Як я купував..... Або де я більше нічого не куплю!!!!!

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Відповісти
Andriy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 01 квітня 2008 р. 14:21
Стать: чоловіча

Як я купував..... Або де я більше нічого не куплю!!!!!

Повідомлення Andriy »

:mad: Привіт!!!
Давайте тут обговоримо та попередимо ін. , про ті магазини. заклади та ін. де не варто здійснювати покупку або замовляти якусь послугу. В нашому місті є дуже багато місць, де справді якісне обслуговування, де тебе цінують як клієнта. А є млін такі точкі де працює така собі, тьотя, яка працювала колись в радянському гастрономі, знала що її покупці будуть в дупу цілувати, бо весь товар - дефіцит, і тільки вона має цей товар(десь схований для своїх) і може його продати.
НІКОЛИ НЕ КУПИЙТЕ У ТИХ МІСЦЯХ ДЕ ВАС РОЗГЛЯДАЮТЬ ЯК МІШОК З ГРОШИМА. ВСІ ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ ЩОБ ЗАДОВІЛЬНИТИ НАШІ ПОТРЕБИ В ПЕВНОМУ ТОВАРІ АБО ПОСЛУГАХ. І ЗА ЦЕ ПОВИНІ ОТРИМУВАТИ ВИНАГОРОДУ.
КЕРІВНИКАМ ТА ВЛАСНИКАМ!!!!!!!!!!!!!
Контролюйте свій персонал!!! Хамське поводження з клієнтом робить вам збитки.
Один незадоволений клієнт розкаже про це мінімум 10-ом!!!!!
Andriy
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Вів 01 квітня 2008 р. 14:21
Стать: чоловіча

Re: Як я купував..... Або де я більше нічого не куплю!!!!!

Повідомлення Andriy »

Перший заклад який мене вразив своєю роботою та відношенням до клієнта………
Все попорядку…..
В жовтні місяці я з дружиною вирішив купити шафу.
Зупинились на магазині меблів «Нова» на Рівненській(перед мостом)
До нас приїхав працівник, зробив заміри, (жовтень 2007р.) повідомила, що в грудні ми отримаємо своє замовлення. :roll:
16.01.08 - ще немає.
21.01.08 – «скоро» має бути
31.01.08 – ще ждемо.
Лютий 2008р.
Читай вище…… :evil:
Березень 2008р.
Читай ще вище….. :evil:
Квітень 2008р.
Домовились на яке число привезуть(сумніваюсь що так буде) :?
Купівлю шафи я для себе вже розглядаю як екскурсію в мезей, де можна подивитися на людину яка по своїй суті і методах роботи вже давно має сидіти дома і читати газету «Бабушкины советы»
Вразила тупість працівника……..
На мою пропозицію переглянути ціну (2000грн.) працівник відповів: «Я і так не рахую вам збільшення ціни на 35% бо все вже подорожала давно»

Долі коментувати - лишнє………….
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Re: Як я купував..... Або де я більше нічого не куплю!!!!!

Повідомлення Dzek »

О да. Магазин "НОВА" - это что то.
Покупал там две вещи: спальню, но с ветрины - поэтому много проблем не было.
Но. В комплекте шол матрас с гарантией, который буквально через полгода пришол в негодность.
Потом заказал там книжный шкаф. И заодно начал им говорить за матрас. Договорились, что когда
привезут шкаф, то заберут матрас. Но не тут то было. Шкаф привезли, поставили, а за матрас забыли. Начинаю туда звонить этой дамочке, так она начала в грубой форме возмущаться и заявлять, что забрать матрас и доставить на завод-изготовитель и обратно стоит денег, и если я согласен их платить по стопрацентной предоплате, то тогда приедут за ним. Пришлось её в грубой форме послать и купить себе новый.
Аватар користувача
Azazello
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 227
З нами з: Чет 20 квітня 2006 р. 00:11
Звідки: Луцьк

Re: Як я купував..... Або де я більше нічого не куплю!!!!!

Повідомлення Azazello »

Магазин "Венетто" на Винниченка. Купляв матрас. 100% передоплата. Замовлення доставити мали за 14 роб.днів. Пройшов місяць, після настирних дзвінків з нагадуванням привезли... зовсім не такий, як ми замовляли... Пішов до знайомої в товариство з прав захисту споживачів, вони з ними попрацювали. Через тиждень привезли той матрас, який я хотів і в подарунок дали ще подушку... але скільки нервів і часу було витрачено....
Відповісти