Концерт Глюкози у Львові

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Концерт Глюкози у Львові

Повідомлення Black »

Співачка Глюкоза прогнала таке:

Приїхала у Львів на День Незалежності з концертною програмою "Москва" і співала пісні російською. Львівяни закидали її яйцями. Раніше заготовлений репертуар співачки довелось підкорегувати.

Я так лахав, коли то прочитав... :D
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

А нєхуй по дєрєвьям лазить! Правильно зробили! Нєхуй тут москалям шастать!
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

Я теж про це вчора читав, москалиха вирішила поспівати по москальські за шо і "била награждєна" яйцями :lol: Добре що свідомість не втратила як Янукович у Франківську. Якби був на тому концерті то теж би чимось жбурнув в неї. Не переварюю тої москальскої папси. :evil:
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я думаю якби не назва програми і день Незалежності то такої реакції напевно не було. Ще збираються приїхати до Львова Тартак разом з Корнями. В Тартака є непогані пісні, а от Корні я нє магу асіліть... Не знаю, що між ними спільного. Напевно нічого.
Misha
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 144
З нами з: Сер 22 червня 2005 р. 11:25
Звідки: Lvov

Повідомлення Misha »

Святкування дня незалежності цього року у Львові бажало бути кращим. Я був на "концерті" біля операного де мало не діства рак вуха. Взагалі концерт не відбувся не знаю з чиєї вини але апаратура свистіла пищала або взагалі мовчала. Анонсовані Друга ріка таліта кум та тартак приїхали, і здається намагались щось співати, що саме важко було розібрати.
На рахунок Глюкози, то взагалі не являюсь її шанувальником, хоча на таких заходах першочерговою повинна бути якість, а репертуар він у попси мало чим різниться.
searcher
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:58

Повідомлення searcher »

black писав: Тартак разом з Корнями. В Тартака є непогані пісні, а от Корні я нє магу асіліть... Не знаю, що між ними спільного.


По телевізору рекламу чув? Дві прадвінуті "каманди" ги ги ги :lol: . Спільного в них нічого немає, так само як і в Тартака з хіп-хопом. Колись може було пару пісень (я про Тартак) більш менш нормальних, а в основному хлопці перейшли на комерцію і за 5 хв почнуть співати папсу по москальскі.
irenas
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 14 квітня 2005 р. 13:26

Повідомлення irenas »

Так, тема доволі цікава. Не знаю чесно кажучи доки так буде, але ще не скоро ми полюбимо москалів...І Пелих прикольно був одітий у футболці "Дякую тобі Боже що я не москаль" ... ну дійсно якщо не москаль то чого б і не порадіти. Колись, як мені було меньше років то я була страшна расистка і націоналістка, тепер я до цього ставлюся ліберальніше. Хоча як не любила москалів так і не люблю і навряд чи полюблю, так я спілкуватися можу, але щоб це була людина яка буде зімною все життя це вже навряд. Я так думаю що це ще в мене в крові.. ну не має за що мені їх любити от і все.
І ще як не любив схід заходу так вже і не полюбить і що найгірше не зрозуміє чому ми саме такі... а це доволі сумно. так і западенці знають що там москалі і все... ну чому так це знає кожний і просто треба розуміти всіх а любити своїх :lol:
І ще таке коли бувають знайомі в Криму і кажуть, що вони з заходу місто Тернопіль то в них лише асоціація виникає з Чорнобилем.. як на мене це тупізна чорна! чогось я можу чути і знати де Донецьк, Харків... то чому вони не можуть знати Україну хочаб по карті географічній???
ок народ пишіть і ви, а то вже на сльозу пробиває..
Буду старатися, москалів не обіжати коли і вони мене не будуть зачіпати.
Всім дякую за увагу.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Є таке поняття як МОСКАЛЮГИ і таке поняття як росіяни. МОСКАЛЮГИ вічно своє шовіністьке Я показують. З такими нема про шо говорити. Дауни. Є росіяни. З ними треба спілкуватися як не як наші північні сусіди. Ніде від них не дінешся. А от люди які живуть в Україні вже більше 20 років і не можуть хоч на трохи стати українцями --- це взагалі неясно хто.
Solomonius
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Вів 16 серпня 2005 р. 11:17

