 01.01.2008 року автобуси, які працюють в режимі маршрутного таксі будуть зупинятись лише на основних зупинках громадського транспорту та на зупинках, де встановлені дорожні знаки зупинки маршрутного таксі.
Просимо з розумінням віднестись до такого режиму роботи автотранспорту, адже до перевезень задіяні автобуси більшої пасажиромісткості і необґрунтовано велика кількість зупинок призведе до значного збільшення часу в русі та інтервалу руху.
У разі потреби встановлення додаткових зупинок, просимо звертатись до відділу транспорту та зв’язку міської ради.

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

Рішення правильне. Про це мова давно ведеться, тільки от результатів ніяк не видно :-(
В нас про 20 хв. йти пішки ніхто й не задумується. Вже дійсно народу в лом пройти якихось 50 м.

TUpolev95
Учасник форуму
Учасник форуму
Контактна інформація:

Повідомлення TUpolev95 »

Вообще маршрутные такси, типа "ГАЗель", не относятся к общественному транспорту, поэтому ОФИЦИАЛЬНО имеют право останавливаться где угодно, если остановка не запрещена знаками. Т.е. права у них такие же, как и у водителей легковушек.

Может быть оставить людям выбор - кто хочет, садится на Богданы и им подобные, и едет по маршруту, выходит строго на остановках. Либо на "Мерседесики" и останавливает там, где угодно ;)

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Нафіг ці мерседесики. В кого зріст 185 і більше мають голову нагинати. Це іздєватєльство над людьми. Машина грузова, якого хрена їм дали дозвіл на переробку і на перевезення пасажирів. Вони явно не відповідають вимогам.

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

купи машину
або подбай про персональне таксі

manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Контактна інформація:

Повідомлення manover »

Саня писав:купи машину
або подбай про персональне таксі
Сашко, мабуть, менше зростом і їздить тупо "пятнашкою" :lol:
"Не верь. Не бойся. Не проси!"

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

куплю машину, ї**в я цей громадський транспорт і тупу громаду.

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

Дійсно, зі своїм зростом я спокійно вписуюся в старий Мерседес :-)
"Богданів" я не люблю :-( Хоча оці нові меншенькі трохи карще зроблені. Принаймі підлога рівна та колісні ніші менше місця займають.
В Мерседесах що погано, то це не видно де їдеш, якщо стоїш. Зараз зима, скло замерзає, темніє рано... Спробуй зорієнтуйся де виходити.

TUpolev95
Учасник форуму
Учасник форуму
Контактна інформація:

Повідомлення TUpolev95 »

Эх... Вас бы да в наши ГАЗели :D Полюбили бы тогда "мерседесики" ;)

Відповісти