Маршрутки

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Re: Маршрутки

Повідомлення Azazello »

на маршрут 8 місць - претендентів 40! участь в тендері - 1700 грн, при програші не повертається. Богдан 2004 р.в. - тендер не пройшов. І як переконати підприємця в тому, що він, взявши той же кредит на автобус на 5 років, на наступному тендері не опиниться "за бортом" з Богданом, який вже буде коштувати не 40, а 10 тис. дол.?

Black
Адміністратор
Адміністратор
Стать: чоловіча
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Богдани - відстій. Особливо мені подобається в них панель. Які дебіли його проектували?
Зображення
http://trucks.autoreview.ru/new_site/tr ... gdan/1.htm

Хочу такі автобуси в місті: :)
Зображення
http://www.neoplan.ru/e_mag/view_good/49#t
180 штук зелених.

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

От сам і написав відповідь на своє "хочу". 180 проти 40 тис. доларів. Як на мене, то різниця більш, ніж відчутна. А ще якщо зважити на те, кому належить виробництво тих "Богданів", то питань стане ще менше.
Я не розумію чому так виступають проти ПАЗиків. Як на мене, то в них планування салону більш зручне, ніж в "Богдані". Можна поставити більш зручні крісла, але чи так вже це потрібно? Тривалість поїздки по місту маршруткою рідко перевищує пів години. Такий рівень комфорту мене влаштовує.
В ПАЗику є кондуктор, а в "Богдані" мусиш кожен раз згинатися, щоб передати ту гривню за проїзд.
Як на мене, то найбільший комфорт забезпечують Mercedes Sprinter, але я не вважаю їх ефективним транспортним засобом для міських перевезень. На Світязь махнути, в Карпати, до столиці - інша справа.

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ціну на проїзд зробити 2-3 грн, місячні електронні проїздні, талончики з магнітною стрічкою, друкарки-компостери, які будуть друкувати на них. За якість тре платити. Я за підвищення цін і за підвищення зарплат. Треба піднімати рівень і якість життя.

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

Їздь на таксі. Вартість проїзду в 3 грн. влаштовує далеко не всіх.

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Мінімальну зарплату встановили б в 600 доларів і проїзд зробили б по долару. І так багато в чому треба зробити. Хай буде дорого, але якісно! А влаштовує - не влаштовує когось, це вже інша справа. Не подобається - ходи пішки. Але наші бики краще заплатять 50 коп або гривню, але будуть їхати в смердючому, набитому людьми, переробленому бусі і згорбленими стояти.

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

black, в нас дорого не означає якісно. І так фактично у всьому. Ціни ростуть, але якість послуг від того кращою не стає.

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Самі засрались по самі вуха. Взяли б бортірували нафіг всі базари, на таксі дозволяли б тільки машини наприклад до 10 років, пустили б нові дорогі автобуси, зробили дороги, підняли зарплати, ліквідували субсидії, пільги, підняли квартплату, вартість проїзду. Коли б ЖЕК отримав би в 10 разів більше капусти, то я думаю за ті бабки щось робилося б. А так коли нема за шо, то і якість відповідна. Коли висока зарплата, людина якісніше працює і дорожить своїм місцем праці. Треба набирати фахівців і платити їм нормально. А в нас все навпаки візьмуть краще трьох балбєсів і будуть платити їм менше. Але нічого все йде до того. Люди помирають і продовжують це робити з швидкими темпами, виїжджають за кордон працювати, зараз олігархи задумаються, що 100 доларів в місяць - це не серйозно. І що підняття ЗП на 20 грн - несуттєве. І шо Богдан - то не автобус, а грузовий Мерседес - не для перевозки людей. Чому відразу не робити все як треба? Чому ми маєм проходити цей дебільний терновий шлях, чому відразу не взяти досвід в розвинутих країн? Чому людина, яка краде мільйони, не думає про те, що вона відбирає ці гроші в когось?

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Проїзд у львівських маршрутках коштуватиме 1 грн. 25 коп.

Львівська міська влада та перевізники Львова, які здійснюють пасажирські перевезення по місту, дійшли компромісу в питанні підвищення вартості проїзду у маршрутних таксі. Відтак, якщо виконавчий комітет Львівської міської ради затвердить відповідний тариф, то з 11 грудня львів’яни платитимуть за проїзд у маршрутках 1 гривню 25 копійок.

Як заявив під час прес-конференції перший заступник міського голови Львова Олег Синютка, 1 гривня 25 копійок – соціальний тариф. В той же час підвищення вартості проїзду на 25 копійок фактично не передбачає покращення якості міських перевезень, хоч попередньо міські чиновники запевняли, що підвищуватимуть тариф на перевезення тільки тоді, коли покращуватиметься їх якість.

