ГІПЕРМАРКЕТ "ТАМ-ТАМ "

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

31-го я брав десь в районі 15-ої години, а от 3-го обійшов 4 магазини і ніякого резалту.
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Цікава інфо на рахунок курей. Один мій знайомий говорив шо купив в "Там Тамі" готову курку, пришов додому, сів їсти, а там в середині МИША :shock: :shock: :shock: . А зовсім інша знайома розказала шо купила сиру курку, принесла додому почала розрізати - і шо нашла в середині ? - ТОЖЕ МИШУ !!! :o Я думав шо то розвод, але обидва потім казали шо коли вернулись в Там Там з курами і мишами то їм дали по новій курці і по 100 грн. :D :D і попросили тримати язика за зубами.

Я вже думаю може то самому засунути в курку мишу і заробити 100 грн на халяву і потім довго говорити про захист справ споживачів :P :P :P :mrgreen:

А ви нічо такого не чули???
To serve & to protect
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Про мишей це чиста піз..ж іншого слова просто незнайшов ,ця байка ходить із самого відкриття перепитав всіх від менеджерів до охоронців всі тільки хаха ловлять і дивляться як на дурного .В жареній точно не могло бути бо вона нанизується на вертел ,да і забирають їх так що вони не залежуються.Мені от цікаво що ж миші в середині курки забули ,що неможна було з верху понадкусувати .
Patria o Muerte
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

:lol: :lol: :lol: Я чуть невпісявся зосміху про МИШОЇДІВ спеціально не полінувався сходив до директора і навідь перевірив книжку скарг і пропозицій ,коли директор перестав сміятись (5хв) то сказав що сам дасть 100 грн тому хто приведе такого чела який найшов в своїй курці миша. Народ невірьте байкам ,краще спитайте скажу чисту правду як на духу.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вже не "Там-Там", а ЗАТ "ГрандМаркетГруп"...
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Повідомлення Viktor »

Назва змінилася, бо Єрьома купив у Вопака цей магазин.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Повідомлення Viktor »

Він, до речі, дуже любить товариства у формі ЗАТ. :)
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

Хы... кстати о птичках - ТАМТАМ изначально инвестиционный проект континиума, так что "Єрьома купив у Вопака цей магазин" несколько не соответствует действительности.
"Волыньпакко" продала свой пакет акций около полугода назад, и до сих пор ставит палки в колеса, цуки, особенно руководство ИТ Вопака(наверняка с подачи их бугров)
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Для звичайного покупця щось зміниться? Магазин ж залишисться як є. Чи вивіску все-таки нову повісять?
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Повідомлення Zed »

не, не повесят. МАТ-МАТ (с) это торговая марка
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Народ, що знає що то за ТМ "КОТНАР" в Там-Тамі є? Вони завтра (22.12.06) на 18:00 проводять якийсь розігриш призів.
Аватар користувача
vladek
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 245
З нами з: Сер 17 травня 2006 р. 18:45
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення vladek »

Саня, КОТНАР - виробник вина. А про розіграш спитай в POІSON'a, він завтра на роботі...
Alive forever... (phoenix)
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Точно, вино! Спасибі що нагадав. Я в той час, напевно, ще на роботі буду. Та й на розіграші різні ходити не полюбляю. Хоча, може хтось й вигряє яку плящину до Новорічного столу. Хай щастить.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: ГІПЕРМАРКЕТ "ТАМ-ТАМ "

Повідомлення Black »

у Рівне прийшло «МЕТРО Кеш енд Кері», а з ним і 16 млн євро інвестицій
13 листопада у Рівному відкрився новий оптовий магазин «МЕТРО Кеш енд Кері». Освятив його Митрополит Рівненський і Острозький УПЦ КП Євсевій. На урочистостях були також присутні секретар Рівненської міської ради Юрій Торгун, голова Рівненської ОДА Віктор Матчук та директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» Аксель Лухі, – про це 14 листопада повідомив власкор ЗІКу.

Відкриття торговельного комплексу, розташованого на земельній ділянці у 4,7 га, стало останнім із 5 запланованих у 2007 році. Загальні інвестиції у земельну ділянку, будівництво та обладнання магазину сягають 120 млн грн (16 млн євро). Магазин працевлаштував 350 місцевих жителів. Рівненський магазин займає площу близько 12 000 м кв, з яких 7 500 м кв – торгова.

В нас Там-Там, в них Метро. Був у Львові в Метро, велика площа, але ціни не сказав би що низькі...
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: ГІПЕРМАРКЕТ "ТАМ-ТАМ "

Повідомлення Belamor »

Мда - як ми блядь прогинаємося таки під буржуїв. Як вам? Не ріже вуха фраза Освятив МИТРОПОЛИТ і КЕШ ЕНД КЕРІ. От нахер в Україні так називати маркети?
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти