Митниці

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

to Dzek

Для особо одаренних поясняю. Тут ніхто не займається контрабандою і перевозом грузів. Я є нормальна людина яка перетинає кордон. Просто в туристичних цілях або людина яка отримує посилку ізза кордону. Чого я маю стояти годинами на кордоні? Коли в той же час в Німеччині тебе пропустять майже без затримок? Чого коли мені приходять диски від Microsoft для бета тестування (і які ніякої цінності не представляють) туди ставлять 10 баксову розтаможку. Пишу листа в Microsoft - в них очі на лоб лізуть. Кажуть нічо не знаемо розбирайтеся зі своїми дибілами в себе. Я просто вимагаю професіоналізму.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я теж нічого не вожу. Хочу відвідати своїх друзів і знайомих, а тут така ситуація, що куча бариг стоїть в черзі в посольство за візами і гроші треба давати на кордоні.

Даїшнікі теж мають дивитись за порядком на дорозі, а вони ховаються за кущами або ще якось, і штрафують тупо. Якби він просто став на дорозі, то тоді б водій скинув би швидкість наприклад і не заплатив штраф. А тут все робиться тільки для викачування грошей з насєлєнія.
Хоча я тобі скажу, що завжди є нормальні люди будь-де. В нас корупція на дуже високому рівні і можеш це не заперечувати. Це загальновідомий факт. Це явище присутнє напевно в усіх галузях. За кордоном воно теж присутнє, але не так яскраво виражене і часто про це ніхто не знає. А в нас це навіть за норму вже вважається.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Народ, якщо я і ще куча моїх друзів (людей десь 40) орендуємо автобус і порулим в шенгенську країну займатись туризмом на 4 дня, то які в нас можуть виникнути проблеми на перетині кордону? (Візи в усіх будуть відкриті, людей з зовнішністю рецедивістів серед нас не буде, наркотиків, зброї, сала теж не буде). Які може ще треба будуть документи?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Це типу в бундес на футбол? Головне тут - отримати візу.
Востаннє редагувалось Чет 08 вересня 2005 р. 10:53 користувачем Black, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Матвіюк на футбол і мене бери ...
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Belamor каже

"Чого коли мені приходять диски від Microsoft для бета тестування (і які ніякої цінності не представляють) туди ставлять 10 баксову розтаможку."

Я бачу ти далі свого лоба не бачиш. Якщо по законодавству, прийнятому президентом, ВРУ і КМУ, скозано взяти податків 10 баксів, то треба сварити закони, а не митника. Віш шо має із своєї кішені за тебе податки платити чи може він такі закоми придумаш. Треба далі дивитися. Звичайно рівень корупції на митниці дуже високий, але не вище ніж в інших установах.

"Народ, якщо я і ще куча моїх друзів (людей десь 40) орендуємо автобус і порулим в шенгенську країну займатись туризмом на 4 дня, то які в нас можуть виникнути проблеми на перетині кордону? (Візи в усіх будуть відкриті, людей з зовнішністю рецедивістів серед нас не буде, наркотиків, зброї, сала теж не буде). Які може ще треба будуть документи?"

Візьми наказ ДМСУ про порядок перетину кордону громадянами і там все написано.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

to Dzek

Для особливо одаренних поясняю другий раз: диски ми забрали бесплатно, оскільки закатали серйозний скандал. Бо деякі уж больно ответственные лица з митників рішили збити собі бабла на халявку. Про таких мудаків я й пишу тут.
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Протягом 2005 року за ініціативою Голови Державної митної служби України Володимира Скомаровського проводилося вивчення громадської думки щодо роботи митників на пунктах пропуску та на внутрішніх митницях. Опитування проводилося в два етапи серед учасників зовнішньоекономічної діяльності та серед фізичних осіб, які перетинали митний кордон України в прикордонних пунктах пропуску. Перший етап проводився наприкінці травня, а другий – протягом серпня поточного року.

Результати опитування показали, що, наприклад, 63,6 % суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності вважають, що тривалiсть митного оформлення при застосуваннi системи "єдиного вiкна" скоротилась (значно скоротилась – 25,5 %, скоротилась, але незначно – 38,1 %).

Компетентністю працівників митних органів, які проводять митне оформлення зовнішньоторговельних комерційних вантажів, задоволені 94 % опитаних (оцінку «відмінно» дали 57,1 %, «добре» - 36,9 %).

Якщо в травні цього року осіб, задоволених якістю обслуговування на митниці, серед опитаних було 72,7 % (цiлком задоволенi – 39,0 %, скоріше задоволені – 33,7 %), то вже в серпні цей показник становить 84 % (цiлком задоволенi – 40,7 %, скоріше задоволені – 43,3 %).

Культуру поведiнки працiвникiв митного органу опитувані в травні визначали таким чином:

Вкрай незадовiльно 1,3%
Незадовiльно 3,5%
Задовiльно 13,6%
Добре 30,6%
Вiдмiнно 51,0%


В серпні, під час другого етапу опитування, було отримано такі результати:

Вкрай незадовiльно 0,3%
Незадовiльно 1,0%
Задовiльно 7,3%
Добре 37,7%
Вiдмiнно 53,8%


Тобто, ми бачимо очевидне зростання осіб, які залишилися задоволеними культурою поведінки митників: показник «відмінно» зріс на 2,8 %, «добре» - на 7,1 %.

