Фосфорна аварія на Львівщині

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Філософ »

ВНАСЛІДОК АВАРІЇ В ОЖИДОВІ ВЖЕ ГОСПІТАЛІЗОВАНО 48 ЛЮДЕЙ
На 11.00 18 липня кількість госпіталізованих внаслідок аварії у селі Ожидів Буського району людей зросла до 48 осіб, з них 15 дітей.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-центрі ГУ МНС України у Львівській області, травмованих госпіталізували у 9 лікарень Львова з діагнозом гостре інгаляційне отруєння верхніх дихальних шляхів продуктами горіння. На цей час їх стан задовільний. За інформацією управління, усі потерпілі уже пройшли лабораторне обстеження, медики у пацієнтів не виявили патології.

Нагадаємо, що учора під час трагедії у Львівській області було госпіталізовано 18 осіб.
http://zaxid.net/newsua/2007/7/18/112653/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Карта зони ураження:

Зображення
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

Зображення

Во цей підар винен :evil:
Корупція на залізниці - вот головна причина аварії. :evil:
Министр транспорта и связи Украины Николай Рудьковский (на фото) пока не собирается писать заявление об отставке в связи с аварией на Львовской железной дороге. Об этом он заявил в интервью журналистам в среду перед началом заседания правительства.
В нормальній країні міністр одразу б пішов в відставку. Тіко цей педрило за кормушку влади тримається :evil:

http://news.liga.net/news/N0731330.html
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Тим більше не так давно у травні зійшов поїзд з колії...

Взагалі з таким транспортом як на Україні давно пора щось робити:
Весь транспорт морально застралий як і залізничний, так і автотранспорт, квитки неможливо замовити ні через інтернет, ні по телефону нормально, в Луцьку автостанція давно потребує капітального, там смердить і брудно, приміські і міжобласні та міждержавні рейси могли б розділити між двома автостанціями, поїзд з Луцька до Львова їде 7 годин (160 км), колії теж напевно далеко не в ідеальному стані, с/г техніка доживає свого віку. Проте усі можновладці їздять на нових іномарках...
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Філософ »

Belamor писав:Зображення

Во цей підар винен :evil:
Корупція на залізниці - вот головна причина аварії. :evil:
Министр транспорта и связи Украины Николай Рудьковский (на фото) пока не собирается писать заявление об отставке в связи с аварией на Львовской железной дороге. Об этом он заявил в интервью журналистам в среду перед началом заседания правительства.
В нормальній країні міністр одразу б пішов в відставку. Тіко цей педрило за кормушку влади тримається :evil:

http://news.liga.net/news/N0731330.html
В нормальній країні і Президент (ситуація-то надзвичайна, а на формування комісії 3 дні, ні ліквідацію - 10...) і Весь Кабмін включно з Прем'єром (ніх не робиться ніц ніхто не знає)
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

http://www.intv-inter.net/ru/news/article/?id=57698139
Стоимость фосфора, который не доехал в Польшу, составляет около 3 миллионов долларов. Однако, основной ущерб от аварии нанесен не собственникам груза, а окружающей среде и жителям Львовской области.

По оценкам высокопоставленного источника в МЧС, предварительная информация об аварии позволяет говорить, что на ликвидацию всех ее последствий необходимо потратить около 100 миллионов гривен. При этом почти всю сумму придется оплатить государству. Ведь страховое возмещение в этом случае не превысит 2 миллиона гривен.

Как сообщил Роман Пичкуров, начальник отдела методологии и андеррайтинга страховой компании «Статус», страхование при транспортировке токсических и легковоспламеняющихся веществ в Украине является обязательным.

«В такую страховку включена ответственность перед третьими лицами за нанесение ущерба», - сказал Роман Пичкуров.

По словам специалиста, в случае с желтым фосфором страховая сумма возмещения ущерба составит 120 необлагаемых минимумов с каждой тонны. Учитывая, что в 15 цистернах перевозили 900 тонн вредного вещества, страховая компания выплатит всего 1,9 миллиона гривен.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

«Казфосфат» ручается за цистерны, в которых перевозился фосфор

http://unian.net/rus/news/news-203878.html

щас - тобі признаються, що вагони старі :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Poison
Модератор
Модератор
Повідомлень: 781
З нами з: Нед 03 липня 2005 р. 01:03
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Poison »

Спакойна панікьори адівати всім свинцеві труси закритись в дома і полоскати морду содою шість раз на день :D бо блін перевірю потім в кого є некроз нижньої щелепи а в кого нема . :lol: .З некрозніками пива пити небуду :razz: :lol:
Всім читать бистро і нерозводити тут паніку і накше да стенкі всіх :evil:
https://maidanua.org/static/mai/1184712360.html
Patria o Muerte
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

А тепер головне: “хто винен в тому, що вкрай небезпечна хімічна сполука провозилася територією кількох держав?”. Наприклад, якби цей самий фосфор провозився б у вигляді червоного фосфору, то навіть в найгіршому випадку наслідки були б суттєво меншими через набагато нижчу хімічну активність. Пожежу легко б загасили, а недогорілий червоний фосфор швидко зібрали б з грунту. Хоча б тому, що червоний фосфор самозаймається при 240 градусах. Навіть якщо припустити, що білий фосфор був вкрай потрібен на станції Оклеса в Польщі, куди слідував вантаж, то це не аргумент везти речовину з властивостями напалму через принаймні 4 країни (Казахстан, Росія, Україна, Польща). А якби аварія сталася б на території густонаселеного міста? Куди простіше було б везти суттєво безпечніший червоний фосфор, який за потреби легко можна перетворити в білий фосфор на місці споживання. І тепер наступне питання, який мали б розслідувати якщо не СБУ/прокуратура, то хоча б журналісти. Чи не має цей вантаж відношення до організованої злочинності та тероризму? Чи все-таки це злочинна недбалість деяких осіб, які чомусь знаходяться при владі в Україні? Хтось має дати відповіді на ці питання.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

