Мій сатанізм

Стомились від технічних розділів? Зайдіть сюди і розважтесь!
Форум не модерується!

Модератор: Саня

Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Господа, сатаністи пора вам вже якось придумати собі іншу назву. Тому що в решти людей ніяк не стикується поняття сатанізму без віри в сатану. Створійть собі профспілку, напишіть статут і живіть за ним. І доказуйте всім шо ви хароші і пушисті і шо сами ви врятуєте світ. А до того в шо ви вірите чи який спосіб життя ви сповідуєте мені щиро насрать.
І ще одне не скромне питання до сатаністів: - скільки вам років?
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Ше одне запитання до "сатаністів", навіть два. Хто з Вас читав "Сатанинську Біблію"? І чим ця книжка для вас є? (збіркою правил і догм, просто інформацією, життєвою настановою чи шось інше?)
Зображення
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

To Mix: сцилка якась бита...
to Sashka: книгу не читав, чув про неї, назва дивна...
А щодо всього іншого, шкода, що в більшості випадків Ви слухаєте більше себе ніж інших... А який сенс про щось говорити, коли співрозмовник слухає тільки свої емоції, коли натикаєшся на бетон переконань, побудований... Ну ХЗ на чому він побудований... Вам видніше...
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

RayeN, візьми почитай http://warrax.net/Satan/Books/SatanBible/frames.htm
Потім розкажеш про враження.
Зображення
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

О бля надибав тільки шо очєнь паучітєльную для сатаністів статєйку.

Одиннадцать Сатанинских Правил на Земле.
1.Не высказывайте своей точки зрения и не давайте советов, если только вас об этом не попросят.
2.Не рассказывайте о своих неприятностях другим, если только вы не уверены в том, что вас хотят выслушать.
3.В чужой берлоге выказывайте уважение, либо не появляйтесь там вообще.
4.Если гость вашей берлоги досаждает вам, обходитесь с ним жестоко и безжалостно.
5.Не делайте попыток сексуального сближения, если только не получаете приглашающий сигнал.
6.Не берите вещь, не принадлежащую вам, если только она не является бременем для ее хозяина и он не просит об освобождении его от этого бремени.
7.Признайте силу магии, если она была успешно вами применена для достижения ваших целей. Если вы отрицаете силу магии после того, как с успехом ею воспользовались, вы лишитесь всего достигнутого.
8.Не выражайте своего недовольства по поводу того, что не имеет к вам никакого отношения.
9.Не обижайте маленьких детей.
10.Не убивайте животных кроме как для пропитания и при защите от их нападения.
11.Находясь на открытой территории, не мешайте никому. Если кто-то мешает вам, попросите его прекратить. Если он не останавливается, уничтожьте его.

Антон Шандор ЛаВей,
II Аппо Satanas (1967г. н.э.
Зображення
Аватар користувача
mix_forever
Почесний учасник
Почесний учасник
Повідомлень: 520
З нами з: Сер 01 лютого 2006 р. 15:40
Контактна інформація:

Повідомлення mix_forever »

Коротше... Досить товкти воду в ступі... Ваше право вірити в "бога"... моє - ні... Давайте обійдемось без взаємних образ...
Я не злий - я програміст :)
Створюйте легенди про себе - боги починали з цього...
Аватар користувача
sashka
Агресор
Агресор
Повідомлень: 526
З нами з: Пон 14 березня 2005 р. 12:43

Повідомлення sashka »

Якісь ви не правильні "сатаністи". Не цікаво з вами.
Зображення
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

А правильних сатаністів не буває... :-) Кожен - окрема особистість, свої погляди... Їм плювати на збірки правил... Хочеш запхати в якісь рамки, знайти якісь обмеження, правила... :-)))))))) --- їх просто нема (навіть для 2 окремих сатаністів) ... Створюй правила для себе сам... Не подобається ЛаВей - та плюнь на нього... НЕМА ніяких обмежень... Будуй свій світогляд сам...
Хммм... А щодо нецікавості - а хто цього прагне... :-))))))
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Существует несколько основных Сатанинский групп. Их примерное деление проводится, в основном, на основании деталей парадигм Веры, нежели по принадлежности к той или иной группе. Вообще, взаимопроникновение учений достаточно велико и четкое деление течений провести непросто.