Повідомлення Solomonius »

а корні з тартаком вчора у львові співали.
правда я не був.
рівень таких концертів сильно впав
знов купа пляшок під ногами, пяних, бійок і т.п. - навіть іти туди не хотілось
хоча тартак дуже подобається
Життя іде - і все без коректур....
irenas
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Чет 14 квітня 2005 р. 13:26

Повідомлення irenas »

black писав: Я думаю якби не назва програми і день Незалежності то такої реакції напевно не було. Ще збираються приїхати до Львова Тартак разом з Корнями. В Тартака є непогані пісні, а от Корні я нє магу асіліть... Не знаю, що між ними спільного. Напевно нічого.


Так на день Незалежності могла б і не приїзджати... її хіба що врятувала вишита сорочка, що таки пошкодували і лишили живою.)))
А попса.... ну я так думаю поки будуть її слухати відповідно доти буде вона процвітати і її розкручувати вигідно, все ж в першу чергу тепер йде на рахунок грошей.. а якщо можна бабло загрібати то чому і не волати....
Не веселі в нас справи, бо модніше слухати чуже.. хоча є такі для кого це найрідніше..ех
Не має слів одні вирази...
Solomonius
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Вів 16 серпня 2005 р. 11:17

Повідомлення Solomonius »

та чо - океан ельзи+ВВ + мандри+марічка бурмака хіба незле???
Життя іде - і все без коректур....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Вчора споглядав ті "KoЯnі" :D по М1. Концерт організовував Самсунг. Звук паршивий. Ті псевдомузиканти вийшли. Дали драйву на гітарі, а потім почали грати свою попсу. Звук був як з унітаза. Вокаліста було 2. Вони шось там невнятно співали, басист виглядав взагалі вколотим. Шіт повний. Казали, що у Львові їх теж яйцями закидали. Російські попсові команди вирішили зробити екстрім-тури по Західній Україні?

P.S. А в Луцьк так ніхто і не приїжджає взагалі. :(
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Solomonius писав: та чо - океан ельзи+ВВ + мандри+марічка бурмака хіба незле???


Мені не подобаються вони (окрім ВВ). Люблю більш Мертвого пвня, Гадюкіних, Плач Єремії, Крихітку Цахес, ВВ, Моторолу, Борщ...

Зараз ті групи, які були кілька років тому в андеграунді, потрохи вилазять на сцену. Це радує.
Solomonius
Новачок
Новачок
Повідомлень: 20
З нами з: Вів 16 серпня 2005 р. 11:17

Повідомлення Solomonius »

То точно!!!
Так само як і колись океан ельзи - нікому невідомі молоді пацики лабали хороший рок вдень на манюсінькій сцені у львові біля оперного
в далекому 98...
І публіки майже небуло, грали в своє задоволення...
Життя іде - і все без коректур....
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

З Океана подобаються наступні пісні:
Будинок зі скла
Ти забула давно
Isnt сон

Ще є кілька нормальних в "Суперсиметрії". А так взагалі його не люблю. Пісні всі направлені до жінок. Ні про що інше він не співає. Як казав мій друг (дуже вдало, на мою думку) про Вакарчука, що це "женскій угоднік". Починав слухати Океан з хіт-параду 12-2 на Промені. Там зявилась пісня "Мікі-Маус", згодом вийшла касета сингл. Тоді подобалась команда. Перший альбом мене розчарував, бо містив попсові мотивчики - "А ти ти ти а ти ти ти позич мені...", "там там там тільки там там там". Після цього інтерес до групи було мною втрачено.
І напевно вже не повернеться. Стиль групи я б визначив би як комерційний поп-рок.
Відповісти