Магнітоли

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Аватар користувача
GREEN'L-I-N-E'
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 46
З нами з: Чет 27 квітня 2006 р. 18:41
Звідки: м.Луцьк

Магнітоли

Повідомлення GREEN'L-I-N-E' »

Де в Луцьку самі дешеві магнітоли продаються і є нормальний вибір?
Крім "формули".
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

Можеш спробувати в "Ранет"-і...
:oops:
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

ну всё Тюн Dimonnn за рекламу автозвуку тобі ящик Піва тепер торчить ггггггг :lol:
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

І не тільки за рекламу... :D

Ну я ж нічого такого не написав, просто, крім базару і "Ранет"-у не знаю місць. Да і ти музон де брав? :)
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Dimonnn
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 167
З нами з: Пон 06 лютого 2006 р. 11:23
Звідки: Lutsk

Повідомлення Dimonnn »

як не крути але поки на базарі самий великий асортимент в наявності, стопами просто наложено, аж моторошно як мажикі по 300 баксів чуть лі не всмятку лежать, але базар є базар, в кожного своє ставлення до нього... далі не пишу, не маю права.
де є малий вибір вживу -не біда, а спосіб позбутись завісання товару, тай є така штука як привезти під заказ, як правило це не довго. Головне правильний вибір зробити, а тут уже треба акуратніше, не сильно приємно коли тобі просто втюхали... Ну а ціна тоже діло відносте, люди у нас не соромляться торгуватись, особливо використовуючи такий прийом як "...а я вот там бачив, там хоть і не та модель була, но заметно дешевше..." Хоча тут може мати вплив походження апарату і спосіб його доставки на вітрину, тут уже торгуйся не торгуйся, кожному своє.
Думаю я акуратно висловився не навязуючи нікому своєї думки. Просто в кожного є свої канали, люди, порадники, але є багато людей які хоч і робили покупки в інших місцях, але приїзжали до нас порадитись, чи нормальний вибір роблять.
ПС: не вважаю себе самим розумним, просто маю свою думку.
удачі вам у виборі:wink:
Аватар користувача
GREEN'L-I-N-E'
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 46
З нами з: Чет 27 квітня 2006 р. 18:41
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення GREEN'L-I-N-E' »

Dimonnn. НУ якого б ти мені порекомендував патіфона. Відносно недорогого, до 180$.
Яка думка про цей патіфон: SONY CDX-GT300.
http://www.autozvuk.com.ua/info.php?id=1857
Dimonnn
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 167
З нами з: Пон 06 лютого 2006 р. 11:23
Звідки: Lutsk

Повідомлення Dimonnn »

http://www.autozvuk.com.ua/info.php?id=1143
я думаю палучче буде, навіть виглядом своїм, а звуком однозначно

JVC, Pioneer можна подивитись, гарненько звучать, особливо Піон нравиться, тільки в попередніх моделях глюки з виїздом діска зустрічались, але думаю що це не біда.
Но Соні щось мені не дуже, сухо якось так не натурально звучить (крім старших моделей, але це діапазон після 300 баксів)
Я й Кенвоод не сильно любив раніше, він мені тоже завжди колючий по звуку був, но теперішнім модельним рядом я дуже задоволений, і дешеві і дорогі моделі прикольні, на сьогодні я б на Кенвооді і зипинився би (ну хіба що на Alpine би ще придивився якщо гроші дозволяють)

доречі , а плануєш потім нарощувати аудіосистему? і які стилі полюбляєш, якщо не секрет?
булоб непогано врахувати, які функції повинен мати мажик, шоб потім не чухати голову
Аватар користувача
BMW318
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 105
З нами з: П'ят 17 лютого 2006 р. 17:55
Звідки: Germany, Bavaria

Повідомлення BMW318 »

ALPINE///// :super: :respekt: :super:

Dimonnn - :respekt: ДЯКУЮ :offtopic:
BMW Power only
Аватар користувача
GREEN'L-I-N-E'
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 46
З нами з: Чет 27 квітня 2006 р. 18:41
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення GREEN'L-I-N-E' »

ALPINE - це сила, але скільки коштує. КАЧЕСТВО - ГРОШІ. А я зараз неготовий викласти 300 у.е. за саму дешеву модель.

ЗА цей кенвуд базара нема........

Мені лічно піонери ненравляться дизайном. JVC прикольно особенно з USB-ком, дизайн, качество звука відносно нормальне. В мене в дружбанів стоять всі kenwood_и і одної і тої модель. Хочеться чимось віділитися від них і не дорогим патиком.
Мені патік взагалі потрібен щоб слухати чисту музику, рублей на серйозну акустику нема, але хочу спочатку патік, потім поставити назад 3-х полосні яйця через усілок і мені хватить вище криши.

Слухаю я кислоту, по настрою. А взагалі TRANCE: Armin Van Buuren, Tiesto.
Dimonnn
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 167
З нами з: Пон 06 лютого 2006 р. 11:23
Звідки: Lutsk

Повідомлення Dimonnn »

згідний, Альпік це дорого, но класно, самий дешевий буде під 200 баксів,
вот наприклад http://www.avtozvuk.com.ua/info.php?id=2190
тільки я не знаю через які офшорні зони їх возять в цей інтернетмагазин, бо офіційний завізник рекомендує ціну 225 уёв, ну тут канешно мона і зрізати ціну по- братські, але не настільки.
Цей "самий простий" 200-баксовий Альпік дійсно має мінімум функцій порівняно скажем з Кенвоодом, але один вихід на усилок всеж таки має, все решта - ЗВУК, і то такий непоганий!!! вон BMW318 вже переконався
Аватар користувача
GREEN'L-I-N-E'
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 46
З нами з: Чет 27 квітня 2006 р. 18:41
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення GREEN'L-I-N-E' »

Прийдеться ставити kenwood І радуватись........ Буду як більшість....... 8)
Dimonnn
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 167
З нами з: Пон 06 лютого 2006 р. 11:23
Звідки: Lutsk

Повідомлення Dimonnn »

майже всі торгові марки оновлюють по весні модельні ряди, але це в основном дизайн а суть лишається та сама. Варто уваги що пішла мода на Bluetooth і Піонеер розширив ряд моделей з цим приколом, але всеодно це ще дороге задоволення (ну крім Проложи).
А ще популярною стає тєма з USB і багато виробників врахували цю тенденцію. Вот одна із найбільш цікавих, як на мене, новинок
JVC KD-G727
Зображення



і дуже сподобався новий Блаупункт, давно вони так кардинально не змінювали імідж, тут уже явно не похож ні на кого, да і фарш нормательний
BLAUPUNKT Key West MP36
Зображення
Аватар користувача
GREEN'L-I-N-E'
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 46
З нами з: Чет 27 квітня 2006 р. 18:41
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення GREEN'L-I-N-E' »

Сенкс за хелп та я вже купив pioneer_а. Я дивився на цю JVC, вона мені понравилась, але 220 убитих енотів небуло.........
Аватар користувача
BMW318
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 105
З нами з: П'ят 17 лютого 2006 р. 17:55
Звідки: Germany, Bavaria

Повідомлення BMW318 »

я вже купив pioneer_а.

Непоганий вибір 8)
BMW Power only
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Я собі взяв Alpine. Може трошки дорого, але я вирішив, що калонки легше поміняти, ніж магнітолу.

Радив би купити дорогу з якісним звучанням магнітолу, а потім, коли з"являться гроші, колонки чи буфера, ніж купити одразу все із посереднім звучанням.
Відповісти