Оперативнiсть роботи працiвників митницi при оформленнi вантажів у травні було оцінено так:

Вкрай незадовiльно 1%
Незадовiльно 3%
Задовiльно 16%
Добре 63%
Вiдмiнно 18%


В серпні результати виявилися такими:

Вкрай незадовiльно 1,0%
Незадовiльно 3,8%
Задовiльно 14,1%
Добре 40,5%
Вiдмiнно 40,5%
Немає вiдповiдi 0,1%


При цьому відсоток осіб, задоволених оперативністю роботи (оцінки «добре» та «відмінно») становив 81 %.

Найбільш болюче питання для митних органів сьогодні – хабарництво. Ось як оцінили це явище респонденти. На питання «Чи доводилось Вам або Вашим рiдним впродовж останнього мiсяця давати хабар працiвнику цiєї митницi?» в травні респонденти відповіли таким чином:

Так 11,4%
Нi 82,7%
Немає відповіді 5,9%


А вже в серпні відповіді виявилися такими:

Так 3,3%
Нi 96,3%
Немає вiдповiдi 0,4%


Цифри говорять самі за себе – істотне зростання на 13,6 % тих, хто не давав хабара митникам. В той же час, цифри у графі «немає відповіді», які свідчать про певний страх говорити на такі теми перед стінами митниці, теж змінилися – на 5,5 %.

Отримані цифри свідчать про кропітку, але ефективну роботу, проведену Державною митною службою України по спрощенню митних процедур, боротьбі з хабарництвом, підвищенню компетентності та оперативності роботи митників, а головне - до повернення довіри суспільства до митниці.


Офіційні дані на 09 вересня 2005 року
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я думаю ситуація змінались на краще, але не так, як заявлено в цих офіційних даних. Востаннє я перетинав кордон взимку, то був вражений, проїхав два кордони дуже швидко і грошей нікому не платив (це єдиний раз з 8 моїх поїздок!). Можливо через місяць поїду, побачу як там все і напишу тут про результат. :)
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Дааааааааааааа, рівень корупції в державі не зменшується. Навіть наш губернатор нарешті показав своє обличча. А жаль. Я в ньому розчарувався. Чому журналісти мовчать? Зняли б репортаж як хтось когось кудись проштовхує і т.д. А може ці люди достойні таких проштовхувань то розповіли б народу за які заслуги.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

Схвачены таможенники-взяточники
MIGnews.com.ua


Прокуратурой Волынской области 23 сентября возбуждено уголовное дело в отношении заместителя начальника Волынской таможни А. и начальника одного из отделов этой таможни О. за совершение преступления, предусмотренного ст. 368 Уголовного кодекса Украины (получение взятки).
Об этом сообщили в пресс-службе Генеральной прокуратуры Украины.
Согласно сообщению, досудебное следствие установило, что эти служебные лица получили взятку, эквивалентную 20 тыс. дол., от менеджера одного из коммерческих обществ столицы за непрепятствование осуществлению законной финансово-хозяйственной деятельности.

Подозреваемые задержаны. Ведется следствие.
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

Dzek,
Sho za h..nyu ty gonysh Dzek,chy Zek,ne znaju,ja vzhe 10 rokiv peretynaju pol-ukr kordon,ranishe braly tilki mytnyki, a zaraz berut shche ti salagi bez osvity,taki sami groshi sho i mytnyki,a navit tipa rishajut shche bilshe.Za sho,za te sho vin palochkoju pokazuye projizhay abo za te sho vorota vidkryvaje?Tse pi-ts sho robytsja,legalnym putyom v nas nichogo ne zroysh,a v Germany ne berut. bo v nyh zarplata vidpovidaje jihnij roboti. A v nas buv bardak,a na syogodnijshnij den shche bilshe berut.
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

student,

Ху..я, але: - якщо беруть - значить це комусь потрібно
- чому даеш?
- на митниці крім митників ще є прикордонники, вет и фіто служби і дохолери ще хто. Чому вони почали брати - ще питання для іншої теми.

А рівень корупції після невеличкого спаду знов поріс у гору. Мабуть на вибори гроші потрібні.
Аватар користувача
Lsdetsl
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 42
З нами з: П'ят 09 вересня 2005 р. 13:50
Звідки: Lutsk

Повідомлення Lsdetsl »

Пси вони. Я живу в любомльському районі ( це км 20 від Ягодинського переходу) і бачу які будиночки будуються.
Та невже вони на тяжко зароблену зарплату будують дво-триповерхові котеджі аналогів яким навіть в Луцьку досить важко знайти. Н е п р а в д а.
:evil: :evil:
Не завжди так буде.
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Lsdetsl,

Ти знаєш, будиночки спиртовозів їм нічим не поступаються.
Я згідний, треба їх всіх розганяти. Але, як кажуть, у президента немає політичної волі навести лад в країни, тому що......тому що він совдеп і так само вважає, що кадри рішають все. А інакше б його вже зняли. А хто зна куди і кому ті гроші йдуть.
З"їзди в конче заспу де наші з тобою "ізбранники" собі халупки будуть, як палаци з площею рівною любомилю. Ти думаєш це на зароблені чесним трудом гроші.
Відповісти