Фосфорна аварія на Львівщині

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Kima »

Я взагалі не можу слухати те що говорять по телевізору, мене починає тіпати. Цей урод Кузьмук вчора каже: люди дихайте своїм повітрям, їжте свої продукти, пийте і купайтесь в своїй воді... Мені хочеться засунути його мордою в цистерну і казати: пий, сука, свій фосфор!!!
Ні він, ні Рудьковський, ніхто з них не відчуває і не боїться відповідальності за свої слова і дії. Завтра можуть говорити зовсім інше, а про те що казали вчора - вибачте, ми не те мали на увазі.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

Як говорить тьотя ася

мене блядським фосфором - х** візьмеш!
хіба клізмою
зальють
:lol:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

http://ua.korrespondent.net/main/79494

Міліція з'ясовує, звідки взялися цистерни КАЗФОСФАТ у Львові
Водночас, міністр надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич під час зустрічі з потерпілими внаслідок аварії, заявив: „У Львові не знаходиться жодної цистерни, - і при цьому додав, - наскільки я знаю”.

"Ті цистерни, які було виявлено на станції Клепарів у Львові, і ті, які є під Ожидовом, - різні. Цистерни в Ожидові тільки починають піднімати - там ведеться робота з підняття першої цистерни. Жодні інші цистерни з фосфором не були відтранспортовані. А на станції стоять цистерни, повернуті з Польщі, тобто, вони собі там стоять пусті, їх ніхто не зачіпає і стосунку до фосфору в Ожидові вони не мають", - заявила сьогодні Лілія Криницька.

Проте, прес-секретар Львівської залізниці не змогла пояснити, чому маркування на вагонах на станції Клепарів починається однаковими цифрами, вона зазначила: "Я не орієнтуюся в цьому маркуванні. Єдине, що я можу сказати, що одна і та сама компанія є власником і тих, і тих цистерн". Лілія Криницька також не знала, скільки часу порожні вагони стоять і будуть стояти на станції Клепарів.
Блядь - в цій країні ніхто нічо не знає. :evil: ПОвний непрофесіоналізм :evil: Захотіли б Львів підірвати - ніхто б нічо не помітив :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Філософ
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 142
З нами з: Вів 23 травня 2006 р. 05:00
Стать: чоловіча
Звідки: а ви звідки? :)
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Філософ »

http://www.run.org.ua/content/view/758/33/
Ситуація щодо Ожидова. Влада дурить українців?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Тут принаймі якась конкретна інфа з цифрами. А то МНС взагалі ніяких цифр не наводить... Явно щось не так.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

http://www.rbc.ua/rus/newsline/2007/07/20/222383.shtml


В.Бондарь: Авария на Львовщине произошла из-за безответственности работников "Укрзализныци".
Так, летом перевозка особо опасного груза запрещена, поскольку фосфор воспламеняется при температуре выше 30 градусов (во время аварии температура рельсов была 52 градуса, температура воздуха – 40 градусов), поэтому транзит такого груза должен проводиться в зимний период. В случае срочной необходимости перевозки опасного вещества в летний период, по словам В.Бондаря, "Укрзализныця" принимает особые меры для перевозки груза ночью, а в дневной период вагоны транспортируются в специально обустроенные помещения, которые имеют защитный навес, а цистерны в это время должны искусственно охлаждаться на протяжении суток. "Мы видим по этой трагедии, что никто не думал даже проводить эти мероприятия, никто не предусматривал эти мероприятия", - сказал он.

Кроме того, В.Бондарь отметил, что при планировании такой перевозки "Укрзализныця" должна распланировать расположение в составе поезда цистерн. "Поставить в один ряд такое большое количество цистерн с особо опасным грузом - это полная безответственность работников, которые формировали состав и руководства "Укрзализныци", которое этот процесс вообще упустило из виду", - сказал он.
:evil: КРАЇНА ДЕБІЛІВ
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Belamor »

Зображення

РУДКОВСЬКОГО НА ПАЛЮ :evil:

Ато цей підар зараз буде все гнати на криву колію, машиніста бла бла бла тіко б свою ХАЛАТНІСТЬ прикрити :evil:
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Саня »

Belamor писав:http://www.rbc.ua/rus/newsline/2007/07/20/222383.shtml
Так, летом перевозка особо опасного груза запрещена, поскольку фосфор воспламеняется при температуре выше 30 градусов (во время аварии температура рельсов была 52 градуса, температура воздуха – 40 градусов), поэтому транзит такого груза должен проводиться в зимний период. В случае срочной необходимости перевозки опасного вещества в летний период, по словам В.Бондаря, "Укрзализныця" принимает особые меры для перевозки груза ночью, а в дневной период вагоны транспортируются в специально обустроенные помещения, которые имеют защитный навес, а цистерны в это время должны искусственно охлаждаться на протяжении суток. "Мы видим по этой трагедии, что никто не думал даже проводить эти мероприятия, никто не предусматривал эти мероприятия", - сказал он.

