Який варто купляти порохотяг?

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
keepo
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1312
З нами з: Пон 15 серпня 2005 р. 12:45
Звідки: Луцьк
Контактна інформація:

Повідомлення keepo »

ага, польша - теж європа, і румунія... з такою європою я буду сатурн брати, там хоч знаєш, що під києвом скльопано...
Счастье есть лишь мечта, а горе реально. /Вольтер/
Саня
Модератор
Модератор
Повідомлень: 2100
З нами з: Сер 16 лютого 2005 р. 13:18
Стать: чоловіча
Звідки: Луцьк

Повідомлення Саня »

Той Saturn цілком нормальний апарат. служить вірою і правдою. І виготовлений він, доречі, саме в Європі. Чим вам Чехія не Європа?
В СРСР все було ширпотребом, але служило довго і надійно, якщо не попадаш не брак. Так само і тут. Нормальний пилосос буде працювати. Попадеться брак - намаєшся. Мамка собі на день народження вже такого замовила. Знову буду купляти.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Я б краще взяв би Samsung чи Bosch, тим більше і ціна не сильно відрізняється.
Matviyuk
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 173
З нами з: Вів 01 лютого 2005 р. 16:43

Повідомлення Matviyuk »

В мене Сатурн вже 4,5 роки. І пістячить дай дорогу. Тільки фіксатор на трубі зламався десь рік назад. Приходиться порох тягнути трохи нагнувшись (впадло йти купувати нову трубу). Все остальне (мотор, шланг, кольоса, мішок для збиру пилу, щітка) в гарному стані, хоча умови експлуатації не дуже гарні (мішок чиститься тільки при абсолютному заповненні (після попередження сигналізатора), часто рух здійснюється за допомогою ніг експлуатуючого, чи шляхом тягнення шлангу і т.п.) Частота експлуатації: 1 раз в тиждень, площа експлуатації - 3на квартира. Одним словом, в мене немає підстав бути незадоволеним Сатурном. Якби мав багато фінансів, купив би апарат з можливістю вологого прибирання.
Аватар користувача
xXx
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 443
З нами з: Вів 01 березня 2005 р. 14:48
Звідки: Україна, м.Луцьк.

Повідомлення xXx »

В мого дятька ФІЛІПС, прикольний та надійний. Вже більше року не смердить зовсім. Вроді десь за 600-800 грн. він його придбав. Питав про них на роботі, в сусідів казали БОМБА.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Який варто купляти порохотяг?

Повідомлення Black »

Купив собі Gorenje VCK 1300. Потіжність 1300 Вт, всмоктування 320 Вт. По акції в Крезі за 179 грн. 2 роки гарантії. Тяне гут, задоволений, побачим що буде далі.
Аватар користувача
Zed
Активний учасник
Активний учасник
Повідомлень: 281
З нами з: Пон 22 травня 2006 р. 17:42
Стать: чоловіча
Звідки: Звідки і всі :)

Re: Який варто купляти порохотяг?

Повідомлення Zed »

весной куплен Thomas Twin TT - аквафильтр, НЕРА фильтр(для аллергиков), моющий. чистит неподецки. доволен как слон. свои деньги он отрабатывает
Сообщение заговорено!
Модерирование оного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям!
Аватар користувача
Kima
Учасник дискусій
Учасник дискусій
Повідомлень: 170
З нами з: Вів 12 червня 2007 р. 09:23
Стать: жіноча
Звідки: Луцьк

Re: Який варто купляти порохотяг?

Повідомлення Kima »

Вчора дивилась на цей Thomas TT. В АБВ техніці коштує 2700. Мені він найбільше сподобався перш за все саме через аквафільтр і консультант сказав що він найкращий, хоча є ще якийсь інший що гріє воду для вологого прибирання, АЛе це непотрібне ускладнення бо можна воду вже теплою залити в нього. І є ще новіший за дизайном, дорожчий, але технічно такий самий.
Але я ще сумніваюсь чи варто мені такі гроші віддавати за пилосос, може купити звичайного самсунга чи філіпса за 350 грн. і ще шось.
Славин
Новачок
Новачок
Повідомлень: 10
З нами з: Сер 25 лютого 2009 р. 13:02
Стать: чоловіча

Re: Який варто купляти порохотяг?

Повідомлення Славин »

:D А шо таке порохотяг?
Вы с какой планеты. Нет такого слова в украинском языке. Диалектика сплошная. прям как в 1906 году. А куплять это воще сленг какой то. Вы чё венгры.
Отвечаю на вопрос. три года назад взял Томас, хороший аппарат проработал не ломался, чуточку неудобный, но ничё. год назад Хюлю ёб скока я пыли вынес после этого томаса, и теперь хоть знаю что не зря потратил 12 тыщ. Советую.
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Re: Який варто купляти порохотяг?

Повідомлення Black »

Ну в тлумачному словнику є пилосос і пилосмок, порохотяга нема. Хоча гугл знаходить чимало - http://www.google.com.ua/search?hl=uk&r ... rt=10&sa=N
Пилосмок мені ближче трохи ніж порохотяг.
Відповісти