Яку музику ви любите послухати?

Обговорюємо музику, літературу, кіно, малярство... у місті Луцьку і не тільки.

Модератор: Саня

Яку музику ви любите послухати?

Мені все одно, що слухати
2
7%
Попсу
1
4%
Важкий рок, метал
10
37%
Щось спокійне
2
7%
Реп, хіп-хоп
2
7%
Альтернативу
9
33%
Танцювальну
1
4%
 
Всього голосів: 27

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Яку музику ви любите послухати?

Повідомлення Black »

Хто що любить послухати?
Востаннє редагувалось Вів 17 травня 2005 р. 09:32 користувачем Black, всього редагувалось 1 раз.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

В мій плейліст (лімпи, аудіослейви, колдплеї, репи різні і т.д.) закрались "Ирина Билык & Дмитро Климашенко - Sorry". Бля, і, не знаю, може це в мене криза смаку чи просто в мене невдалі часи, - пісня мені подобається. гиги
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

А в мене зараз Faithless. Все вже набридло, не знаю, що слухати. Коли був меншим музика якось більше перла.
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Na dnyah maye buty new relizz Gorillaz "Damon Days" z hitom "Feel Good Inc". Blin, harosha vesch!!!
Dorechi hto chuv Daft Punk, sho vy pro tse dumayete?
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Dorechi na gorillaz.com zaraz ye competition "search for a star". Koroche vsi tipa hudozhniki, artisty i misicanty, esli u vas ye hot sho nebud nashkryabano v Painti, abo mayete yakiys galimiy flesh clip, chi mozhe des ye vash prokuryaniy golos na mp3, prosto nadsylayte toy ves garbage na Gorillaz. A doslivno, tse mozhe buty "animations, musical, sickly off-cuts, brief sketches, film scenes, caught-on-cameras clips, out-takes, voice-overs, bits of unused footage, whether humorous, dark, edgy, juvenile, insightful or thought provoking". Vsi pravyla znaydete na sayti.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Чув цю пісеньку (Feel Good Inc) - прикольна. Дафта Панк з піснею Інсайд оф зе піпл (можа путаю)? Тожа нормальна.
Бачу, Віктор, ти почав слухати легшу музику?
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

Da sanyok, stareyu....
Sluhayte narod, taka fishka. Tut v US poyavilas v studentskih chartah taka gruppa Unknown Pleasure (Nevidome Zadovolenya). Po legende pershi diski prisunula des v pivdenni shtaty (vrode Kansas) yakas tam studentka z Ukraine. Sho interesno, tu gruppu i v nas malo hto cnuv. A sama vidoma ih pisnya, yak by prisvyachena V.Tsoyu. Tam chuvaki des chi z Lutska chi zi Lvova. Hto znaye shos interesne pro tse - prosvitit. A ya ih she znayshov na odnomu moskalskomu sayti - http://www.realmusic.ru/nevidomezadovolennya
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

I'm sorry sho Sanyok z maloyi nashkryabav... Promahnuvsya, tochno stareyu...
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Чув шось колись по радіо говорили про "Невідоме задоволення" (така назва, шо запамятовується), але не памятаю чи чув пісню. Он шо про них думає Петро (Гітарист вже не існуючого гурту "Контра"): "Я чув їх ще на Червоній Руті 99, вони були нашими конкурентами, тепер вже на щастя. Я так гадаю?
Пам’ятаю із ними стався непріємний казус, а ми їм допомогли! Перед самим виступом в них вкрали примочку драйвову і саме Гаврош за кулісами почав так сильно скандалити, нервуватись, на всіх наїзди робити, що ми вирішили позичити свою примочку, в гіршому випадку б зірвався не тільки їхний виступ. ))))Але це не головне. У чому сенс? Важливішим за Руту тоді був тільки виступ "Unknown Pleasure"............... Власне всіх цікавив їхній виступ, бо різні балачки, те що це конса, ноти, що вони мажори, тому що мають реп.базу, майстерові гітари, жодного концерту до супер запису на Gold Lion, перші строчки хітпараду "Рок-дробина" (ведучий мадяр, а барабанщик Алекс Пакош з групи не мадяр?:о) і таке інше, наробили багато галасу. Пам’ятаю стільки людей за кулісами, шо ви шо ви, і що ми побачили??? Ну віолончель, ну саксофон, ну бонги, головне ж наша ПРИМОЧКА!!! =))"

Керівник групи - Гаврош Ігор Васильйович
http://www.gavrosh-nz.narod.ru/ - я лінк не перевіряв
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Раніше Вітьок ти був панком, а зараз... На рахунок старіння це точно. Перестає музон перти - 100%. :cry: А як взагалі те Невідоме задоволення - щось нормальне? Дивився, здається вони співають російською?

P.S. Де твої обіцяні роботи?
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Це не старість - це перенасичення. В мене так само з футболом: надивився дохолери різних футболів і, помітив, що часто не можу додивитися матч до кінця - або засинаю, або переключаю на балет чи на програму про рибок-гермафродитів (німецькі рибки). Так багато з чим. Не перенасичує тільки секс. Секс тілки втомлює (але не на довго).
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Matviyuk писав: Це не старість - це перенасичення. В мене так само з футболом: надивився дохолери різних футболів і, помітив, що часто не можу додивитися матч до кінця - або засинаю, або переключаю на балет чи на програму про рибок-гермафродитів (німецькі рибки). Так багато з чим. Не перенасичує тільки секс. Секс тілки втомлює (але не на довго).


Перенасичення все ж таки повязане з віком. Вчора вибився на Portishead, Annie Lennox, Sinead O'Connor. На бап потянуло... :D
А мене секс не втомлює. Просто теж стає нецікаво. Але через тиждень все як і було. :lol:
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

Мені здається, перенасичення повязане не з віком, а з часом (інтервалом часу). Вік тільки впливає на сприйняття інформації, точніше впливає досвід. Памятаю, в універі в нас був такий предмет ТАУ (теорія автоматичного управляння) - суть цього всього вкладається в просту схему: "Вхідний сигнал"-"Перетворювач"-"Вихідний сигнал". Так само і в нас: вся ця музика проходить через наше сприйняття і перетворюється в якісь емоції. Якшо цих емоцій недостатньо - то і виникає таке відчуття - "не пре". Емоції посилюються, якшо наш перетворювач обробляє сигнал методом інтегрування через показник любові (в широкому розумінні). А любити людина здатна (щиро, з юнацькою наївністю і максималізмом, вірю) на протязі всього життя.

гиги
Востаннє редагувалось Вів 17 травня 2005 р. 10:14 користувачем Matviyuk, всього редагувалось 1 раз.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

А про втомленність від сексу, я говорив, скоріше про фізичну ніж про моральну (психологічну, емоційну). Бо здоровий, потужний секс мусить втомлювати!
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Сьогодні слухав Joe Satriani, Steve Vai, Paul Van Dyk і Planet Funk. 8)
Відповісти