Китайські автомобілі

Обговорюємо автомобілі і все що з ними пов'язано - будова, ремонт, ціни, історія.

Модератор: Саня

Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Китайські автомобілі

Повідомлення Black »

Як вам ці китайські автомобілі? Дивився на них, так ніби нічо. Але видно бляха на порядок тонша (в Амулеті). Не знаю, як там начинка, бо не шарю і не бачив. Але думаю будуть купувати, бо ціни розраховані якраз на ринок СНД. Дизайн здирають з європейських і японських марок. Майже один до одного! Це все має бути в Франкфурті на виставці. Багато виробників вже подали позови.
Аватар користувача
Cherry
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 192
З нами з: Сер 20 грудня 2006 р. 01:04

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Cherry »

Думаю, китайські автомобілі відповідають якістю їхнім іграшкам (з фарбою, що містить свинець), шоколаду (з хробаками) і т.д.

Уже чула історію, як з китайської машини відпав передній бампер, на гарантійному обслуговуванні ремонтувати відмовились, стверджуючи, що просто так він відпасти не міг, видно машина в аварію потрапила.
А я не здивуюсь, якщо китайська машина просто на частини розвалиться :D
"Logic will get you from A to B. Imagination will take you everywhere." Albert Einstein
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Саня »

А наші вітчизняні кращі?
Аватар користувача
ksiusha
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 96
З нами з: Пон 03 вересня 2007 р. 21:26
Стать: жіноча
Звідки: Itali

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення ksiusha »

Bacula nashy "NUVY" na dorogax Italiji, pravda eksportnuj variant. Dyge garna! Byla puemno zduvovana...... :razz:
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення keepo »

24 серпня, власті Китаю оголосили про початок кампанії по боротьбі з неякісною експортною продукцією. Як роз'яснив віце-прем'єр КНР У І, кампанія, що триватиме як мінімум до кінця поточного року, покликана повернути довіру до марки "made іn Chіna".
а вони ж можуть :) парочку розстріляють і брак перестануть гнати, якщо роблять це свідомо...
Взагалі китайські машини відповідають своїй ціні... хоча наприклад фіат буде ставити в свої машини мотори виробництва черрі :) і думаю, що вони не останні, хто скористаюця допомогою наших вузькооких братів - ціна вели сила.

на рахунок металу: спробуйте в шевроле надавити на задню дверку - вона просто прогнеця, самі уявляєте який там метал ;)

про бампери: чистої води гон, я знаю випадки коли в грейтволах міняли цілі коробки передач по гарантії і ламались вони явно не від хорошого життя...

по амулетах: якщо брати крупні вузли, то особливих нарікань не було, хоча звичайно фільтри, паси і іншу дрібницю міняти майже відразу після покупки. (а що ж ви хотіли від авто в повній комплектації за 56000 грн).

Якби стояло питання чи брати черрі чи диво - я б довго думав
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Belamor »

Думаю ніколи чайна не верне моєї довіри до якості своєї продукції. Інколи вже навіьб якісні речі боїшся купити, бо зроблено в чайні.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення keepo »

Хм, а ти точно знаєш де зроблені ті речі які зараз втебе дома? Взагалі в середньостатистичній сім"ї кількість "китайського" доходить до 50-60% :(
Такими темпами китай просто задавить чужі виробництва :(
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення keepo »

Факт: коли в європі вирішили обмежити імпорт китайського одягу заради підтримки власного виробника - крамниці опустіли. там просто не було що продавати...

Факт: коли був скандал з фарбою на ляльках америка почала пригрожувати забороною імпорту китайських товарів на власний ринок. китай пригрозив девальвувати доллар. америка притихла...

висновки робіть самі.
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Black »

Уже в январе 2008 года на автосалоне в индийском городе Дели будет показан самый дешевый автомобиль в мире. И речь в данном случае идет не о модернизированной советской «классике» или «Оке», а о совершенно новой модели. Ее разрабатывает сейчас индийская компания Tata.

О планах по производству самого дешевого автомобиля в мире индийцы заявляли еще года три назад. Причем уже тогда представители Tata говорили о том, что они хотят сделать машину, которая бы стоила не дороже 100 000 рупий или $2 500. И, судя по всему, с этой чрезвычайно сложной задачей инженеры Tata справились. По крайней мере, пока в Tata подтверждают, что их машина будет стоить $2500.

Что будет представлять собой новый автомобиль за $2500 пока не совсем понятно. Ясно только, что это будет машина, в которой смогут сидеть 4-5 человек, кузов у нее будет из пластика, а под капотом Tata окажется силовой агрегат объемом 0,6 л.
Аватар користувача
TUpolev95
Частий гість
Частий гість
Повідомлень: 44
З нами з: Нед 09 грудня 2007 р. 21:18
Стать: чоловіча
Звідки: Энгельс

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення TUpolev95 »

Кузов из пластика - это круто...

К сведению: "Чери Амулет" получил звёздочек на краш-тесте меньше, чем "Ока"... Я много читаю автомобильные журналы. Журналисты их прозвали "Капсулами Смерти".
Самолёт - величайшее творение разума и рук человеческих, он не подвластен никаким авторитетам, кроме лиц, уважающих лётные законы. (Жуковский)
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Black »

Прикольна назва. Точно відображає автомобіль. :)
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Viktor »

TUpolev95 писав:Кузов из пластика - это круто...

К сведению: "Чери Амулет" получил звёздочек на краш-тесте меньше, чем "Ока"... Я много читаю автомобильные журналы. Журналисты их прозвали "Капсулами Смерти".
Я читав, що "Капсулами Смерті" також і Daewoo Matiz називають.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Belamor »

Daewoo Matiz якраз мають одні з найвищих результатів по безпеці.

В итоге рейтинг безопасности Chery QQ/Sweet при фронтальном ударе по методике EuroNCAP невелик - 4,9 балла из 16 возможных. Это меньше, чем у Лады Калины (5,6 балла), не говоря уже о Матизе с его 12 баллами.

Це було в темі присвяченій Матізу.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
manover
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 82
З нами з: Сер 24 жовтня 2007 р. 15:46
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення manover »

Звичайне китайське лайно а не авто
"Не верь. Не бойся. Не проси!"
Viktor
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 232
З нами з: Пон 11 квітня 2005 р. 21:39

Re: Китайські автомобілі

Повідомлення Viktor »

Belamor писав:Daewoo Matiz якраз мають одні з найвищих результатів по безпеці.

В итоге рейтинг безопасности Chery QQ/Sweet при фронтальном ударе по методике EuroNCAP невелик - 4,9 балла из 16 возможных. Это меньше, чем у Лады Калины (5,6 балла), не говоря уже о Матизе с его 12 баллами.

Це було в темі присвяченій Матізу.
В своєму класі може й найбезпечніші, але ти сам подумай, що станеться з бампером та водієм цієї машини :razz: , якщо в неї на середній швидкості щось влупиться.
Відповісти