Прокат великого авто у Києві

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Відповісти
куктусик
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 91
З нами з: Нед 29 травня 2022 р. 17:33
Стать: чоловіча

Re: Прокат великого авто у Києві

Повідомлення куктусик »

Что-то я тоже начинаю понимать, что нам нужна аренда, вот только найти не могу варианты
Аватар користувача
shuminator
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 581
З нами з: Пон 10 липня 2006 р. 19:02
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Прокат великого авто у Києві

Повідомлення shuminator »

Большие машины кушают очень много бензина, а это на данный момент вовсе не рентабельно. Поэтому, для экономии понадобится аренда электроавтомобилей тесла в Киеве https://luxrental.com.ua/blog/tesla-arenda-kiyev/ Такие машины всегда комфортные, быстрые и надёжные. Если предварительный заказ делать, то получиться даже дешевле, так что думайте.
SHUMINATOR
Mirkaaa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: Чет 23 червня 2022 р. 23:28
Стать: чоловіча

Re: Прокат великого авто у Києві

Повідомлення Mirkaaa »

На що звернути увагу під час прокату автомобіля. Зручність пересування на особистому авто незаперечна: мобільність, економія часу, відсутність переплат таксистам. Якщо бюджет не дозволяє купити машину, то виручить оренда авто без водія.
Borislav
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Чет 23 червня 2022 р. 23:27
Стать: чоловіча

Re: Прокат великого авто у Києві

Повідомлення Borislav »

Різноманітні сервіси нині пропонують свої послуги чи не в усіх регіонах. Однак оренда автомобілів в Україні є відносно новим напрямком. Попит на прокат збільшується, але для багатьох водіїв тонкощі цієї процедури залишаються невідомими. Якщо додати пару слів до допису попередньої людини, то потрібно очікувати на чистий автомобіль. І справа не тільки в естетиці. Авто має бути без забруднень, адже тільки так можна зафіксувати його стан на предмет пошкоджень.
Провести тест-драйв перед укладенням угоди. Відмова клієнту спочатку побувати за кермом слугує тривожною ознакою. Можливо, компанія намагається приховати якісь дефекти.
Особисто я постійно беру в оренду автомобіль тут і вам настійно рекомендую теж звернути увагу на цю компанію. Низькі ціни, нові автомобілі та відсутність дефектів - це все дуже сильно приваблює.
KOliva
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: Нед 25 грудня 2022 р. 12:13
Стать: чоловіча

Re: Прокат великого авто у Києві

Повідомлення KOliva »

В якому б місті ви не були, замовити прокат можете через сервіс Carol.rent. Таке щось типу Бла-бла-кар, але тут шукаєш не попутчиків, а людей які бажають здати своє авто в оренду, або можна здати в оренду своє. Дуже круто, що цей сервіс не обмежується одною країною, і я навіть будучи в Польщі замовляв у них прокат автомобілів у Любліні. Подобається, що я заключаю договір з власником напряму і не плачу зайвих комісій.
Відповісти