Професія: "Валютчік"

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я так поняв відповіді не було і не буде від міського голови. Хто наваяє заяву Луценку?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

На сайті Управління МВС у Волинській області на сторінці контакти є така інформація:

Контакти
Наша адреса:
УМВС України у Волинськiй областi
43025, м.Луцьк, вул.Винниченка, 11

Електронна скринька:
cgz@bigmir.net

Телефони довіри:
З метою зміцнення довіри населення до органів внутрішніх справ, готовності громадян брати участь у вирішенні правоохоронних проблем, керівництво УМВС України у Волинській області нагадує Вам телефони довіри міліції .
4-42-98- чергова частина УМВС;
4-54-12, 79-63-65- відділ внутрішньої безпеки у Волинській області УВБР ГУБОЗ МВС України;
79-63-70- відділ адміністративної служби міліції;
79-62-44- відділ Державтоінспекції УМВС


Це сприятиме ефективнішому виконанню міліцією оперативно-службових завдань, зміцненню партнерських стосунків з населенням, зростанню правової свідомості громадян.
Якщо Вам відмовили у реєстрації злочину або Ви володієте інформацією про злочин чи загрозу життю, здоров'ю, майну Ваших знайомих, сусідів, працівників органів внутрішніх справ, а також щодо працівників міліції, які порушили Ваші законні права чи інтереси, зловживають своїм службовим становищем, підтримують корумповані зв'язки зі злочинцями, перевищують свої службові повноваження або вчиняють інші протиправні дії, Ви можете повідомити керівництву УМВС за телефонами:
На Ваші повідомлення обов'язково відреагують. :D

Написали ше туди...
Аватар користувача
PashaZT
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 297
З нами з: Вів 05 квітня 2005 р. 11:18
Звідки: Житомир

Повідомлення PashaZT »

На мою думку міліція має зиск і від наркоманії та валютчиків. :evil:
Аватар користувача
Lsdetsl
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: П'ят 09 вересня 2005 р. 13:50
Звідки: Lutsk

Повідомлення Lsdetsl »

Dzek писав: Було зрозуліло із самого початку, що ніхто не відповість. Міняли будуть там стояти при любій владі.

Як говорять "Бабло побеждает всё". :!: :!: :!:

Вірніше було б написати: "Бабло побеждает зло", або перетворює його в "добро". :D :D
Не завжди так буде.
JaroslavZ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 11:16

Повідомлення JaroslavZ »

nity: "Ну тіпа хто головний, кому йде бабло, як вони стали валютчиками... В принципі, загальне уявлення я маю, але хотілось порівняти те що я знаю з інформацією інших..."

Цікаво було б почути твоє "уявлення" про валютчиків, тому що воно в тебе невірне!
"Головного" в них нема...
Бабло вони залишають собі :P ...
Як стали валютчиками?...довга історія...

keepo: "Знаю тільки, що пару раз на день підїжає машина і туди передають грошики"
саме цікаве в тому, що так думає дуже багато людей...
... це просто клієнт(здогадуюсь що ти "це" бачив біля ЦУМу)...

і ще хочу сказати, курси у валютчиків ЗАВЖДИ кращі чим у банках, і якщо ви вчора поміняли євро по курсу 6,2(для прикладу) а сьогодні побачили в банку по 6,3, то повірте мені, СЬОГОДНІ у валютчика курс 6,35 мінімум. Курси можуть мінятися протягом дня кардинально!

в більшості валютчики-це добрі люди(хоча зустрічаються моральні уроди які так і хочуть вас під@%$ть), і робота у них нелегка...

Звідки я стільки знаю? Я сам цим займався... 8)

З повагою, JaroslavZ!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ніхто не вважає їх злими і не каже, що робота ця проста (грабувати банк наприклад теж нелегко), але все ж таки ця діяльність не є законною і податків вони не платять і не мають жодних ліцензій. Оскільки їх ніхто не рухає, значить є дах в органах влади. Ця країна побудована на корупції і якщо хочеш жити нормально треба брати участь в цій системі. І боротись з цим потрібно, хоча дуже складно. А то і далі так будем жити в ж... А валюту міняю завжди в банку, курс навіть якщо і нижчий в банку, то це несуттєво для мене великих сум я не міняю.
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Poison »

А мені начхати платять чи неплатять податки,вони займаються своєю справою ,а вона в них не така легка мого знакомого і його сина перестріли біля дому вранці і віддубасили водопровідною трубою і забрали гроші .Потім він з сином два місяці в лікарні відпочивали.Як люди вони нормальні поки що не один не кинув мене на гроші.А те що вони є це добре де б можна було поміняти гроші після 17-00? В мене випадок був видали на роботі зарплату баксами а ми забули поміняти в банку і в 19-00 ідем по місту повні кармани грошей а випити горіляки нельзя ,облазили пів міста поки знайшли тьотку на базарчику яка схотіла поміняти бабло.
Patria o Muerte
Аватар користувача
Yurez
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 318
З нами з: Чет 01 вересня 2005 р. 14:47
Стать: чоловіча
Звідки: Lutsk

Повідомлення Yurez »

Чим же вас так допекли ці валютчики, краще б написали листа про наркодилерів, домушніків, крадіїв телефонів, продавців отруйної їжі і т.д, одним словом дійсно небезпечних "працівників". Які теж, доречі, ннікуди зникати не збираються, а навпаки розвивають свій "бізнес".
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Про це теж треба. Якби кожен змінив щось в собі, стало краще б усім. А то в наших людей психологія все тянути до себе будь-якими методами...

І просто, коли це все відбувається в центрі міста напроти УМВС, то про яке дотримання і виконання законів може йтися? В мене немає впевненості, що та міліція мені допоможе бачачи таку картину в центрі міста...
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Не переймайтися ви через тих валютчиків - в них все схвачено і з братвою і з міліцією. Ми ж усі живемо у мальовничій Україні. а не десь за БУГРОМ. Будьмо прагматиками!!! God bless Amerika :roll: :roll: :roll:
To serve & to protect
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Професія: "Валютчік"

Повідомлення Black »

В суботу довелось міняти валюту в міняйл, бо банки не працювали. Ну понту ніякого - в них курс купівлі 5,02, а в банку 5,04. Хтось тут писав, що вони дають кращий курс...
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Re: Професія: "Валютчік"

Повідомлення Azazello »

black писав:В суботу банки не працювали...
НадраБанк в Луцьку працює з 9 до 19 год всі дні, крім неділі.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Професія: "Валютчік"

Повідомлення Black »

А де він є в центрі? Відділень мало.
Аватар користувача
SunSeth
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 186
З нами з: П'ят 05 січня 2007 р. 10:24
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Професія: "Валютчік"

Повідомлення SunSeth »

В суботу в центрі працює відділення ПриватБанку те, що в приміщенні Ради федерації профспілок, навпроти "Перлини". Але курс там, мабуть, ще на копійку нижчий, ніж у валютчиків. Зате все законно.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Професія: "Валютчік"

Повідомлення Black »

Угу в них купівля 5,01 продаж 5,055
В Банк Форум (проходжу повз нього щодня) 5,04 5,08
але понту від цих валютчіків мало. Не бачу жодного змісту в них міняти, за винятком, якщо більш нема де.
Відповісти