Фосфорна аварія на Львівщині

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Belamor »

Ну а спецмашини радіохімічної розвідки від західнооператиного командування - так хвалилися шо прибули вчасно? Ті ж чорти екіпіровані під повну завязку.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Kima »

Але ще кажуть: не варто втрачати життєрадісності, захищаючись великою кількістю червоного вина. ;-)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Belamor »

Клиническая картина

I стадия - привкус чеснока, чесночный запах изо рта; раздражение
слизистых оболочек, зубная боль; вздутие живота, тошнота, рвота светящимися в темноте
(люминесцентными) массами с запахом чеснока, диарея
II стадия - светлый промежуток от 8 ч до
нескольких дней
III стадия - рвота, диарея; увеличение печени, желтуха, нефропатия;
геморрагический синдром, анемия; судороги, кома, нарушение дыхания. В дальнейшем - асептический
некроз нижней челюсти с образованием секвестров
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Belamor »

Лечение

При попадании на кожу, в глаза - промывание проточной водой
Промывание желудка через зонд р-ром калия перманганата (1:5000), после промывания - введение в желудок вазелинового масла (100 мл двукратно)
Симптоматическая терапия
Гемодиализ
Хирургическое - иссечение некротизированной костной массы, удаление секвестров.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Саня »

Угрозы для населения Львовской области в районе аварии, произошедшей вследствие схождения с железнодорожного пути цистерн с желтым фосфором, как таковой нет, заявили в пресс-службе Министерства здравоохранения Украины.
Нема загрози... Так і повірив...
50 кг взірвалося - було серйозне ЧП, 400 гр. - паніка, а тут стільки тон і "немає загрози для населення"
Брешуть на кожному кроці. Коли Чорнобиль рванув також нічого не було. І людей на парад вивели на першотравень... Історія повторяється.
Є думка, що й аварія підлаштована. Не випадково вона сталася на Західій Україні. Міністр МЧС чомусь не приїхав... Не дивно?
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Філософ »

Я побував вчора у Берестечку. Жах.
Смердить якимись хімікатами. І вся округа - Хріники, Пляшева і т.д.
Люди корів і далі випасають, жнива йдуть повним ходом...
Мені страшно робиться, як подумаю, що можу в майбутньому їсти заражений хліб...

Голова в мене цілий день болить після відвідин Берестечка...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Black »

Фосфорна катастрофа привела одного рятувальника до реанімації


З ураженням верхніх дихальних шляхів продуктами горіння фосфору госпіталізовано 14 осіб, що працювали на місці аварії у Львівській області.

Такі дані станом на 17:00 вівторка повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Один потерпілий у стані середньої важкості перебуває у реанімації.

Крім того, лікарі обстежили понад 5 тисяч мешканців населених пунктів, що потрапили в зону ураження. Близько 20 з них надана амбулаторна медична допомога.

"Учора ввечері відібрані проби атмосферного повітря, ґрунту і питної води. За попередніми результатами досліджень, є перевищення припустимих норм у деяких місцях", – заявив перший заступник головного санітарного лікаря України Анатолій Пономаренко.

Як відзначається в офіційному зверненні Головного управління охорони здоров'я Львівської області до населення, зона ураження продуктами горіння фосфору складає близько 86 кв. км.

У цій зоні перебувають 14 населених пунктів з населенням понад 11 тисяч чоловік.

http://www.pravda.com.ua/news/2007/7/17/61596.htm
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Філософ »

black писав: Такі дані станом на 17:00 вівторка повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.
...

Крім того, лікарі обстежили понад 5 тисяч мешканців населених пунктів, що потрапили в зону ураження. Близько 20 з них надана амбулаторна медична допомога.

http://www.pravda.com.ua/news/2007/7/17/61596.htm
Ой, щось мені не віриться, що 5 тисяч людей так швидко обстежили.

Візьмемо елементарну математику.

Припустимо, що населення неперервно обстежували з 00:00 до 17:00, у що мало віриться.
5000 ділимо на 17. Виходить 294 чоловіка за годину.
Ділимо цю кількість на кількість хвилин у годині.
294/60=4,9 чол./хвилину.

Абсурд. В цю цифру не враховано тривалість переходів від хати до хати, переїздів з одного населенного пункту в інший, відпочинок, харчування лікарів. Не враховано також і те, що, скоріш за все, ніхто і не будив населення о 12-тій ночі і не обстежував.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Black »

Ну так ж не в одній лікарні і не одним лікарем...
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Re: Фосфорна трагедія

Повідомлення Філософ »

black писав:Ну так ж не в одній лікарні і не одним лікарем...
Бля. там передавали, що обстежують лікарі двох ЦРЛ - Буської і Бродівської.

Повір мені, я дуже добре знаю стан справ у районних лікарнях. Це їм не підсилу.

Як на мене, то ситуація така - заходить лікар - "Скаржитесь? - Ні? - Значить здоровий."
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Філософ »

Заява ВОО ВО "Свобода" щодо наслідків для жителів Волині техногенної аварії біля с.Ожидів

16 липня 2007 року близько 17-тої години біля села Ожидів Львівської області відбулась техногенна аварія, яка супроводжувалась викидами фосфору та його сполук у атмосферу.

