Преса міста

Обговорюємо усе, що стосується нашого міста Луцька.

Модератор: Саня

Хто що читає?

1. Волинь
0
Немає голосів
2. Сім'я і Дім
1
7%
3. Вісник
0
Немає голосів
4. Віче
0
Немає голосів
5. Іншу волинську газету
0
Немає голосів
6. Київське видання
1
7%
7. Все читаю в NETі
7
50%
8. Не цікавлюсь суспільним життям взагалі
2
14%
9. Читаю декілька видань
3
21%
 
Всього голосів: 14

DD
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 16 січня 2007 р. 11:33
Звідки: Луцьк

Преса міста

Повідомлення DD »

Поговорімо про волинських журналістів і  про їх видання!
Борімось - поборемо!
DD
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 16 січня 2007 р. 11:33
Звідки: Луцьк

Повідомлення DD »

В 2007 році гряде роздержавлення преси. Газети стануть повністю приватними і деякі з них можуть взагалі зникнути. Одна із тем нашого форуму була присвячена "Луцькому замку". Його можуть закрити заради привабливого приміщення. Хто наступний? :twisted:
Борімось - поборемо!
Аватар користувача
Basil
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 386
З нами з: Сер 28 вересня 2005 р. 14:51
Стать: чоловіча

Повідомлення Basil »

Читаю все в Інеті. Навіщо платити більше? :wink:
Тим більше, рахую, що в Інеті більш все об"єктивно і неупереджено.
Востаннє редагувалось Вів 16 січня 2007 р. 13:26 користувачем Basil, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

DD, а якщо читаєш декілька газет?
Взагалі переглядаю нашу пресу по можливості, щоб мати уявлення про ню саму. НОвини набагато швидше з"являються в неті, тому заради них нема резону читати.
Якщо узагальниит, то наші газети - збірка бабайок і слізних історій. Причому кожна намагається забабаїти як найстрашніше і сліз щоб було мінімум 0,5 літра...
Ніякої тобі аналатики...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
DD
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 16 січня 2007 р. 11:33
Звідки: Луцьк

Повідомлення DD »

keepo, а якої аналітики хочеться? Згоден, що в волинських газетах нема що читати. Ну не вистачає в редакціях молодої професійної крові. Одні філологи... Але погодьтесь, друзі, що і писати нема про що, з цієї причини ніхто так і не наважився створити щоденного інформаційного видання, на кшталт тих, що є, скажімо, у Львові. Живемо ми в маленькому місті, нічого не відбувається не в економічному, не в політичному житті. Журналістів-аналітиків на пальцях можна перерахувати. Одні амбіції і бульки з носа... "Волинська правда" виручає, але як згадаю, як там новини робляться! Щодня дивлюсь новини на "Аверсі", щоб підняти настрій, посміятись... Телеканал унікальний... :o
Борімось - поборемо!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Чесно кажучи блювати хочеться від волинських газет. Нічого цікавого. Одні клони аля вісник, волинь ... Один в одного теми крадуть і в інтернеті беруть новини. Так нафіг їх читати? Одразу в нет і супер. Я волію сам обирати інформацію, ніж для мене її виберуть ділетанти з Вісника.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

DD, кстаті тема створена неправильно. Назва теми не відповідає змісту.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
DD
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 16 січня 2007 р. 11:33
Звідки: Луцьк

Повідомлення DD »

Шановні ветерани форуму! Belamor персонально. Мені удача не посміхнулась, бо мій розум не підготовлений до BlackForum. Новачок все таки. Та й тема, очевидно, неактуальна для міста - хто формує громадську думку волинян :cry:  і за чиї гроші... Буду вчитись у досвідченіших...
Борімось - поборемо!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

DD, а до чого такий сарказм? Дивлюся тема - Життя міста. О думаю - можливо будуть пропозиції по покращенню життя міста. Заходжу - обговорюють газетки аля вісник. Не здається, що щось неправильно?

P.S. Вісником незручно дупу підтирати ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

DD писав: Але погодьтесь, друзі, що і писати нема про що, з цієї причини ніхто так і не наважився створити щоденного інформаційного видання, на кшталт тих, що є, скажімо, у Львові. Живемо ми в маленькому місті, нічого не відбувається не в економічному, не в політичному житті.


По-моєму дурня. Є про що писати. Писати треба про проблеми міста - ГОСТРО і АКТУАЛЬНО. Писати треба про молодь, про його проблеми. І місто не таке вже й маленьке. Просто бажання потрібне писати.

А кіпо класно сказав. В нас візьмеш вісник в руки і ... - СУПЕР БАБКА САМОГОНЩІК В МАНЕВИЦЬКОМУ РАЙОНІ. В КОВЕЛІ ЗАВІВСЯ МАНІЯК. і т.д і т.п. ПРОВІНЦІЙНА ДУРНЯ ДЛЯ БАБОК.  Одні страхи і кошмари.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
nity
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 316
З нами з: Вів 26 липня 2005 р. 17:06

Повідомлення nity »

Я волинські газети дуже рідко читаю, не зважаючи на те що є родичі і друзі журналісти. Дуже мало статей заслуговують на увагу...на жаль....
В основному читаю київські видання, особливо подобається "Галицькі контракти", читаю його постійно з 2001 року. Страшенно не подобається бульварна преса!
DD
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 16 січня 2007 р. 11:33
Звідки: Луцьк

Повідомлення DD »

Приємно, що я вас трохи розворушив. Хоча, схоже, я розворушив лише модераторів. Не люблю виступати провокатором, але про проблеми молоді треба писати на сторінках, присвячених мобільному звязку, а не проблем міста.
Без жартів, назвіть першу десятку найгостріших проблем молодих лучан :?: Організую написання, і в неті, і його "паперових" друзях!
Борімось - поборемо!
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Змінив назву на "Преса міста" і додав пункт голосування "Читаю декілька видань".
Якщо є пропозиції по назві - кажіть.
DD, що значить якої аналітики? аналітичної :) мені цікаво почути думки розумних людей про події в країні у розрізі нашої області/міста та про події в місті в розрізі його жителів.

да, ще одне
Шановні ветерани форуму! Belamor персонально. Мені удача не посміхнулась, бо мій розум не підготовлений до BlackForum. Новачок все таки. Та й тема, очевидно, неактуальна для міста - хто формує громадську думку волинян   і за чиї гроші... Буду вчитись у досвідченіших...

явно попахує провокацією, причому на політичному грунті... DD ти з якоїсь партії, чи представляєш політичну силу?
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
DD
Новачок
Новачок
Повідомлень: 14
З нами з: Вів 16 січня 2007 р. 11:33
Звідки: Луцьк

Повідомлення DD »

keepo, дякую, що виправив мою помилку. Зрещтою, це твоя робота...
Я безпартійний! Може деколи занадто абстрагую...
Борімось - поборемо!
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

DD писав: Зрещтою, це твоя робота...


Перед тим як приступати до створення тем - всім пропонується ознайомитися з правилами форуму
http://blackforum.net.ua/forum/rules.php. Там чітко написано - 3. На форумі забороняється:  3.4. Створювати теми, назви яких не відображають суть проблеми або питання ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти