Кредит

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Відповісти
НеОбычная
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 689
З нами з: Чет 09 липня 2020 р. 14:44
Стать: жіноча

Кредит

Повідомлення НеОбычная »

Привіт усім. Якщо чесно, то я ніколи не брала гроші у борг, тому вирішила написати вам та проконсультуватися. Яку фінансову організацію обрати для таких цілей? Буду вдячна за відповіді, тому сподіваюся, що ви відпишетеся та проконсультуєте мене із цього приводу.
Элизабет
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 731
З нами з: Чет 09 липня 2020 р. 14:43
Стать: жіноча

Re: Кредит

Повідомлення Элизабет »

Так, звісно. Нещодавно я пошуки вела, відгуки читала і вирішила обрати одну фінансову контору, яка видає бажаючим позики. Не треба зайвий раз нікуди іти, або ж їхати – спочатку ось сюди https://xn----8sbkdqjebib7aokugo5m7b.xn ... moneycase/ зайти та розрахувати процентну ставку за допомогою калькулятора. Ви самостійно обираєте не лише потрібну суму, але й день, коли треба буде повернути грошенята. Я не змогла залишитися байдужою до вашого повідомлення, тому закортіло відписатися та проконсультувати, одразу поділитися силкою на сайт, яка точно знадобиться. Зі свого досвіду знаю, краще не декілька днів більше вказати, бо дуже часто ми переоцінюємо час.
Korystuva4
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: П'ят 27 листопада 2020 р. 18:57
Стать: чоловіча

Re: Кредит

Повідомлення Korystuva4 »

Я лучше у друзей займу, чем под такие проценты брать.
clocott
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 265
З нами з: Пон 27 липня 2020 р. 20:38
Стать: чоловіча

Re: Кредит

Повідомлення clocott »

Korystuva4 писав: Сер 14 квітня 2021 р. 17:44 Я лучше у друзей займу, чем под такие проценты брать.
Что бы постоянно не обращаться к друзьям по этому поводу, сделайте себе кредитную карту , так будет гораздо проще. ведь рано или поздно друзья вам откажут в деньга. а не кредитной карте они всегда есть. Поэтому в любой момент, сможете сделать нужную покупку.
Аватар користувача
Ларос
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 53
З нами з: Пон 07 грудня 2020 р. 20:27
Стать: чоловіча

Re: Кредит

Повідомлення Ларос »

Если срочно нужны деньги, то можно и в МФО обратиться. У нас много таких организаций на Украине, где можно быстро получить деньги на карту без проверки финансовой истории.
Аватар користувача
Биц
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 65
З нами з: Суб 26 вересня 2020 р. 18:37
Стать: чоловіча

Re: Кредит

Повідомлення Биц »

Можете рассмотреть вариант получения кредита в компания Ваша Готивочка. Вот тут более подробно об этой компании https://finanso.com/ua-ru/vashagotivochka/ Это доступны для всех сервис, который на рынке Украине уже давно. Займы дает быстро, всегда на связи хорошая онлайн поддержка, так что обращайтесь, кому сейчас это актуально.
Відповісти