Автошкола

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Відповісти
Аватар користувача
zalver
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: Суб 14 січня 2023 р. 20:20
Стать: чоловіча

Re: Автошкола

Повідомлення zalver »

Автошкола" інтервал " знаходиться в м.Луцьку. У них ви можете пройти курс навчання для отримання водійського посвідчення категорії «В» (Легкові автомобілі). Звернувшись в автошколу інтервал, ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращу якість і умови навчання за доступними цінами. Перевага Автошколи-якісне навчання та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Indianna
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 104
З нами з: Сер 19 січня 2022 р. 20:08
Стать: жіноча

Re: Автошкола

Повідомлення Indianna »

Предлагаю вам записаться на курсы вождения в Киеве Таурус Скул. Занятия в автошколе под руководством трёх ведущих кураторов и 15 опытных преподавателей — чтобы прочно усвоить весь теоретический курс, детально разобрать сложные нюансы, легко ориентироваться в применении ПДД
OlegKras
Новачок
Новачок
Повідомлень: 21
З нами з: П'ят 20 січня 2023 р. 20:39
Стать: чоловіча

Re: Автошкола

Повідомлення OlegKras »

Если вам нужна действительно классная автошкола в Киеве, тогда советую обратить внимание на эту школу https://stolica.com.ua/ru/avtoshkola-na-livomu-berezi/. Лекторы и инструкторы этой автошколы используют современные и понятные методы преподавания и обучения. Материал объясняют доступно, практические занятия проходят спокойно и очень полезно. Я лично здесь учился и сейчас с навыками вождения проблем вообще нет. Обращайтесь!
MashaStetsenko
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 35
З нами з: Сер 23 лютого 2022 р. 17:28
Стать: жіноча

Re: Автошкола

Повідомлення MashaStetsenko »

А я навчалася ось в цій автошколі в Києві на Осокорках https://mystang.com.ua/uk/schools/avtoshkola-na-osokorkah/. Все сподобалося. Якісна теоретична підготовка. Лекції були цікавими та пізнавальними. Практичні заняття також проходили без стресу, в спокійній обстановці. Інструктор все гарно пояснював та допомагав розібратися з усіма незрозумілими питаннями. Дуже зручно, що можна обрати підходящий час для занять, а також теорію можна вивчати онлайн, або офлайн. Ціни доступні і якість навчання на високому рівні. Загалом я дуже задоволена, що навчалася саме в цій школі і вам рекомендую!
Відповісти