Чутки від тьоті асі:

І Рівному тихо, але у всіх зачинені вікна, і людей на вулиці майже немає, навіть маршрутки напівпусті. На вулиц інемає чим дихати. я чула, що в ЛУЦЬКУ об"явили надзвичайний стан, і що лікарні вже переповнені! В Дубні стоять військові! До Львову нікого не пускають! За що таке горе на наші плечі!???

я пад столом *ROFL* :lol:

Да-да чиста правда, йшов на роботу бачив пів-бомжа, ноги облізли від фосфору, жесть. Здохли всі ворони, собаки виють, вночі було видно, як вдень. Вулиці всі засипані содою і вугльом, вуголь везуть з Нововолинська, і на місці актівірують. На красному стояла, кажуть, вночі хмара, в Стирю здохла вся риба, всплило два водолаза і сом 125 кілограм. Місцеві здали сома в ресторан. З 250 тисяч залишилось тільки 10, масово в Луцьк їдуть полішуки і захватують квартири, народ розбирає в салонах машини, всі цигани рассєкають на лексусах. blink.gif В центрі вночі являвся привид Шуфрича з мішком фосфора, і т.д.
:D
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Министр по вопросам чрезвычайных ситуаций Нестор Шуфрич прибыл во Львовскую область.

Как сообщил заместитель начальника пресс-центра Главного управления МЧС Украины во Львовской области Виталий Туровцев, в аэропорту Львова Шуфрич из самолета пересел в вертолет и отправился на место техногенной катастрофы в Бусский район.

Напомним, что ранее Шуфрич находился в специальной командировке по поручению Кабинета Министров в Лондоне - возглавлял правительственную делегацию на заседании Ассамблеи доноров Счета ядерной безопасности ЕБРР и Ассамблеи вкладчиков Чернобыльского фонда Укрытие.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Львівська область заявляє про намір казахської сторони забрати в Казахстан для переробки залишки фосфору і забруднений ґрунт із території, де відбулася аварія потяга, що перевозив жовтий фосфор.

"Із приводу утилізації, то казахська фірма, що поставляла фосфор, забере всі залишки фосфору, включаючи забруднений ґрунт у Казахстан, для подальшої переробки", - сказано в повідомленні.

Водночас, як повідомляє "Німецька хвиля", у Львівській області триває ліквідація наслідків техногенної катастрофи на залізниці і у четвер, як очікується, почнуть піднімати непошкоджені пожежею цистерни з жовтим фосфором.

Українські рятувальники працюють разом з фахівцями заводу-виробника фосфору з Казахстану, що відправив вантаж.

За їхніми рекомендаціями, працівники МНС засипали фосфор спеціальними нейтралізуючими засобами. Знешкоджену суміш було зібрано в спеціальні контейнери і вивезено на місце утилізації.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/56972.html
Служба безопасности Украины за месяц до аварии поезда в желтым фосфором предупреждала Министерство транспорта и связи о возможных катастрофах.

Однако ни Минтранс, ни "Укрзализныця" не отреагировали на замечание СБУ.

Согласно тексту аналитической записки, 56% основных фондов железнодорожного транспорта изношены.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

Влада намагається приховати правду про катастрофу на Львівщині?
"Керівництво забороняє людям ходити в масках, щоб не нагнітати обстановку і не сіяти паніку. Мовляв, тут журналісти з телеканалів працюють і усе транслюють! А про наше здоров'я ніхто не думає", - сказала пізніше вона.
http://pravda.com.ua/news/2007/7/19/61642.htm
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Сегодня, 19 июля, утром во Львове близ железнодорожной станции "Клепарив", что возле гостиницы "НТОН", стояли 9 цистерн "Казфосфат" с желтым фосфором, передает ZAXID.NET.

На фото цистерн четко видны номера, за которыми можно проверить, что это за груз.

Зображення

http://www.rupor.info/news-obshhestvo/2 ... stern-s-f/

І ще така інфа:
Рудьковский запретил перевозку фосфора

19.7.2007 15:32

Министерство транспорта и связи запретило перевозку желтого фосфора по территории Украины до выяснения причин "фосфорной аварии" во Львовской области 16 июля. Об этом сегодня на брифинге заявил министр транспорта и связи Николай Рудьковский, сообщает РБК-Украина.

По его словам, среди версий, которые в настоящее время рассматриваются экспертами, есть и версия недолива жидкости в одной из цистерн.

Министр также отметил, что в ходе расследования выяснилось, что на некоторых цистернах были заварены клапаны, регулирующих давление жидкости внутри цистерны. "Мы изучаем, как это могло повлиять на поведение цистерн. Сейчас изучаются все версии, мы ни одной не отбрасываем", - подчеркнул Рудьковский.
http://www.rupor.info/news-obshhestvo/2 ... u-fosfora/
Відповісти