Українське короткометражне кіно

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
Felix007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Чет 16 серпня 2007 р. 20:43
Стать: чоловіча

Українське короткометражне кіно

Повідомлення Felix007 »

Вночі з 23 на 24 червня (2007 року :oops: )відбувався фестиваль "Відкрита ніч" короткометражних українських фільмів(а також було "декілька" анімованих фільмів)...
Як хочеть переглянути їх щераз ,на комп'ютері,хочаб декілька...
Інколи буває дивишся повнометражний фільм,часто якийсь блокбастер і думаєш що це за режисер його знімав...Така нереальна ситуація,набридає дивитися "мультик","казку" тому що розумієш в житті такого небаває. Коли я дивився по першому національному кінофестиваль "Відкрита ніч" ,бачив фільми які тривали переважно 5 - 15 хвилин ,але за цей проміжок часу команда з декількох акторів ,режисера,оператора ... у кожному фільмі уміло показували реальні,водночас повчальні і глибоко-філософські сюжети і все це за 5- 15 хвилин(був навіть 3-ох звилинний фільм )
Мене цікавить можливо хтось іще дивився цей кінофестиваль?Можливо хтось має українські короткометражні фільми?

Підкажіть де можна переглянути або скачати Українські короткометражки(можливо анімовані короткометражки) ;-)
Манін!Вірда!Хагін!Віол помнурія іліан!
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Українське короткометражне кіно

Повідомлення Kima »

Фестиваль аматорського та професійного кіно "Моє місто - моє життя"
Місце проведення: Народний дім "Просвіта"
Дата проведення: 20-26 серпня
Мета фестивалю:
- популяризація ідей місцевого самоврядування, виховання активної громадської позиції лучан;
- виховання почуття патріотизму та любові до рідного міста, шанобливого ставлення до його історії, архітектурних пам'яток, національних та культурних традицій;
- розвиток аматорського кіномистецтва у місті.
Умови участі: творчий доробок - фільми про Луцьк тривалістю до 20 хв.

НД – 26.08– 19:00 – Народний дім "Просвіта" – урочиста церемонія закриття 3-го фестивалю аматорського та професійного кіно "Моє місто - моє життя"

Я мабуть піду в неділю подивлюсь, що там будуть показувати.
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Українське короткометражне кіно

Повідомлення Kima »

Там на http://www.lutsk.ua є ще детальніше описано про цей фестиваль.
Аватар користувача
Felix007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Чет 16 серпня 2007 р. 20:43
Стать: чоловіча

Re: Українське короткометражне кіно

Повідомлення Felix007 »

Kima
Я не з Луцька...
От би хтось зняв би на відео ;-)
Манін!Вірда!Хагін!Віол помнурія іліан!
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Українське короткометражне кіно

Повідомлення Kima »

Бач яка я забудька, мала ж розказати тобі як там було. Взагалі то я й сама обламалась - там їх показували цілими днями в пятницю, сб і нд, а ввечері було тільки нагородження і показували уривки з тик фільмів що перемагали. ФІльмів на конкурс цей подали дофіга і їх на цьому тіпа проекторі показували, тому можливості для відеозйомки для тебе не було, та в мене і нема ніякої камери. А ще ці фільми показували в ті дні по Аверсу і ВТ, я трохі дивилась. Чесно тобі скажу- мені не сподобались. Таких приємних вражень, про які писав ти, нема, нажаль. Чи може то треба більше жити в тому світі кіно, щоб уміти цінити.
А в суботу буде день українського кіно, то може по телевізору десь будуть щось цікаве показувати. ;-)
Аватар користувача
Felix007
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Чет 16 серпня 2007 р. 20:43
Стать: чоловіча

Re: Українське короткометражне кіно

Повідомлення Felix007 »

Ті враження котрі я написав(ненадрукованих чесно кажучи більше..) стосувались (як я вже псиав)
Felix007 писав:Вночі з 23 на 24 червня (2007 року :oops: )відбувався фестиваль "Відкрита ніч" короткометражних українських фільмів
(я той фестиваль дивився по телевізорі майже цілу ніч,на першому національному чи один+один...)
Kima писав:Чесно тобі скажу- мені не сподобались. Таких приємних вражень, про які писав ти, нема, нажаль. Чи може то треба більше жити в тому світі кіно, щоб уміти цінити.
Наскільки я зрозумів це був якийсь міський чи обласний конкурс(фестиваль) ,а я дивився фестиваль,на якому свої "витвори" показували режисери
Манін!Вірда!Хагін!Віол помнурія іліан!
Відповісти