Митниці

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Митниці

Повідомлення Black »

Українським митникам заборонили на робочому місці тримати при собі іноземну валюту, а вітчизняної не більше 100 гривень, користуватись мобільним телефоном і власним автотранспортом. Сам декілька разів їздив в Польщу і завжди була така ситуація митники нікого не пускають, стоїть черга кілька кілометрів, хочеш проїхати, даєш 10-15 баксів і їдеш першим, а не хочеш то стій у черзі чекай поки пропустять 1-2 машини за півгодини. Правда одразу після виборів президента і польської передачі про українських митників вдалось проїхати два кордони десь за 15-20 хв і при чому без грошей. Не знаю, чи зменшить це нововведення рівень корупції на митницях, бо в нас люди дуже винахдливі і знайдуть якийсь спосіб для заробляння грошей все одно.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Ще би очі їм повикулупували і пальці повідрубували ... Сукі лагерні. До людей як до бидла ставляться. Вони й так попридумують як обійти заборону.
vaducha
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: Пон 04 липня 2005 р. 15:50

Повідомлення vaducha »

Митники перейшли на безготівкові відносини! Дають папірець з номером рахунку і пробивають по компутеру чи надійшли гроші а тоді пропускають, тобто знов те саме 1-2 машини за годину!
Ось такої!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

vaducha писав: Митники перейшли на безготівкові відносини! Дають папірець з номером рахунку і пробивають по компутеру чи надійшли гроші а тоді пропускають, тобто знов те саме 1-2 машини за годину!


Хєрня це якась, не схоже на правду, а якщо жарт то невдалий. Гроші на рахунок швидко не поступають так.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Щойно прочитав на сайті 5-го каналу:

Зменшаться доходи державної митної служби - уряд позбавив її права реалізовувати конфісковане на митниці майно. Відповідну постанову нещодавно ухвалив Кабінет міністрів. Віднині всі конфісковані на митних пунктах товари, або ті товари від оформлення яких відмовився власник, передаються у Державний матеріальний резерв.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

то вже давно ввели шо грощі і телефони при собі заборонено мати, але на скільки я знаю і бачив ніхто того не притримується, все є далі так само як і колись. митникі "рєшають вапроси" далі і при тому активно матеріально піднімаються.
Fantoman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:24
Звідки: Ковель-Луцьк

Повідомлення Fantoman »

vaducha писав: Митники перейшли на безготівкові відносини! Дають папірець з номером рахунку і пробивають по компутеру чи надійшли гроші а тоді пропускають, тобто знов те саме 1-2 машини за годину!


Це нереально - для СБУ дуже легко буде прослідкувати рух грошей в їх кишені.
Життя не така вже й паскудна штука!!!
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Я так зрозумів, що реальну сетуацію на митниці ніхто не знає.

" Сукі лагерні. До людей як до бидла ставляться. " - оце слова справжнього бидла, яке в питанні не орієтується а бакланить на ліво і на право. Жаба давить чи що. Якщо ти бидло, то це не означає що всі твої друзі або знайомі такі самі. Мобільніком не можна користуватись - це справжній бред.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Інформація про суму в гривнях і про користування мобільним взято з новин, причому кілька джерел писало про це. Зокрема газета Волинь:
http://volyn.com.ua/?rub=50

А те, що на митницях твориться знають про це всі. Штучно створюються черги і потім за проїзд без черги беруть 5-15 баксів. Не хочеш платити - стій півдоби в черзі. На власні очі бачив як менти з бобіка продавали талончики для проїзду без черги через кордон. І ставлення наших митників заставляє бажати кращого. Це точно так, як казав Задоронов: дали вахтьору трохи влади - тепер він може кудась когось не пустити. Жаба тут ні до чого, а от більшості працівникам митниці місце за гратами за здирництво.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Dzek писав: Я так зрозумів, що реальну сетуацію на митниці ніхто не знає.

" Сукі лагерні. До людей як до бидла ставляться. " - оце слова справжнього бидла, яке в питанні не орієтується а бакланить на ліво і на право. Жаба давить чи що. Якщо ти бидло, то це не означає що всі твої друзі або знайомі такі самі. Мобільніком не можна користуватись - це справжній бред.


