Трансліт на форумі

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

ОФФ:student, тобі прислати "Соло на клавіатурі"??????? Ти вже сваім транцлітам хуже кацапів за:%?бав. Щей без відступів.

Купи собі скотч, понаписуй на бумажці букви, наклей собі на клаву, і встанови укр кодування.
black закохав
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Alexandoros писав: ОФФ:student, тобі прислати "Соло на клавіатурі"??????? Ти вже сваім транцлітам хуже кацапів за:%?бав. Щей без відступів.

Купи собі скотч, понаписуй на бумажці букви, наклей собі на клаву, і встанови укр кодування.


Збийся дядя. Тут є люди зза кордону - з Польщі і Штатів. З англійською віндою і без букв на клаві. Так що попустись, трансліт не заборонено.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

З закордону - не виправдання. Не мобілкою ж він повідомлення відправляє. А ти вумнік, можеш поставити скрипт трансліт -> кирилиця, їх в неті дофіга валяється.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Будеш багато наїжати - попадеш в групу Banned. Сайт є спеціатєльний - www.translit.ru, але мені наприклад і транслітом читати нормально. Звик давно, ще з часів мобільних без кириличного вводу.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Якшо чесно я навіть не читаю те шо написано транслітом. Важко і впадло.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

Kogo jebet sudba dikogo indejtsa?Ot budesh zhyty za kordonom to vzagali zabudesh ridnu movu,postav sobi latynski bukvy i pyshy,kazhdyj drochit kak hochet.Ponjatno?Ty vzagali jakims surdzhykom pyshesh kompjuternym,tipa "klava" a ne klaviatura,movoju jak na udaff.com,tak sho poproshu ne pizdet,a brosay drochit i delom zajmys.Katsap skorishe tse ty,tse jak Hitler ne lyubyv evrejiv,bo sam mav korni evrejski,tak i ty.Jaksho takij rozumnyj to pyshy na inozemnij movi bude tsikavishe,a ne jakas mova z podvirja,tipa "mona", "kalinizatsija" itd.
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

black, -налякав єжа дупою без спідня. Я не наєзжаю, а вношу рацпропозиції.
Belamor, ++ :)
black закохав
student
Новачок
Новачок
Повідомлень: 24
З нами з: Сер 06 липня 2005 р. 00:45
Звідки: Warsaw

Повідомлення student »

da vyshly,bo ja zelenyj i nifiga ne znayu,a krashche meni naklejki v podarok kupy z rus bukvamy,abo novu klaviaturu
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

student, є ще клавіши пробіл (така широка по-центру). Зазвичай використовується після розділових знаків. І є клавіша ентер. Використовується для відокремлення абзаців. Спробуй їх заюзати.
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Я нікого не хочу образити. Просто кажу трансліт не читаю. Думаю як і більшість. Просто той шо пише транслітом ставить себе в невигідне становище.
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Трансліт читаю рідко і не дуже уважно. Якщо повідомлення велике - його просто ліньки читати, тим більше, що приходиться придивлятися де слово закінчилося, де нове речення вже розпочалося. Поставити пару пробілів не є складно. Тим більше, що ця клавіша однаково (подібно :-)) виглядає в різних розкладках, на різних клавіатурах і т.п.
Невже є така велика проблема поставити українську мову?
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Ну привожу приклад. Я в Варшаві в бібліотеці. Захожу в інет, кирилиці на клаві нема. Мову поставив, а букви шукати треба блін. Та й для чого проще транслітом наваяти... Не спєцом же ж пишуть. Зрозумійте!!!
americansky
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 138
З нами з: Нед 08 травня 2005 р. 23:22

Повідомлення americansky »

2 Alexandoros:

1. yaksho ya zaraz na roboti i pishu tsey message iz robochogo compa - uvolte sudar', rus/ukr klaviatury meni tut postavyty nihto ne dast, tym bilshe yakihos programok, ye sysadmin, vin vstanovluye pravila.
2. написати цей месидж через MS Visual Keyboard займаэ в два-три рази більше часу за трансліт (nakleyki skotchem nakleish na svoy yaschik)
3. tsey forum - dlya mene mozhlivist pospilkuvatisya iz moimy druzyami, yakih ya znayu v serednyomu 10-15 rokiv i bachiv ostanniy raz duzhe davno. Vony miy message prochitayut po-lyubomu, tvoya pozitsiya meni po-barabanu
4. malchik, ty nalepyv na tsyomu forumi 20 postiv(polovina yakih pro translit) i uzhe hochesh nauchit kogos yak zhit dalshe?

PS всім кому не читаеться трансліт, сленг, нн лексика, english, суржик і т.д, просьба моі пости не читать. (інфо в аватарі)
Alexandoros
Спамер
Спамер
Повідомлень: 462
З нами з: П'ят 03 лютого 2006 р. 16:11

Повідомлення Alexandoros »

black писав: ... Я в Варшаві в бібліотеці. ...

:oops: Угу, я про це не думав. Але ж можна розділяти текст. Амерікоса наприклад набагато легше читається ніж студент, який валить як телеграму на телетайп.

americansky - якщо тебе не хвилює моя думка, то це тільки прекрасно, навіщо було постити? Тему про трансліт підняв не я, і до тебе взагалі нічо не маю. Ти спробуй почитай пости студента, а потім розповідай.

По поводу 4. :lol: :lol: Ти хоч сказати, що коли я наліплю на 100 постів більше тебе, то тоді зможу тебе вчити? Цікаве в тебе мірило розвитку :lol:
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

пости транслітом є оригінально... кому впадло читати - той не читає.
Зображення
Відповісти