ТОП-100 українських фільмів

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Відповісти
dima_elf
Новачок
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: Суб 08 липня 2006 р. 17:41
Звідки: Київ

ТОП-100 українських фільмів

Повідомлення dima_elf »

мене цікавить думка: про топ-100 укр.фільмів...
...власне, в інтернеті можна часто зустріти такі списки щодо великобританії чи росії...думаю, щодо україни то було б теж цікаво =)...
пропоную - хто має знання і бажання - написати топ-(хто що знає) українських кін =).... важливість їх ув історії та кінематографічні якості =)
списки можна подивитися на потралі - http://kinokolo.ua/cyclopedia/
або на http://www.kinopoisk.ru/level/10/m_act%5Bcountry%5D/62/ ----- проте тут надто багато укр фільмів класифікують - радянським.

почну:
довженко
параджанов
миколайчук
кіра муратова
=)
"біля річки" єви нейман
"білий птах з чорною відмітиною"
"мамай"
"мазепа" (і взагалі фільми усіх іллєнків =)
фільми - шапіро - у першу чергу "путівник".
ну і далі =)
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: ТОП-100 українських фільмів

Повідомлення Kima »

Особисто мені дивития фільми, навіть українські в яких рік випуску старший за мій рік народження абсолютно не хочеться. А сучасних українських навряд чи назбираєть ся 100. А Тих, що я особисто чи , думаю, пересічний українець подивився, то, як то кажуть, порахувати їх вистачить пальців навіть одної, а не двох рук. НАжаль.
Дивлюсь деколи програму по УТ1 "КІНо UA" , ТАМ розказують про премєри, АЛЕ де їх можна побачити і коли? ЧИ хоч піратські де взяти?
ХОтіла б подивитись спільний українсько-якийсьтам фільм "Любовний трикутник по-грецьки".
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: ТОП-100 українських фільмів

Повідомлення Kima »

Як виявилось фільм називається "Сафо" :roll: . Ходила дивитись в наш кінотеатр в понеділок. Мені сподобався, дуже гарно там все, вражень від нього купа, і бажання кохатись.
Tugore
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Вів 01 березня 2016 р. 17:55
Стать: чоловіча

Re: ТОП-100 українських фільмів

Повідомлення Tugore »

не всі фільми цікаві ((((
Аватар користувача
Peturyac
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 48
З нами з: Вів 12 липня 2016 р. 15:19
Стать: жіноча

Re: ТОП-100 українських фільмів

Повідомлення Peturyac »

Прихильникам артхаусу раджу переглянути "Плем'я" Слабошпицького, якщо ще не дивилися, звичайно) Одразу попереджаю, що кіно досить "важке", воно аж ніяк не оптимістичне і не ванільне. Мені чимось нагадало фільми Балабанова. Але воно дійсно варте того, щоб переглянути хоч раз, хоча б для того, щоб побачити фільм, де головні герої не промовляють жодного слова за весь час. Воно ще, доречі, отримало нагороду в Каннах.
Каждый имеет для другого лишь то значение, какое тот имеет для него.
Артур Шопенгауэр
YarikTarik
Новачок
Новачок
Повідомлень: 13
З нами з: Вів 24 січня 2017 р. 00:07
Стать: чоловіча

Re: ТОП-100 українських фільмів

Повідомлення YarikTarik »

цього року багато дуже куртих фільмів буде українських це "Сторожова застав" і фільм від дзідзьо контрабас, думаю буде дуже смішним
Відповісти