ГІПЕРМАРКЕТ "ТАМ-ТАМ "

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

ті хто були там кажуть нічого особливого - великий гастороном, і з десяток маленьких різних магазинчиків. Все решта ше невідкрилося - доробляють, домазують, підтирають. Ше поки вони то все до толку доведуть - рік пройде. :D
Зображення
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Концертне шоу, присвячене відкриттю гіпермаркету „ТАМ ТАМ”, заплановане на 19 листопада. Урочисте відкриття відбудеться о 10-00. Після того, як почесні гості розріжуть символічну червону стрічку, гіпермаркет буде відкритий для покупців.


Не так сталось, як гадалось... :evil:
відкритим для усіх він не був... запускали як корів на ферму.
CITY LiFE
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: Вів 22 листопада 2005 р. 17:38
Контактна інформація:

Повідомлення CITY LiFE »

Не піду в ТамТам принципово. Додумались - построїти заправку і рядом дитячий майданчик.
Ви представляєте що може бути якщо якийс придурок приїде і вирішить, наливаючи собі в бак бензин, прикурити, або якийсь псих вирішить спеціально підпалити бензин??
http://citylife.com.ua - журнал нашого міста
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

CITY LiFE:
А скільки ти знаєш пожеж в Україні на заправках? Колись пам"ятаю бензовоз перевернувся прямо на заправці - і нічого, залили все абсорбентом, ніби нічого не було.
Я згоден, що заправка біля майданчика це погано, але не через пожежу, а через банальну екологію - всетаки як би не старались, а бензином тхне!
І взагалі, ніхто не заставляє Вас, шановні мами і тати, залишаи своїх дітей там. Неподобається - не водіть їх туди і все, а то кругом тільки і чути: "Як це так...", "Що це таке...", "Як їм не а-я-яй...".
В Юванті є прекрасний майданчик - там і залишайте своє чадо, якщо воно вам так мішає ;)
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ага точно я теж помітив шо там заправка. Хоча танкери з паливом глибоко але все ж ... не думаю шо хороша ідея ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Про заправку поряд з дит майданчиком говорили вже чув багато від кого, теж думаю що це вигон...
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Дитячий майданчик, думаю, вони від фонаря придумали не узгоджуючи ні зким. Просто захотілося. А він там потрібен.... ???? Але якщо дуже хочеться, то можна глянути норми проектування генпланів територій, там всі відстані між об"єктами є.... І побачити порушують вони норми проектування чи ні... Це можна глянути в ДБН-360-92 "П Л А Н И Р О В К А И З А С Т Р О Й К А Г О Р О Д С К И Х И С Е Л Ь С К И Х П О С Е Л Е Н И Й"
Зображення
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Звідки інформація про збитковіть деяких відділів "Іміджу"? Постійно собі в мінус торгувати не будуть. Може, просто по звітам мінус показують, щоб менеше податків платити?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А ти в Іміджі був? :)
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Імідж справді доволі дорогий в плані оренди площ. Але не на всіх цінах це відображається. Наприклад комп"ютерний відділ там доволі непоганий, та і парфюмерія теж не дорожча ніж в інших магазинах, а деяка навіть дешевша.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

Читав ваші мненія ,і хочеться висловити своє, як человека якій все це бачить з іншої сторони барикад. 1.чого запускали пачками?це було зроблено тільки для того щоб та толпа яка рвалась в середину не подушили один одного,сам був свідком коли толпа збивала людей а потім по ним пройшлась (добре що ніхто сильно непостраждав)потім перед входом находили серьожкі,кольца і всяку мелочовку,наприклад охоронець якій стримував людей щоб нетоптали впавших пішов додому босий бо підошви з туфлів повідривали коли стримував натовп ,і ніхто не дивився чи впав хтось ,чи ні. 2. танки з бензином закопані на відстані приблизно 90 м від заправки такщо бейбікі в відносній безпеці,а хто стремається хай веде своє чадо в дитячу кімнату в самому гіпермаркеті
Patria o Muerte
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Схожі приколи були перед Новим роком. Не вистачадо корзин, тєлєжок. Охорона мєталась як агенти в Матріці з тими наушніками в вухах. Теж не пускали, люди кіпішували. Карочє, як завжди реклама говорить одне, а в реальності не все так гарно, як на картінках. До речі, і ціни в Там-тамі не є низькими. Єдине, що товару багато. І взагалі на цей Новий рік мало, що змінилось. Знову не вистачало хліба з 31 по 3 число. Таке враження, що зі всього зерна зробили спирт. На кури треба було записуватись на наступний день. Наших людей куриним грипом не злякаєш. :lol:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Нарахунок хлібу: сам брав в магазинчику в 21.15 31.12.2005 гарячий хліб. Біло це в районі агроконтракту, так що хлібзавод працював нормально!
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

31-го я брав десь в районі 15-ої години, а от 3-го обійшов 4 магазини і ніякого резалту.
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Цікава інфо на рахунок курей. Один мій знайомий говорив шо купив в "Там Тамі" готову курку, пришов додому, сів їсти, а там в середині МИША :shock: :shock: :shock: . А зовсім інша знайома розказала шо купила сиру курку, принесла додому почала розрізати - і шо нашла в середині ? - ТОЖЕ МИШУ !!! :o Я думав шо то розвод, але обидва потім казали шо коли вернулись в Там Там з курами і мишами то їм дали по новій курці і по 100 грн. :D :D і попросили тримати язика за зубами.

Я вже думаю може то самому засунути в курку мишу і заробити 100 грн на халяву і потім довго говорити про захист справ споживачів :P :P :P :mrgreen:

А ви нічо такого не чули???
To serve & to protect
Відповісти