Кроме того, В.Бондарь отметил, что при планировании такой перевозки "Укрзализныця" должна распланировать расположение в составе поезда цистерн. "Поставить в один ряд такое большое количество цистерн с особо опасным грузом - это полная безответственность работников, которые формировали состав и руководства "Укрзализныци", которое этот процесс вообще упустило из виду", - сказал он.
Чи варто все списувати просто на непрофесіоналізм? Це швидше кримінальний злочин проти власного народу. Схоже, що умисно транспортували небезпечний вантаж саме в таку жару, спеціально саме так розташували вагони...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Ще 2 поїзди зійшли з колії на тому тижні...
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

На місці фосфорної аварії до підняття готова цистерна №12
Вже 11 цистерн із фосфором, що перекинулися у Львівській області, завантажили на платформи. 25 липня ВСІ ємності з хімікатами мають вивезти за межі України. Про те, що відбувається на Львівщині, 5 каналу повідомив речник Міністерства з питань надзвичайних ситуацій Ігор Кроль.
Ігор Кроль, речник МНС: "Готова до підняття цистерна номер 12. Повністю відновлена ділянка залізничної колії на одному з напрямків руху. Ведуться роботи на відновлення другого напрямку. Укладені 18 метрів тимчасової колії на забезпечення роботи важких підйомних кранів. Цілодобово підтримується подача пожежної піни на пошкоджені цистерни та забруднені фосфором ділянки території. За результами моніторингу довкілля, зокрема, ґрунту, води, повітря, продуктів рослиництва - відхилень від діючих нормативів немає. На стаціонарному лікуванні перебуває 174 особи. З них 46 дітей та 14 рятувальників МНС, які брали безпосередню участь у гасінні пожежі. Іхній стан - задовільний. Важких хворих та у важкому стані - немає".

60 дітей, які постраждали під час аварії потяга на Львівщині, сьогодні вирушать на оздоровлення до Луганської області. Їх прийматиме оздоровчий табір «Зоря» у Кремінському районі. Дітям обіцяють поліпшене харчування, медичну та психологічну допомогу. Гроші на це знайшли в бюджеті Луганщини за рішенням обласної ради.

http://5.ua/newsline/268/0/42631/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення keepo »

ага, на східну україну оздоровлюватись - там того фосфору в повітрі стільки, що мама не горюй, а на додаток ще й інших "корисних" речовин. ІМХО- промоакція донецьких на передодні виборів :mad:
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Поезд с фосфором покинет пределы Украины завтра вечером, сообщили в пресс-службе Укрзалізниці. При этом не сообщается, по какому маршруту движется поезд и через какой пункт пропуска на границе он выедет из Украины.



Как отмечают в Укрзалізниці, цистерны загружены в полувагоны и надежно закреплены. Поезд перевозится с учетом всех норм и правил перевозки опасных грузов.

Движение цистерн сопровождают два пожарных поезда. На маршруте следования поезда принимаются дополнительные меры безопасности движения.

В частности, поезд будет идти в обход крупных населенных пунктов Украины, маршрут движения цистерн предварительно проверен по каждой колее и стрелочному переводу.

Поезд также будет объезжать станции обходными путями. Кроме того, будут установлены заградительные составы.

На всем пути следования поезда дежурят специальные бригады, в состав которых входят путейщики, специалисты вагонного и локомотивного хозяйств, руководители станций.

Напомним, 26 июля, в 4:00 утра специальный поезд с грузом желтого фосфора со станции Красное Львовской железной дороги в сопровождении двух пожарных поездов отправлен в Казахстан.

http://korrespondent.net/main/200505
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Viktor »

http://ua.korrespondent.net/main/79981/

Цікаво, куди вони збираються вивозити цю забруднену землю, невже казахам?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Black »

Говорили що в Казахстан...
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Re: Фосфорна аварія на Львівщині

Повідомлення Basil »

Мо правда, а мо і піар:
Лідер блоку "Наша Україна–Народна Самооборона" Юрій Луценко заявляє, що пожежникам, які працювали під час "фосфорної" аварії, пропонують гроші за те, щоб написати їм діагноз "побутова травма". Про це сьогодні він сказав під час прес-конференції в Тернополі, - повідомляє Львівський портал.
http://www.intv-inter.net/news/article/?id=57699410
Відповісти