День міста

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я теж на вихідних прикинув, що не існує 31 вересня :) Напевно малося на увазі, шо 30-го.
Аватар користувача
madman
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 55
З нами з: П'ят 02 вересня 2005 р. 18:11
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення madman »

Вчора від знайомого чув, що лицарський турнір буде проводитись в суботу та неділю, тобто 10.09.2005 та 11.09.2005

(месаг поправив....) :roll:
Востаннє редагувалось Сер 07 вересня 2005 р. 17:19 користувачем madman, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

День міста буде 1 жовтня! Луцьку 920 років!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

madman писав: Вчора від знайомого чув, що лицарський турнір буде проводитись в суботу та неділю, тобто 10.09.2005 та 11.09.2005


До речі кілька фоток з турніру - http://www.elutsk.com/vip2/castle_200509.shtml
Fantoman
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 14:24
Звідки: Ковель-Луцьк

Повідомлення Fantoman »

Панове! Здається в Луцьку буде ще один турнір в жовтні. Можу взнати дату. 8)
Життя не така вже й паскудна штука!!!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Обовязково взнай
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

У Луцьку 12 років відзначення Дня міста суміщали із святкуванням Дня Незалежності. За словами першого заступника Луцького міського голови Святослава Кравчука, таким чином економилися бюджетні кошти, адже святкування такого масштабу – справа витратна. Проте цього року, у 920-ту річницю від заснування міста, лучани матимуть можливість автономно відсвяткувати День міста. Найбільше подій заплановано на наступні вихідні (1-2 жовтня). У п’ятницю, 30 вересня, у історико-культурному заповіднику “Старе місто” відбудеться відкриття фотовиставки “Луцьк і лучани” та виставки робіт художників м. Луцька “Луцький вернісаж”, у Луцькому замку презентуватиметься персональна виставка творів Віктора Семенюка “Кузня Гефеста або пластичні метаморфози металу”, а у Галереї мистецтв – виставка художніх робіт “Наше місто”. На найцікавіші та наймасштабніші заходи лучани та гості міста можуть розраховувати 1-2 жовтня. Проте, тоді як 1 жовтня програма буде орієнтована на людей середнього віку, то 2 міститиме заходи більш цікаві молоді. Як зазначив Святослав Кравчук, чи не єдиною незручністю буде перекриття проспекту Волі на вихідні до 22 години. Цікаво, що святковий феєрверк буде тішити око і у суботу, і у неділю. Більше того, у суботу феєрверк буде не один традиційний у центрі міста: також о 22 годині його можна буде побачити ще і у районі Палацу урочистих подій, і на Вересневому. До речі, міський бюджет не витрачатиметься на феєрверки, їх забезпечать спонсори. До святкових концертів, розважальних програм та суперфіналу конкурсу краси, що відбуватимуться 1-2 жовтня, неприємний сюрприз може піднести тільки погода.
Аватар користувача
madman
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 55
З нами з: П'ят 02 вересня 2005 р. 18:11
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення madman »

У Луцькому замку в суботу має відбутись якийсь фестиваль. Мені казали, що це буде щось цікаве...
Аватар користувача
Grudik
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 54
З нами з: Сер 15 червня 2005 р. 17:03

Повідомлення Grudik »

То всьо фігня!... От Тартак і Скрябін - оце має бути прикольно! В неділю будуть виступати!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ага, Скрябін - це круто останнім часом, особливо пісня з Могилевською "Ти мені не даєш, ну ти і даєш...". Спопсився він, не знаю як можна до такого докотитись. Противно дивитись на нього.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

в нас на день міста як на мене нічого цікавого не буде, про скрябіна тут вже було сказано, а тартак теж далеко від попкультури не відповз, їхня музика схожа власне на попсу а не на хіп-хоп (про це я вже писав у якійсь темі), ну як можна таке співати: ...ти дістаєш свого маленького друга і створюєш нове повідомлення... га га га :D
Аватар користувача
Grudik
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 54
З нами з: Сер 15 червня 2005 р. 17:03

Повідомлення Grudik »

ну, про тартак не тра так жлостко... ти нашу публіку бачив?.. вони ж інакшого не сприймають.. пам"ятаєш самий перший тартак?.. їх перший альбом?.. оце була бомба.. але тоді їх ніхто не слухав... а зараз слухають всі, але тартак троха спаскудився... у нас життя таке - давай людям те, шо тра... а то зникли б вони досі, як ОП чи ВУЗВ!!!! Вот воно шо.. але Тартак - це моя улюбленна група. в ній шось є!.. вони грають більш-менш патріотичну музику!
Аватар користувача
madman
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 55
З нами з: П'ят 02 вересня 2005 р. 18:11
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення madman »

Шось мене не дуже припирає від того, що буде виступати Тартак, Бумбокс етс...... Але сцену ставлять прикольну... для Тартака
Аватар користувача
Grudik
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 54
З нами з: Сер 15 червня 2005 р. 17:03

Повідомлення Grudik »

В як вам День міста пройшов?... розповідайте :)
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

День міста виглядав як одна велика пиятика, повно пяних, усі кущі зайняті людьми котрі там справляють потреби, на центральних вулицях повно сміття та битих пляшок. Вчора чув по радіо нашого мера, котрий розповідав як гарно і добре пройшов день міста, а те що сміття і балаган усюди так це нормально - у Європі всюди так. Не знаю де саме у Європі він був, але мабуть це була не Західна Європа :lol: . Що до концерту нічого сказати не можу, тому що така музика мене не пре, крім того ненавиджу різного типу попсу :x
Відповісти