Вибір нового авто

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

LOWWI
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Вів 14 лютого 2006 р. 12:51
Звідки: Lutsk

Вибір нового авто

Повідомлення LOWWI »

Недавно зіткнувся з проблемою, моє чарівне авто(ВАЗ-2107) відбігало вже достатньо і напевно почало працювати на запчастини. Тут захотілось щось новеньке придбати, як то кажуть. Ходив кучу часу по салонам і встановив, що на суму до 50 тис наших українських енотів можна купити нове радянське авто, щось імпортне коштує дорожче дивився АВЕО і Лачетті, напевно краще Лачетті, хоча зайшовши в салон Шкоди побачив там нормальну Октавію за 90 тис, але дизайн трохи старуватий, ще дивився на ОПЕЛя АСТРа классік і Астра ЕЙЧ, тоже вроді нічо. Хоч напевно краще Астра ЕЙч, вона цікавіша в дизайні і нормально нафарширована, але ціна на АСТРУ классік нижча на 20 тис. і Лачееті майжен в однаковій з нею категорії.
Тому хотів би запитати як у б машину купили б Ви, якщо у Вас було наприклад такі суми коштів, причому б/у якось не хочеться

до 50 тис.грн
до 75 тис.грн
до 100 тис.грн

якщо вийде дискусія буду завжди радий поспілкуватись
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Fiat Stilo (3 дв) - десь від 13 тис. у.о.
Зображення
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

Сам рік назад стояв перед таким самим вибором. Дивись що на ринку є краще:
До 50 - тільки Lanos
до 75 - тільки AVEO :Yahoo!:
до 100 - Mitsubishi Lancer, KIA Cerato, Skoda.
Що вибрав я думаю зрозуміло.
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

були б в мене гроші я б взяв собі Новий Форд Фокус-мені зовнішність нова дуже подобається!а в салоні я вообще мовчу..бомба....
ціна від 15тис.американських тугріків
якщо подешевеше можна взяти Фієсту від 10300 Євріків

дехто взагалі каже що Форд то не машина,а я з цим повністю не згоден!я фанат Форда.......
всі хто купив нові форди-задоволенні на всі 100%
в рівному на Віннер Форд говорив з одним чуваком!в Нього була спочатку Октавія,потім SuperB і тепер взяв нового Mondeo-каже що Шкоді ще рости і рости у всіх положення-від технічних показників і до якості зборки!
як би я купував собі авто-то тільки Форд-однозначно!це моя особиста думка..
Аватар користувача
nightracer
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 203
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 12:01
Звідки: Луцьк, Варшавка

Повідомлення nightracer »

Mitsubishi Lancer в кредит!!!

300$ в місяць на 6 років
6 років гарантії
!!!

мені здається вибір СУПЕР!!!
Аватар користувача
Sheriff
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 156
З нами з: Суб 18 лютого 2006 р. 18:03
Звідки: Юкрейша

Повідомлення Sheriff »

Якби в мене були гроші я б узяв новий ВАЗ 2106 і трохи тюнінгував його. Тільки не з луцького автозаводу.

Панове! Підтримайте братнього російського виробника! Купуймо ВАЗ ГАЗ МАЗ ПАЗ УАЗ КРАЗ КАМАЗ і т.д. і т.п.
To serve & to protect
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

to nightraser-ти проконсультуйся нормально!я сам бачив на свої очі самий простий Лансер з 1.6 двигуном(який ніфіга не тяне)380$ у місяць-це гон!а якщо ще кондюха туда вснунуть і ще пару наворотів-то взагалі за дорого..можна :o
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

kidubon, про Форд можна сказати те саме. Поки корейці найкращі по фаршу, там по дві подушки безпеки зразу є.

Да, забув вписати Опель Астру. Дуже вдала машина. А Астра H думаю ще краща!