За повідомленнями жителів міста Берестечка, в цей самий день близько 22-ї години ними було помічено туман зі специфічним запахом. Волинську обласну організацію ВО "Свобода" обурює швидкість реакції влади Волинської області на таку надзвичайну подію, яка може вплинути на здоров'я тисяч волинян: Позачергове засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій під головуванням Володимира Бондара відбулося лише після обіду 17 липня.

Попри запевнення облдержадміністрації про те, що у Горохівському районі припинено жнива до виявлення вмісту шкідливих речовин у зернових, фактично у районі міста Берестечка, де було зафіксовано хмару, збір зернових активно продовжується.

Також місцеве населення продовжує випас худоби на пасовищах і купається у водоймах.

Ми бачимо, що влада практично нічого не робить для виконання навіть власних розпоряджень.

Дуже низьким є рівень роботи чиновників по інформуванню волинян щодо цієї надзвичайної ситуації, і вони дізнаються про ці події переважно із загальноукраїнських радіо- та телеканалів, а не від місцевих і обласних органів влади. А це створює реальну загрозу життю жителів Волинської області.

Крім того, не виключеним є і факт поширення небезпечних речовин за допомогою повітряних мас і річок у інші адміністративні одиниці Волині. Адже річка Стир протікає на порівняно близькій відстані від епіцентру аварії.

Фактична бездіяльність волинської влади сприяє активному поширенню панічних настроїв серед волинян, що може спричинити небезпечні наслідки.

З огляду на вище зазначене, вимагаємо:

- Утворити експертну групу, яка може реально оцінити ситуацію, що склалась. До неї мають увійти компетентні науковці, медики та представники СЕС.

- Представникам правоохоронних органів унеможливити збір потенційно забрудненого збіжжя. Проконтролювати якість зерна, що поступає на переробку у Волинській області.

- Постійно інформувати населення щодо наслідків для Волині техногенної аварії біля с.Ожидів. Розробити і розповсюдити спеціальні інформаційні матеріали для запобігання можливим негативним наслідкам.

- Посилити контроль за якістю питної води, особливо тієї, яка потрапляє у водогони з р.Стир.

- Створити мобільні групи медиків, які будуть обстежувати жителів тих населених пунктів, де спостерігалася отруйна хмара.

- Посилити контроль над дотриманням санітарних правил та норм щодо сільськогосподарської продукції на ринках і в торгівельній мережі області.

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"

http://www.volyn.vosvoboda.info/dokument002004.html
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

В воздухе сел Ангеливка и Лесное во Львовской области обнаружено превышение фосфорного ангидрида в десятки раз - его концентрация составляет 3,5 мг/м куб. при норме 0,15 мг/м.куб. В то же время, согласно сообщению МЧС, в районе катастрофы превышение граничнодопустимих концентраций окислов фосфора в пределах населенных пунктов не выявлено.
О десятикратном превышении фосфорного ангидрида в воздухе в двух селах Львовской области сообщила пресс-служба Министерства охраны окружающей природной среды Украины, ссылаясь на предварительные результаты мониторинга окружающей среды на месте аварии грузового поезда с цистернами фосфора полученные по состоянию на 8:00 18 июля.

При этом Минэкологии отмечает, что загрязнения почв и поверхностных вод не зафиксировано.

Тем временем, как сообщили в Министерстве по вопросам чрезвычайных ситуаций, с целью выявления масштабов распространения продуктов горения желтого фосфора продолжается мониторинг окружающей среды.

По результатам лабораторных исследований областной СЭС и лаборатории экологической инспекции Львовской области превышение граничнодопустимой концентрации окислов фосфора в пределах населенных пунктов не выявлена.

В очаге поражения концентрация окислов фосфора в воздухе не превышает граничнодопустимой концентрации в 2-3 раза, загрязнения почвы и воды не выявлено.

Силами МЧС и Львовской железной дороги продолжается орошение поврежденных цистерн и загрязненной территории водой и изоляция их от воздуха пожарной пеной.

http://www.korrespondent.net/main/199258/
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Zed »

"загрязнения почвы не выявлено"
совсем за идиотов нас держат чтоли? 5 цистерн по 60 тонн каждая, это говно горит синим пламенем и никакого загрязнения нету. ПИСЕЦ страна идиотов! :evil:
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

Я бачу ми так і не навчилися справлятися з аваріями.
Вчора по телеку бачив пожежників які в госпіталі в Львові. Дійсно герої.
Один каже - сказали шо горить цистерна з паливом. Вони і гадки не мали, що тушать фосфор. Всі госпіталізовані - пожежники.
Отак яу завжди кинули на призволяще.

Не щоб Шуфрича і Рудковського перевернути і макнути головою в фосфор. Щоб зрозуміли - що то люди і ними не можна гратися.
:evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Інформації мінімум і то в неї важко віриться. Вчора дивився телевізор, не поставили жодного запитання, чому не повідомили населення відразу ( аварія сталась в 5-ій вечора), погасили в 23-ій, і тоді тільки повідомили (через 6 годин!), а більшість людей дізналась на наступний ранок. :(
Відповісти