А шо ето ты так разволновался? Не мусорок ли среди нас затесался?
Мене верне від митників. Від їх дебілізму і особливо від НАГЛОСТІ і ВЛАСНОЇ ЗНАЧИМОСТІ. Єдине що роблять то тіко шукають як би наживи собі знайти. Не пусті слова...
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

"Мене верне від митників. Від їх дебілізму і особливо від НАГЛОСТІ і ВЛАСНОЇ ЗНАЧИМОСТІ. Єдине що роблять то тіко шукають як би наживи собі знайти. Не пусті слова"

Скільки ж ти раз з митниками в свому житті спілкувався.
Ти зайди зараз в любу установу - школу, лікарню, інститут тощо, скрізь вимагання грошей й НАГЛІСТЬ і ВЛАСНА ЗНАЧИМІСТЬ. Чи може ти хтів стати митником, а тебе невзяли. От ти такий тепер злий на них. Я вже не кажу про працівників жеків. Та в деякі магазини чи фірми зайдеш і таке враження, що люди тобі гроші повинні давати, а не ти їм (такі в них вирази обличча). Та безліч прикладів.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

to Dzek

Я маю великий стаж спілкування з митниками і прикордонною службою. Хабарі що правда не завжди даються, але все ж таки вони є присутні. А тариф на кордоні в митників такий за бус з товаром 300, а за фуру 1000-1500 не наших грошей. При тому що фур і бусів їде немєряно то і підйом хороший. Зараз ситуація трохи змінилась і митникам заробіток трохи врізався. Що до ставлення держслужбовців на кордоні до звичайних людей котрі перетинають кордон, то воно є вкрай незадовільне і я б сказав хамське.
Раз перетинав кордон по крутому - середньою полосою, такого я ще не бачив, ввічливість, порядність і так далі (я був приємно здивований). А це все тому, що їм дали наказ нас швидко пропустити (кордон перетнув за 10 хв). Якби так було завжди то до Польщі можна було б їздити кожні вихідні :D .
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Скільки ж ти раз з митниками в свому житті спілкувався.
Ти зайди зараз в любу установу - школу, лікарню, інститут тощо, скрізь вимагання грошей й НАГЛІСТЬ і ВЛАСНА ЗНАЧИМІСТЬ. Чи може ти хтів стати митником, а тебе невзяли. От ти такий тепер злий на них. Я вже не кажу про працівників жеків. Та в деякі магазини чи фірми зайдеш і таке враження, що люди тобі гроші повинні давати, а не ти їм (такі в них вирази обличча). Та безліч прикладів.[/quote]

Спілкувався достатньо, щоб зробити про них такий висновок. Звісно є вийнятки. Дико думати, що то лише вийнятки а не закономірність. Митником в житті не хотів стати так що не будуй хибного психоаналізу тут. А заздрити не збираюся. Не в моїх правилах використовувати власну посаду заради наживи.

А хоч глянути як працюють професіонали - глянь як митники на кордоні Німеччини працюють.

Що до наших магазинів і барів згідний. Морда така, що ти їм щось винен. За кордоном в тій же Чехії в барі ти мож прийти випити чашечку кави і почитати газетку протягом години. І все одно навколо тебе будуть бігати з посмішкою. Культуру в собі тре розвивати.
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

"А тариф на кордоні в митників такий за бус з товаром 300, а за фуру 1000-1500 не наших грошей."
Оце взагалі смішно. Хочеш возити контрабас и шоб тебе в дупу цілували. Смішно. Зареєструй офіційну фірму. Заключи договори. Виробляй всі необхідні документи і вперед. Якщо в тебе все нормально неякий митник тебе не в....єбе. А якщо захоче, так існує багато телефонів, куди можна пожалуватись. Митників зараз ї....ть так шо то піз.....ц. Їх запугали далі нікуди. Трохи знання законодавства и непорушення закону і можна всім дулі тикати.

"А хоч глянути як працюють професіонали - глянь як митники на кордоні Німеччини працюють."
Не треба тут ля-ля. Там теж хабарі беруться. Але суми в раз 10-100 більше наших.
Мене обурюють люди які дають хабаря порушуючи закон, знаючи що їх можуть сильніше наказати, а потім гавкабть про це. Даїшників всі сварять- хабарники вони тіпа. Ніхто не заставляє їм давати хабаря. По закону складається протокол и робиться запис в талон порушень, а потім ще платиться штрах. Нехочеш по закону і не хочеш давати хабара? А шо ш ти хочеш тоді. Те саме і про митників можна сказати.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

to Dzek

Бачу про життя ти мало знаєш і далі свого кута ніде не був і нічого не бачив, я тобі про те, що є реально, а ти мені про договора... До речі я з Польщі нічого не вожу, так що мені то по барабану.
Відповісти