Крім цього, наразі невирішеними залишаються багато проблемних питань, пов’язаних із пасажирськими перевезеннями. Зокрема, пригальмовано питання оновлення парку транспортних засобів перевізників, відшкодування пільгових перевезень, вдосконалення договору на перевезення, диференціювання вартості проїзду у різних маршрутках тощо. За словами Олега Синютки, над вирішенням проблемних питань працюватиме робоча група, до складу якої увійдуть представники міської влади та підприємств-перевізників. Стежитиме робоча група і за зміною вартості складових, які найбільше впливають на собівартість перевезень.

Відтак уже протягом найближчих трьох місяців львів’яни можуть очікувати ще одного підвищення вартості проїзду у міських маршрутках. Що ж стосується незаконного кількаденного підвищення вартості проїзду у міських маршрутних таксі, коли за проїзд у маршрутках львів’яни платили 1 гривню 50 копійок, то міська влада і перевізники погодилися «перегорнути цю сторінку». Що ж стосується постраждалих від цього підвищення вартості проїзду львів’ян, то зайво витрачених на проїзд коштів їм ніхто не відшкодовуватиме.

http://20minut.ua/news/76651

Можливо і в нас скоро піднімуть...

SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Повідомлення SunSeth »

Луцький муніципалітет має важелі впливу на вартість проїзду в маршрутних таксі, тому принаймні найближчим часом вартість проїзду в маршрутках не подорожчає. Таку впевненість висловив на прес-конференції 20 листопада міський голова Богдан Шиба, – інформує кореспондент «Волинської правди».
Як аргумент, міський голова навів той факт, що конкурс на перевезення маршрутами №9 та №15 виграло Луцьке підприємство електротранспорту, тож міська громада має змогу контролювати формування тарифів на пасажирські перевезення. «Тролейбусне управління придбало нові автобусі, й тому виграло конкурс. Те, що ці маршрути – у тролейбусного управління, це і є важелі впливу», – вважає Богдан Шиба.
«Зараз ніхто не говорить про підняття житлово-комунальних тарифів, але це відбувається, просто вже всі змирилися. Тут, у Луцьку, ми втримуємо ці тарифи, але й розраховуємося нормально за енергоносії. І в житлово-комунальній сфері, і в сфері транспорту буде так, як захочуть лучани, а вони люди мудрі. Вони не допустять завищення, але й розуміють, що геть низькою ціна бути не може», – переконаний міський голова.
Тим часом незадоволеним учасникам конкурсу на перевезення (тим, хто не переміг) міська влада ще надасть шанс надолужити втрачене. З 1 січня 2008 року, за словами Богдана Шиби, в Луцьку планується відкриття нових маршрутів.
Лучанам же, додав Богдан Шиба, слід готуватися до того, що з Нового року маршрутами буду охоплені не лише центральні, а й окольні вулиці, маршрутки ходитимуть чітко за графіком і зупинятимуться тільки у спеціально визначених для цього місцях.

http://www.pravda.lutsk.ua/?p=4361

keepo
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

маршрутки-бла-бла-бла-бла-маршрутки-бла-бла-бла-бла-зупинках
така мова ведеться постійно, а толку...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/

Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Контактна інформація:

Повідомлення Філософ »

За чутками з 20-го грудня маршрутчики підвищують ціни з 1-ї гривні до 2-х...

Poison
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Poison »

Блек тебе з твоїм популізмом срочно треба в мери відправляти ,ато бачу велика зарплата на тебе погано впливає :D .Запамятай невсе так просто як тобі здається ,є люди і малозабезпечені є люди які і на 700грн в місяць живуть. На рахунок панелі в богданах то вона булатака тількі в перших моделях і була знята з того ж донора з якого було зняте шасі і двигун для автобуса,заради економії.
Patria o Muerte

Black
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

яка велика зарплата??? ти про що? Середня по Луцьку, менша ніж середня по Україні. Я хочу їздити в нормальному транспорті і готовий за це платити. Нафіга робити це гавно, коли воно нове галіме вже йде з завода??? В цілому світі нема де вилити панель саме до цього автобуса? Для чого ставити від іншого, яка замала??? привикли робити все по принципу "аби було". Така панель і зараз йде. Стільці галімі, фанерою всередині оббили салон і ручки поскручували так, що гайки і болти торчать. Я стараюсь коли їду в Львів їхати на Автолюксі а не на Еталоні. Бо той мерседес якому добрих 20 років комфортніший набагато, ніж оце гівно мєстного пошива.

Саня
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення Саня »

black, купи машину. Бажано нову хорошу іномарку.
Я не хочу платити 2 грн. за проїзд в маршрутці. Мене влаштовують й страрі мерседеси. Яка різниця скільки машині років? Аби лиш вони були в хорошому технічному стані, щоб забезпечувати належну безпеку руху. За цим мають слідкувати відповідні органи. Також зупинки мають бути не на кожному кроці, а у визначених місцях. І це під силу органам місцевого самоврядування.

Відповісти