Де лічать такий гіморой

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Відповісти
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Де лічать такий гіморой

Повідомлення Dzek »

Маю проблему: заклинив капот. Відкривали, відкривали і відкрили. Залив масла, тіпа підрегулювали штоки і знов закрили. І стало ще гірше.
Може хтось підкаже де в луцьку можуть мені допомогти. Зразу кажу, що проблема в регулюванні штоків, а не в тросі, що відкриває капот.
Буду дуже вдячний за поради.
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

трудно сказать...є один толковий мужив!але він більше по замках автомобільних(ну які у дверькахі багажніку)наваіть може підігнати любий замок під любий ключ!так він працює на старому ринку,тільки зі сторони Замку!тоїсть ти заїжаєшз цього боку де над дорогою продають живу рибу і їдеш прямо(якщо проїдеш,бо там напостой пробкі :roll: )і потім буде невелечкий,але крутий спуск у низ прямо біля замку!там зупиняєшся!має вісіти вивіска!ремонт замків(точно не пам`ятаю)от там тобі повинні допомогти!
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

Dzek, спробуй нормальний сервіс з нормальними майстрами. Може волинь-авто? Саме з такою проблемою не сталкувався, але знаю що хороших майстрів мало, може хоть на нормальній СТО відповідають за роботу.
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

Так і зробив: заїхав на шкоду, за 1,5 години все зробили і зідрали 40 гривень.
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

ну зато тепер відкривається усьо!вітаю.............. :D
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

Ага, на шкоді деруть добре. Але і роблять непогано.
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

да на рахунок "деруть"згоден на всі 100%!помню був у Баті Скорп(уже з новіших"глазастий"або як його в народі на зивають"слонік" :D )і шото там з блоком управління було!кароче давав він помилку якусь на АКП!от поїхали ми на ""Шкоду"(з російської мови-"уБЫТОК"),що вони стерли оту помилку з блоку управління!і шо ви думаэте?який результат?машину протримали 4години,здерли 170грн і через 2 дні та помилка знов появилась(або може вони її не стирали)!поїхали у рівне на "Форд Віннер Рівне"-70грн і усьо Гут!Європа йо-ма-йо!!!!!!!!!
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

2 kidubon

А на шкоді гроші повернули? Шо казали на те, що знов поломка з"явилась?

В мене: дві доби - капот відкривається. (стукаю по дереву).

Сьогодні міняв бензиновий фільтр. Виникла така проблема: новий закручений фільтр пропускав бензин. Прийшлося купляти мідні шайби, щоб вирішити цю проблему. (Але старий був без шайб, і при покупці на формулі нового фільтра навіть думки не було, що будуть якісь проблеми). Так ось прикол в тому, що ці дві шайби мені обійшлися в 10 грн, і це зі скидкою 2 грн. А в шоці. Така дрібниця, і стільки коштує. Я спочатку дійстав жменю копійок, але виявилось, що треба було діставати паперові гроші.
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

хрош ніхто не повернув!сказали що це вже блок управління скоро накриється!або проблема у електриці(ну тіпа датчик який глючить)
Dzek
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 85
З нами з: Нед 04 вересня 2005 р. 11:26

Повідомлення Dzek »

kidubon,

Ти був правий. Пройшов 2000 км і капот тепер перестав закриватись на один шток. Їздив я на шкоду і сказали, щоб під"їзжав та ту зміну, яка ремонтувала і вони зроблять. На наступному тижні поїду, побачу що вони скажуть.
Відповісти