Вперше в Луцьку лекція з Буддизму 28 жовтня

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Аватар користувача
igorbud
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Чет 28 вересня 2006 р. 13:45
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Вперше в Луцьку лекція з Буддизму 28 жовтня

Повідомлення igorbud »

Інформація Української асоціації будистів школи Карма Кагью Діамантового шляху Тібетського Буддизму


Привіт усім,

28 жовтня (субота) о 18.00 в актовому залі Будинку техніки (вул. Кривий Вал 30а)
Вперше в Луцьку буде проведена лекція з Буддизму

"БУДДИЗМ - СВОБОДА УМА"

В програмі
- лекція
- питання - відповіді
- медитація

Приходьте, буде цікаво.
Вхід - вільний.

Ігор
Луцьк
80509111266

www.lutskbuddhism.narod.ru
www.buddhism.org.ua
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Повідомлення Viktor »

Ну, ще тільки буддистів нам в Луцьку не вистачало.
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

Viktor, що значить "не вистачало"? По-моєму вони давно в місті є і навіть свої концерти давали влітку...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Nikolas
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 86
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 17:07
Стать: чоловіча
Звідки: Торчин

Повідомлення Nikolas »

Viktor а чого ти так? Шо вони тобі мішатимуть?Проведуть лекцію, розкажуть паро історій і поїдуть собі далі.
Аватар користувача
igorbud
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Чет 28 вересня 2006 р. 13:45
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Повідомлення igorbud »

Viktor писав: Ну, ще тільки буддистів нам в Луцьку не вистачало.


Привіт,

Можливо тобі і вистачало.
На мою думку у Луцьку взагалі вакуум великий на рахунок різноманітних східних напрямків І НЕ ТІЛЬКИ. А те що один раз хтось одягнувся і приїхав поспівати чи ще щось, то це ще не Буддизм. Між іншим то Кришнаїди влітку концерти дають. Тому відрізняти потрібно.

Між іншим лекцію організовують Луцькі буддисти. І вони навіть залишаться тут, бо є Лучанами.

Часто є неправильне уявлення про буддизм, чи буддиста. Бо воно дійсно спотворене або науковим буддизмом, або маскарадами на тему сходу.

А іноді проскакує містячковий менталітет, коли сидиш на печі, ситий і задоволений і будь-яке нове сприймається як вороже.

Така думка.

Приходь на лекцію.
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

А що, якби я була в Луцьку, може і сходила б, може бути цікаво.
Аватар користувача
igorbud
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Чет 28 вересня 2006 р. 13:45
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Повідомлення igorbud »

Золушка писав: А що, якби я була в Луцьку, може і сходила б, може бути цікаво.


Привіт Золушка,

А де ти, якщо не в Луцьку???

Можливо в твому місці є центр буддистський.

Ігор
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я в Турції, тут про таке не чула.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

В нас зараз церкви і релігії з'являються як контори... Видно дуже прибутковий бізнес...
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Буддизм з"явився ще перед церквою, і перед ісламом, я звичайно православна була і правосланою помру на 100%, але чому б не поцікавитись іншими культурами, ми повинні поважати інших, і звичайно своє берегти.
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Повідомлення Viktor »

igorbud,

Іgorbud, у нас і так релігійний нігілізм в країні - замість церкви, народ в неділю та свята ходить на базар. Ми, православний народ, і нам необхідно ще зі своєю вірою розібратися, яку і так роками у нас забороняли. Тому, поняття буддизм та Волинь для мене речі не сумісні. Ми на Волині, шановні, Тибет далеко. До того ж, судячи з твого ніку, ти також далеко не Харе Крішна, а звичайний наш Ігор, чи я помиляюся?
Хоча до релігій ставлюся лояльно, хочете проводити зібрання - проводьте, тим паче, ніхто Вам в цьому не перешкоджає.
Аватар користувача
igorbud
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Чет 28 вересня 2006 р. 13:45
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Повідомлення igorbud »

Viktor писав: igorbud,

Іgorbud, у нас і так релігійний нігілізм в країні - замість церкви, народ в неділю та свята ходить на базар. Ми, православний народ, і нам необхідно ще зі своєю вірою розібратися, яку і так роками у нас забороняли. Тому, поняття буддизм та Волинь для мене речі не сумісні. Ми на Волині, шановні, Тибет далеко. До того ж, судячи з твого ніку, ти також далеко не Харе Крішна, а звичайний наш Ігор, чи я помиляюся?
Хоча до релігій ставлюся лояльно, хочете проводити зібрання - проводьте, тим паче, ніхто Вам в цьому не перешкоджає.


Дякую за дозвіл проводити лекцію  :)

З такими поглядами ми в Європу не ввійдем  з того що ти написав. Може ми й і є такий затурканий народ, що не цікавимся іншим і відразу вороже дивимся на інших. Або ще так - моя хата з краю - нічого не знаю.  Тому й Луцьк і Волинь є дещо відсталими в цьому плані. Бо певно є процес первинного (чи то первіснообщинного) накопичення капіталу.
І потрібно потрохи виходити з залізного занавесу, який може зовнішньо вже не існує, але в умах точно.

Так я звичайний Ігор, Волинський чи який інший, і то не має значення.

Але приємно чути інші думки. Приходь на лекцію.

Ігор
Аватар користувача
igorbud
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 28
З нами з: Чет 28 вересня 2006 р. 13:45
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Повідомлення igorbud »

"Ні одна релігія чи вчення не є важливішими, ніж щастя людини"
Будда Шакьямуні :D
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А я, наприклад, проти засилля негрів, арабів, турків, китайців в Європу. Ти глянь що зробили з Франції - одні негри, в Німеччині - одні турки, в усіх країнах повно китайців, малайзійців. Вони не хочуть будувати свою власну державу, вірять в хрен зна кого, мають дебільні звичаї, ображаються на якісь карикатури і вислови, готові вбивати в імя бога, продають на ринках, живуть хрен зна в чому... Хватить з мене циган, це теж блін стихійне лихо, яке не можуть побороти.
І тільки в нас стане краще життя, вони всі попруть сюди через наші прозорі кордони.
Я не расист і не дискриміную, але коли тобі в хату ломляться непрохані гості, то звиняйте...
Аватар користувача
Золушка
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 425
З нами з: Пон 18 вересня 2006 р. 20:45
Стать: жіноча

Повідомлення Золушка »

Я думаю Франції негри зовсім не заважають, насчот арабів це інша тема, люди бояться тероризму. От так і я себе почувала, коли приїхала в Чехію, чому сюди прилізли? А продавати сігарети в ларьку і получати зарплату яку хватало тільки на тіж сигарети не хотілось. Як кожній нормальній людині хотілось нормально жити. А насчет звичаїв, які звичаї наприклад дибільні? Всі що я знаю найбільше сміються з нашого звичаю нажратися до німоти. Чесне слово ніде такого нема. І сильно сомніваюсь що хтось попре на Україну, завжди буде десь лучше місто. А ще, наприклад в Чехії за останні роки дуже впала породність, всі кричали "Чехі вимирають!". Останні два роки рекордні числа.  І то завдяки Українцям і В"єтнамцям. Бо чешки не хочуть рожати, всі женуться за кар"єрою.
Відповісти