Любители: принимают Сатанинское учение (в основном в виде символики) на короткийц период времени, в основном ради развлечения, нежели с серьезными намерениями. Многие молодежные группы относятся именно к этой категории...
Церковь Сатаны: спектр последователей учения Антона Шандора ЛаВея. Эти группы верят в индивидуализм, удовлетворение Эго, опору на себя и идеал Ницшеанского Сверхчеловека. Эти группы пользуются Магией как средством к власти в земной жизни. Они видят Сатану как силу, ведущую человечество за определенные ему (человечеству) пределы. К этой категории относятся две основные организации: Церковь Сатаны Антона Шандора ЛаВея и Храм Сета (Temple of Set) Майкла Аквино. Эти группы различаются как организационно, так и философски...
Гностики: их опять же можно разделить на две основные категории:
Прометеевские гностики: Считают своим богом сатану, но полагают, что создатель мира (Иегова) является злым божеством. Сатана же по их понятиями - "Носитель Света", великодушный бог. Верования этой относительно старой группы берут начало в дохристианских культах (например культ Изиды).
Гностики Тьмы: поклоняются темным силам в природе. Эта группа следует "прихотям капризного бога", в котором по христианским понятиям можно видеть Зло. К этой группе также можно отнести представителей некоторых христианский ересей и последователей культа Кали.
"Вторичные" Сатанисты: доморощенные христиане и современные последователи христианства, идущие вне основных ветвей этого учения. Большинство из них не считают себя Сатанистами и очень сильно такие утверждения оспаривают (как, впрочем, и некоторые Гностики), что не мешает христианской церкви зачастую их так квалифицировать. В эту же группу можно отнести практикующих колдунов и т.п.
Клубы Адского Пламени: были феноменом XVIII века. Первый из них был основан в начале XVIII века герцогом Вартоном (Warthon). Наиболее известным был клуб сэра Фрэнсиса Дэшвуда. Дэшвуд был близким другом Бенджамина Франклина, хотя его членство в клубе недоказано. В любом случае, Дэшвуд и Франклин являются соавторами "Молитвенной книги Франклина". Эти клубы были закрытыми группами на политических интригах как разновидности оккультизма.


Цікаво ви хто - любітєлі?
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Бредова цитата і ІМХО бредова класифікація...
Невже люди настільки обмежені, що вони не можуть оперувати конкретною людиною окремо... Їм давай тільки соціальні групи з чітко вираженими розмежуваннями, правилами, традиціями... і т.д.
Я просто інколи жахаюсь... Кастанеда був правий...
Перевертень писав же --- "В КОЖНОГО САТАНІСТА - СВІЙ САТАНІЗМ" І НІКУДИ ВІН НЕ ВІДНОСИТЬСЯ... НАЗИВАЄТЬСЯ ЦЕ ВСЕ ТАК - СИМВОЛІЧНО (шкода, що нема ще більшого шрифта)...
Це цікаво --- наводити цитати з книги (чи статті), яка, для мене особисто, не є ніяким авторитетом і казати ось, ось дивись, дивись, що написано... І при тому скептично посміхатись :-))))))
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Black
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 5194
З нами з: Чет 27 січня 2005 р. 11:39
Стать: чоловіча
Звідки: 127.0.0.1
Контактна інформація:

Повідомлення Black »

Оце вже точно - в кожного сатаніста - свій сатанізм. Однодумців мало, кожен собі сам гонить. Ось вам лінк на ресурсік: http://dominus.agava.ru/magic/satanos/satanizm/
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

До цього всього... Працював я колись на РеалСофті, в нас шеф був:
- Те, що ви на матфаці вчили - то фігня, я от в інтернеті сайтик знайшов... :-)
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

Вау ти працював га РеалСофт МікроНет так здається. ТАм пітон і зоп ????
Шеф прикаліст аднака ...
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Аватар користувача
RayeN
Учасник форуму
Учасник форуму
Повідомлень: 79
З нами з: Сер 28 грудня 2005 р. 16:22
Звідки: Від мами з татом

Повідомлення RayeN »

Еге ж, Пітон, зоп, плон + ПостгреSQL, ну і купа всього іншого... Шеф прикаліст це точно :-)
In the meadow of sinful thoughts
Every flower`s perfect
Аватар користувача
Belamor
Модератор
Модератор
Повідомлень: 1905
З нами з: П'ят 01 липня 2005 р. 15:20
Звідки: м.Луцьк

Повідомлення Belamor »

До речі як вона далі? жива ще?

P.S. Вибачте за оффтоп
крім того що я завжди правий, я ще й фізично сильніший
Відповісти