Sheriff, не здівайся з людини. Шістка в плані комфорту та безпеки - ГРОБ!
А от 08 можна й тюнити. Але для тюнінга треба брати не нову(на гарантії не дадуть), а вгроблену машину. Але тоді вже можна і іномарку вгроблену.
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

я не спорю!Корея ЖЖот!хвайні машини зараз роблять,але все ж таки мінусом у них є-не велика якість зборки,але вони дуже швидко все змінюють на краще!це кідається у очі......
Аватар користувача
kidubon
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 356
З нами з: Суб 14 січня 2006 р. 17:00
Звідки: Луцьк

Повідомлення kidubon »

на рахунок тюнінгу!я вважаю,що для цієї справи треба взагалі окремий автомобіль!ну щоб можна було оторватись по полній-щоб не зупиняли такі питання як-!А як я зимою їздити буду?"прийшла зима-авто в гараж і їздиш на звичайному..........
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

Корейці зараз збираються з вищою якістю ніж українські Октавії та дешеві іномарки. Сам бачив.

А от друга машина для тюнінга - добре, проте дорого.
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Вибачайте за відхід від теми. Але після зими скоріше варто задуматися про придбання танка, а не автомобіля. Дороги шо п*ць.
Аватар користувача
BMW318
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 105
З нами з: П'ят 17 лютого 2006 р. 17:55
Звідки: Germany, Bavaria

Повідомлення BMW318 »

до 50 тис.грн
до 75 тис.грн
до 100 тис.грн

BMW 325 Coupe E36,
BMW 325 Coupe E36,
BMW M3 E36 !!! :super: :super: :super:
Чумові машини - "первый класс из вторых рук всегда лучше чем второй из первых"!!!
BMW Power only
LOWWI
Новачок
Новачок
Повідомлень: 6
З нами з: Вів 14 лютого 2006 р. 12:51
Звідки: Lutsk

Повідомлення LOWWI »

Дуже дякую за цікаві відповіді та рекомендації всім учасникам!!!
В принципі ФорД Фокус, якийсь мені трохи ніякий та й назва Фокус, БМВ якось не фанат і хотілось щось нове, щодо старих нових радянських авто(російських), якісь вони мені вже занадто набрибли нічого путнього, Лачетті не подобається рідним, кажуть якась ніяка, АВЕО вроді нічо і хороші відзови про неї чув і багато (якщо комусь не жаль поділитись враженнями від їзди та тестування авто ), Шкода враження двояке-погано-українська зборка, хоча є можливість купити угорську( вообщім думаю) ну і ОПЕЛь Классік - не знаю, фарш з безпекою подушка пасажира плюс подушка водія, кондюк, абс, інформаційне табло, але тут знову постає питання зборка українська!!!! Хоч в автосалоні мене запевняли, що АСтра ЕЙЧ причому солідно укомплектована - подушки безпеки водія і пасажирів, борт компютер і всі причандалля є німецької зборки і в нас тут тільки колеса прикручували!!!(Думаю колеса прикрутити можуть)!!! То думаю буду брати або АВЕО чи просто ОЕЛЬ АСТРА ЕЙЧ, принаймі вибирати з цих двох, хоча на думці Октавія, вообщім ДУМАААЮЮ!!!
Дякую за відповіді!!!! :)
Аватар користувача
Тюн
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 256
З нами з: Чет 09 лютого 2006 р. 17:20
Звідки: Far Far Away Kingdom

Повідомлення Тюн »

LOWWI, якщо Астри збираються на АвтоЗАЗі, то якість буде дуже хорошою. Там корейці приучили наших до роботи.

А Авео вийшов дуже різносторонім авто. В керуванні та комфорті підвіски - німець, в міру жорсткий та чудово керований. Двигун також німецький, тяговитий та "живий". Акустичний комфорт - корейський німець, шуму від двигуна не чути на будь-яких обертах, трохи чути стук підвіски, та на великих швидкостях(>140) шумлять шини. Органи керування - чистий американець, сильний підсилювач керма майже без зворотнього зв"язку, легкі педалі, по яким не відчуваєш наскільки використовуються гальма, зчеплення чи двигун.

А взагалі, жоден ТАЗ, в стоці, не дотягує до Авео по жодним параметрам! Після 2108 ВАЗу, машина здається ідеальною. Кажу це зі свого досвіду!
Second placer is the first loser.
http://www.streetracing.lutsk.ua
Відповісти